dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł32 m² 11 406,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w sercu Torunia, na Starym Mieście, idealną pod inwestycję w najem krótkoterminowy. Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę instalacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

245 250 zł54 m² 4 533,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej Przedmiotem licytacji jest: prawo własności lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł62 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, w bardzo dobrej lokalizacji na Ochocie. Ładne, ciche, rozkładowe. Okna wschód-zachód, z widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł60 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - 2 sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w kamienicy przy ul. Wróblewskiego w Koszalinie. To jedyny lokal na własność w tym budynku - pozostałe mieszkania pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tajęcina,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 700,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,88m2 położone w malowniczej miejscowości Tajęcina, zaledwie kilka minut od Rzeszowa! W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

579 900 zł83 m² 7 009,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: jest to kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonia, zaprojektowane tak, by łączyć spokój natury z wygodą miejskiego życia. Powierzchnia: 82 m2 | Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m , zlokalizowane przy ulicy Górnośląskiej 2. W rzeczywistości nieruchomość jest większa o powierzchnię balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 44,47 m2 z balkonem w Piasecznie! Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i chronionym osiedlu. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

575 053 zł38 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego lokalu dla Ciebie - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: lokal wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

449 000 zł75 m² 5 970,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Optimum nieruchomości oferuje państwu wyłączną - sprzedaż apartamentów bezczynszowych W ługwałdzie przy ulicy kormoranów Zakup bezpośrednio od Dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł47 m² 15 168,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 47,4 m2 (kw 47,18 m2), znajdującą się na warszawskiej Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

537 697 zł66 m² 8 101,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 66,37 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Łódzkim Widzewie. To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

398 000 zł60 m² 6 595,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego 11. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

319 000 zł36 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- mieszkanie w centrum | 36,3 m | Balkon | Idealne pod inwestycję lub na start Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone w samym centrum miasta, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beka

Biała Podlaska,lubelskie

270 000 zł37 m² 7 213,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Józefa Beka w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż kawalerka z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 37,43 mkw (wraz z piwnicą) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

758 520 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,04m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie o pow. 10,09m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

665 000 zł72 m² 9 236,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie ma 72 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje Z balkonem I miejscem W garażu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Przybyszewskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł78 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% prowizji bez pcc W ofercie posiadamy także inne mieszkania od 28,23 m do 92,24 m , wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem w tej inwestycji - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł88 m² 12 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kapitalne mieszkanie panoramą na Bielany! Dwustronne - ciche i bardzo słoneczne. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na 1 poziomie jest :- -Salon z balkonem -widna Kuchnia -łazienka -hol 2 poziom to :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

617 000 zł64 m² 9 707,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2015 roku, na cenionym i prestiżowym osiedlu Pienista w Łodzi. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie pachnie decyzją, która już zapadła. Tą o lepszym życiu - spokojniejszym, jaśniejszym, łatwiejszym do ogarnięcia. Na trzecim piętrze zadbanego bloku z lat 70. czeka miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł44 m² 11 458,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 43,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z oferta komfortowego mieszkania o powierzchni 129m2., położonego w sercu miasta - Śródmieście. Najważniejsze atuty: nieruchomość pięciopokojowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 53,58 m przy ul. Krakowskiej Administracyjnie działka znajduje się w miejscowości Świlcza, na granicy z Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł43 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk żabiance | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w bloku na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Knurów,śląskie

250 000 zł42 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 4. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku po termomodernizacji, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 210 zł33 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.