dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł33 m² 4 567,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Przytulna kawalerka z niepowtarzalnym, zadaszonym tarasem w bardzo atrakcyjnej cenie! Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwą kawalerkę, zlokalizowaną na 4 piętrze bloku z 1989 roku, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartla

Wrocław,dolnośląskie

2 388 490 zł126 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowy apartament położony na II piętrze, o powierzchni 125,71m2 z przestrzennym tarasem o pow. 89m2. Apartament składa się z trzech sypialni, pokoju dziennego, kuchni, jadalni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

384 900 zł71 m² 5 421,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gaj, 3pok, 71m2, duży balkon!. Pełen rozkład, w pełni wyposażone! Bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, dziesięciopiętrowego bloku. Metraż: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe, jasne rozkładowe mieszkanie, jasna kuchnia + 2 piwnice, balkon. Mieszkanie do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów. Okna plastikowe, w pokojach panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł49 m² 4 664,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe gotowe do zamieszkania W bloku Z 2013roku Do sprzedania lokal mieszkalny położony z dala od miejskiego zgiełku na 2piętrze niskiego budynku z 2013roku na Osiedlu Uczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Lublin,lubelskie

391 287 zł87 m² 4 495,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,04m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

196 000 zł47 m² 4 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Uwaga! Jako R & partnerzy specjalizujemy się w Bezpiecznym Zakupie Mieszkania. Jeśli kupują Państwo mieszkanie od dewelopera lub z rynku wtórnego to pomożemy Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza - dwupoziomowe mieszkanie położone na strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku. Dzielnica oddalona zaledwie 9 km od Centrum miasta, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł73 m² 1 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni ze spiżarnią, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie wymaga niedużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

324 618 zł51 m² 6 404 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na parterze. Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 173 000 zł189 m² 6 206 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji ok. Sytej, mieszkanie 4-pokojowe, aneks kuchnia, dwie łazienki, wc, przedpokój, garderoba, pow. 189 mkw., w tym poddasze 56,5 m, stan - deweloperski, rozkładowe, są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł64 m² 6 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej komfortowa inwestycja! Opis Mieszkania: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

495 959 zł58 m² 8 559,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera strona kupująca 0% Prowizji wyjątkowa inwestycja W sercu miasta: - 69 apartamentów o metrażach od 23 m do 137 m - balkony/ loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonecznikowa

Białystok,podlaskie

278 000 zł80 m² 3 496,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy państwa na bezpłatną prezentację atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni uż. 79,5m2 zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórza. Okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

117 000 zł29 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowo urządzona kawalerka z doskonałym połączeniem do Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Białystok,podlaskie

309 000 zł92 m² 3 358,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania z ofertą przestronnego mieszkania na osiedlu Nowe Miasto przy ul.Żeromskiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów- prokocim na os. Kozłówek przy ul. Okólnej. Lokal usytuowany na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Opole,opolskie

230 000 zł57 m² 4 016,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe mieszkanie znajdujące się w jednym z wieżowców przy ulicy Koszyka na opolskim Zaodrzu. Mieszkanie skłąda się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

170 000 zł38 m² 4 474 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania śliczne mieszkanie 2 pokojowe ( jeden przejściowy) o powierzchni 38 m2 na pierwszym piętrze kamienicy w okolicy Rynku w Kątach Wrocławskich. Lokum składa się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

108 000 zł38 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry na ul. Dunikowskiego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, oraz balkonu. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

336 100 zł39 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego 0% podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskich Bielanach. Nowoczesna architektura, doskonała komunikacja (10 min spacerem do stacji Metra Wawszyszew), bliskość parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

79 000 zł46 m² 1 702,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 46m2 usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku na os.Wyszyńskiego w Wodzisławiu ŚL. Okna pcv, ściany malowane, na podłogach parkiet. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

419 838 zł65 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

283 000 zł53 m² 5 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 53 m2 w wysokim standardzie zlokalizowane przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

434 160 zł60 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! 20 minut od centrum warszawy! 3 pokoje z pięknym ogrodem 100m2 z widokiem na zielony skwer! Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze Południe w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

385 000 zł98 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ulicy Senatorskiej na Podzamczu. Lokal komfortowy, przestronny i słoneczny. Na podłogach położone są panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł78 m² 8 974 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie hipoteczne, po kapitalnym remoncie, w kameralnej okolicy, na Żoliborzu, przy ul. Słowackiego. Kuchnia widna, częściowo połączona z salonem. Nowa zabudowa w kuchni, agd wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 065 800 zł146 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

1153. Ursynów, stary Imielin, ul. Bociania mieszkanie 146 m, 2 poziomowe, 4 pokoje, w budynku z 1995r. pierwsza kondygnacja: salon z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 674 zł69 m² 6 801,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ustawne, dwustronne 3 pokoje! Inwestycja zlokalizowana w nowoczesnej części Targówka Mieszkanie bardzo ciche. Nowoczesne osiedle na 185 mieszkań, lokale o wysokości 2,7m lokale usługowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 900 zł53 m² 4 337,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fordon! blok! drugie piętro! trzy pokoje! po remoncie kapitalnym! polecam! Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal mieszkalny typu M-4 położony w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

1490. Wola ul. Ogrodowa 11, mieszkanie 48m , 2 pokoje ( 18 i 12m ) kuchnia widna 10m, łazienka 3m , na 1 pietrze w bloku z 1953 roku z cegły. Mieszkanie własnościowe, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pok., usytuowane w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum przy ul. Piotra Skargi, w bliskim sąsiedztwie z jednej strony Rynku i Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

205 000 zł72 m² 2 857,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni 71,74m2, znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

407 224 zł62 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cicha okolica! super komunikacja! Jasne mieszkanie. Kuchnia z możliwością wydzielenia! Okna od wschodu. Balkon 4,44m2. Inwestycja w pobliżu Ronda Wiatraczna. Świetna komunikacja. Autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Barlinek,zachodniopomorskie

169 000 zł66 m² 2 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena niższa O 11 tys złotych! Na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum miasta. Mieszkanie "środkowe" położone na I pietrze nowo wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

1 757 550 zł117 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowy apartament położony na parterze, o powierzchni 117,17m2. Apartament dwupoziomowy z 55m2 ogrodem. Na poziomie 1 znajduje się sypialnia, pokój dzienny oraz kuchnia i łazienka (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł56 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam ciepłe M-4 56m2 w doskonałej lokalizacji osiedla Szwederowo. Świetnie rozwinięta infrastruktura. W promieniu 200m znajdziemy dosłownie wszystkie instytucje, potrzebne do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł190 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji ok. Sytej, mieszkanie 4-pokojowe, aneks kuchnia, dwie łazienki, wc, przedpokój, garderoba, pow. 189,5 mkw., w tym poddasze 56,5 m, stan - deweloperski, rozkładowe, są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

723 240 zł88 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silver Residence to nowoczesny budynek wielorodzinny powstający w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Mielno,zachodniopomorskie

399 000 zł67 m² 5 997,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu kolejną inwestycje, tym razem w Mielnie przy ul. Klonowej, składającą się z 2 budynków jednorodzinnych o 2 apartamentach każdy. Apartamenty znajdują się około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł77 m² 20 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w Angel City. Mieszkanie w doskonałym stanie, umeblowane, klimatyzowane. Mieszkanie posiada dwa balkony - lokal jest narożny - balkony i okna wychodzą i na patio,.