dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

355 000 zł32 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Do sprzedania mieszkanie w samym sercu Starego Miasta pod adresem Rakowickiej 6 o powierzchni 32 m/2. Mieszkanie 2-pokojowe z łazienką znajdujące się na 3-trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W centrum! Polecam dwupokojowe mieszkanie. Stanowi doskonały zakup dla lubiących poruszać się w ścisłym centrum lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

596 500 zł70 m² 8 497,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Loft wysokość 370 cm wola , 4 pokoje ogród 72m2 W zielonej części Woli, blisko Parku Moczydło i Lasku na Kole w nowopowstającej inwestycji oferujemy Państwu loft o powierzchni 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł49 m² 5 419,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od Kupującego! Idealna lokalizacja dla siebie jak i pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 48,9m2, na 11 piętrze, w bloku z windą, rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

490 958 zł43 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartamenty inwestycyjne W centrum! Inwestycja to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany przez Biuro Projektów Lewicki Łatak autorów słynnego projektu przebudowy pobliskiego placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

450 296 zł51 m² 8 829,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Własność gruntu na woli! Kameralny, 6 pietrowy budynek powstaje na Woli w bliskim sąsiedztwie stacji metra Płocka. Lokalizacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania piękne mieszkanie, świeżo wyremontowane na Saskiej Kępy. Ciche, z balkonem na drzewa, widną kuchnią, blisko kafejki i sklep. Budynek ogrodzony i zadbany. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madrycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw., 2. piętro w 3-piętrowej części bloku przy ul. Madryckiej (os. Europejskie) oddanego do użytku w 2016 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

969 264 zł91 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojwe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu. Budynek wyposażony w cichobieżną windę. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Doskonała inwestycja na wynajem lub dla dziecka na czas studiów, singla, niedużej rodziny. Budynek zbudowany w technologii ramy H z 1969 roku. Obok Szkoła Główna Handlowa i stacja Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł20 m² 17 387 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mała kawalerka w idealnym miejscu Warszawy przy przesiadkowej stacji metra Świętokrzyska. W bliskiej okolicy kina, teatry, kawiarenki i restauracje, na piechotę do Opery i do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

356 812 zł31 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

722 050 zł72 m² 10 028,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zielony Ursynów - obok skarpy. Mieszkanie prosto od dewelopera! mieszkanie 3 pokojowe - z dużym tarasem i ogródkiem - nowa inwestycja na Ursynowie. Kameralne osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

361 990 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne osiedle na pograniczu Bemowa z Ożarowem, w cenach od 5000 tysięcy: świetna alternatywa dla osób poszukujących mieszkania na Bemowie, ursusie czy Włochach. Konkurencyjne ceny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

175 253 zł29 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z dużym balkonem! zakup bezpośrednio od dewelopera! Polecam Państwu kawalerkę na Białołęce. Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową .Osiedle ogrodzone i dozorowane,zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

426 668 zł82 m² 5 203,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie z wielkim ogrodem! Mieszkanie bezpośrednio od developera - brak podatku 2% pcc! Świetna alternatywa dla Warszawy! Wyjątkowa oferta mieszkań dla Klientów, przywiązujących wagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

229 000 zł97 m² 2 350,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamiana! na mieszkanie we wrocławiu! lub sprzedaż! Komfortowe, przestronne mieszkanie w Bierutowie, na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy z poddaszem. Lokal o pow. 97,43mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka

Gdynia,pomorskie

345 000 zł50 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowo wyposażone mieszkanie, które nie wymaga nakładu finansowego, położone na I piętrze. Powierzchnia 49,50 m2 na który składają się trzy pokoje, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

112 000 zł51 m² 2 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, obszerne mieszkanie w niskim bloku wybudowanym w technologii tradycyjnej (cegła) Mieszkanie na d rugim piętrze, jasne, z balkonem (loggia) Pokój dzienny o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

516 490 zł55 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 3 Cena: 516490 pln9351,62 pln m2 4 piętro Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł14 m² 10 373,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedle Pardałówka

Zakopane,małopolskie

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży luksusowy Apartament w Zakopanem o powierzchni 80 m2, w pobliżu kompleksu narciarskiego nosal". W okolicy znajdują się liczne wyciągi i stoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

299 000 zł156 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni średniej wielkości domu jednorodzinnego - 156 m2, usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Opole,opolskie

322 040 zł66 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji o nazwie Trzy Diamenty - to kompleks trzech ekskluzywnych apartamentowców zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

369 000 zł65 m² 5 679 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie Z widokiem na wawel! podgórze Ul. Cegielniana mieszkanie powierzchni 64,98 m2, 3-pokojowe, położone na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 80-tych. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

144 000 zł51 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe W sosnowcu Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 51,20m 2 położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

209 800 zł31 m² 6 767,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koniec inwestycji I kwartał 2018! Do sprzedaży apartament w kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w willowej dzielnicy. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 883,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Baszta tylko dla Ciebie. Niepowtarzalne mieszkanie w sercu miasta. Lokal z artystyczną duszą. Obecnie są trzy pokoje. Jeden z nich uzyskany na antresoli. Na górę prowadzą klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 -pokojowy, słoneczny apartament o wysokim standardzie wykończenia. Cena z umeblowaniem i wyposażeniem ( w cenie piwnica). Wystawa okienna południowi-zachodnia. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł46 m² 2 163,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokoje w niskiej zabudowie w dzielnicy Dańdówka w Sosnowcu. Pokoje w układzie przejściowym, oddzielna ślepa kuchnia, łazienka z wc w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Puck,pomorskie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, doskonała lokalizacja, pod inwestycję lub na cele mieszkaniowe! Lokalizacja: puck, ul. Wałowa, piętro: 1/2, powierzchnia: 57 m2 + piwnica 5 m2, ilość pokoi: 3 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

153 000 zł50 m² 3 047,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 280,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zadbane, czyste i jasne mieszkanie z dużą loggią usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład, jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

190 000 zł42 m² 4 567,31 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przedstawiamy Państwu słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,60m2 mieszczące się na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego bloku, w dzielnicy Malinka w Opolu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

165 000 zł28 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko w ad-Premium! Świetna inwestycja dla zdecydowanych klientów! Super cena! Bez zbędnego owijania w bawełnę proponujemy Państwu ofertę kawalerki - świetną zarówno pod cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Warszawa,mazowieckie

987 000 zł95 m² 10 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Doskonała lokalizacja - ciche i zielone miejsce na Starej Saskiej Kępie. Kamienica z 1936 roku, wg. projektu Lacherta i Szanajcy, po generalnym remoncie i wymianie wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

366 308 zł49 m² 7 449,83 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Własność gruntu! Mieszkanie na nowym osiedlu na Gocławiu. Ekspozycja wschodnia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Duża loggia! Świetny dojazd do głównych arterii dzielnicy - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł46 m² 3 886,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie (46,06 m2) z kratką balkonową, położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku usytuowanym w cichym miejscu na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie w pełni rozkładowe - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice

Rybnik,śląskie

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania czteropokojowego o pow.64m2, znajdującego się na czwartym piętrze niskiego bloku w Rybniku - Boguszowicach. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł54 m² 3 671,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Wygodne, ciche, przestronne, umeblowane (opcjonalnie) i słoneczne mieszkanie. Blisko park piastowski i amfteatr. Blisko centrum. W pobliżu szkoły, markety, poradnie lekarskie i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

311 360 zł52 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkania W rozsądnej cenie! Kameralna inwestycja w willowej części dzielnicy Ursus. Pięć 4-kondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się łącznie 95 mieszkań. Na.