dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartla

Wrocław,dolnośląskie

2 906 350 zł157 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokojowy apartament położony na parterze o powierzchni 157,10m2. Apartament z przestrzennym 420m2 ogrodem i 10m2 tarasem, składa z trzech sypialni, salonu z jadalnią, kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

149 000 zł71 m² 2 098,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 żory os. Korfantego! wolne od zaraz cena: 149.000 ZŁ. Komplex Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie o całkowitej pow. 71m2, zlokalizowane w Żorach na os. Korfantego, na 8 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł85 m² 6 903,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja! mieszkanie 85m2 + 5m2 balkonu! 584 tys zł! Wyjątkowe mieszkanie na warszawskiej Woli w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy salon połączony z aneksem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł73 m² 3 904,11 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na 10 piętrze budynku na I Rubinkowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, który właściciele wykonali w 2014 roku, planując mieszkać w nim przez wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

225 285 zł39 m² 5 733,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie (39,29 m2) w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca, wchodzącego w skład najnowszej inwestycji, zlokalizowanej na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

471 580 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek 8 piętrowy, w otoczeniu już istniejących oraz planowanych nowych osiedli diametralnie zmieniających wizerunek i charakter Woli. Inwestycja realizowana w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

250 066 zł52 m² 4 768,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,44m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 21,45m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł39 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, przytulne dwu pokojowe mieszkanie 39m2 położone w nowej powstającej inwestycji na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł107 m² 10 140,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży luksusowy, narożny apartament (107 m2) przy Al. Wilanowskiej r. Doliny Slużewieckiej, w jednym z najatrakcyjniejszych w Warszawie prestiżowych budynków Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Miechów

Miechów,małopolskie

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 (pokój z aneksem , sypialnia, łazienka, przedpokój) na Osiedlu XXX-lecia prl w Miechowie zlokalizowane w bloku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

147 000 zł49 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie o pow. 48 mkw umiejscowione na II piętrze kamienicy w centrum Piechowic nieopodal Szklarskiej Poręby. Na mieszkanie składają się salon, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł42 m² 2 740,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , położone w spokojnej części Nowego Miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferownia mamy mieszkanie o pow. 55 m2 położonym na 4 piętrze bloku z windą w Jeleniej Górze Zabobrze 2. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie składające sie z 3 pokoi , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne, przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie o pow. 53m2 na os.Staszica. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o pow: 1 pokój- 21,43m2, 2 pokój- 9,40m2 3 pokój- 7,08m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

127 000 zł56 m² 2 280,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 układ nrd Do sprzedaży zadbane, nasłonecznione mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. W pokojach, na ścianach położono gładź, na podłogach panele. Kuchnia jest wyposażona, zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

164 000 zł47 m² 3 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47 m2 na parterze z balkonem przy ul, zygmunta Augusta w Słupsku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie kilka lat temu. Nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga! wkrótce zakończenie inwestycji. Oferujemy Państwu wygodne mieszkania w centrum miejscowości Kaźmierz, przy ulicy Okrężnej/ Szeregowej. Budynki o nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

434 210 zł63 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie. Apartament 2- pokojowy: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

589 443 zł97 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 96,63m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 37,58m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament przy ul. Z. Słomińskiego - naprzeciw Centrum Handlowe arkadia - Osiedle Prezydenckie Wyjątkowo praktyczny układ mieszkania powoduje, że jest ono bardzo atrakcyjne. Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta na os. Kolorowym. Lokal usytuowany na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Tarnowskie Góry,śląskie

150 000 zł62 m² 2 412,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne i słoneczne mieszkanie w Centrum Tarnowskich Gór (bardzo dobra lokalizacja), kategorii M- 3 o powierzchni użytkowej 56 m2 + piwnica 6,18m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

58 000 zł32 m² 1 827,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow ierzchni 31,73 m² położone na IV piętrze bloku w Kaczycach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł122 m² 4 099,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe, pełne uroku mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze, nowego (2009 r.), budynku zaprojektowanego bez barier architektonicznych, położonego w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Ciekawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

192 893 zł34 m² 5 664,99 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowa Kawalerka 34.05 m 2. Wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Projekt wysokich, 17 kondygnacyjnych budynków wpisujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

636 900 zł80 m² 7 961,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja W okolicy zabudowy jednorodzinnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raków

Częstochowa,śląskie

215 000 zł72 m² 2 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy państwu do zaoferowania duże mieszkanie M-5 w dzielnicy Raków. Przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł73 m² 9 301,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Piękne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 73 mkw mieści się na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. W kamienicy wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe z widną 5m kuchnią, pokój 17m2, łazienka 5m2, okna pcv, na podłodze panele drewniane. Mieszkanie słoneczne. Klatka schodowa po remoncie, nowa winda. Pod budynkiem dowolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

233 830 zł35 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne ogromne osiedle, na winogradach. Wielorodzinne budynki mieszkalne Z częścią usługową oraz podziemną halą garażową. Monitoring, kontrola dostępu. Lokalizacja: inwestycja to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł21 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja W okolicy zabudowy jednorodzinnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siewna

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja spokojna okolica Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Langiewicza, przy ul. Siewnej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych, ustawnych pokoi, odrębnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

354 093 zł69 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,37m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,07m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Katowice,śląskie

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67 m2 Wszystkie pomieszczenia niezależne Lokalizacja: katowice, śródmieście, ul. Wita Stwosza Piętro trzecie w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

254 220 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przytulne 34m2 z ogródkiem. Loggia 12m2 i ogródek-12m2. Bardzo zielony, ładny zagospodarowany teren wokół osiedla. Duży zielony dziedziniec. Widok i wyjście na tereny zielone. Możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładnie, gustownie urządzone mieszkanie tuż obok Starego Rynku. Niewielkie mieszkanie o fenomenalnym jak na ten metraż układzie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

134 000 zł51 m² 2 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy przestronne mieszkanie 2 pok o pow 52 m2 położone na 1 piętrze kamienicy siedmiorodzinnej w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze. Mieszkanie składające sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

239 850 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Strona Kupująca nie płaci prowizji Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Pasażu Gryfia Piastowska 5a/16 lub pod numerem telefonu Termin oddania 09/2018 Mieszkanie numer 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

414 000 zł53 m² 7 857,28 zł/m²