dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

80 000 zł32 m² 2 507,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam kawalerkę 32 m2 położoną na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy na Niebuszewie blisko Parku Kasprowicza. Kawalerka składa się z pokoju 19,40 m2, kuchni 8,3 m2 oraz przedpokoju 4 m2. Wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane w rewelacyjnej dzielnicy Krakowa na Kazimierzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

122 999 zł29 m² 4 241,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania kawalerkę w Centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Budynkiem zarządza wspólnota. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

460 440 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ustawne czteropokojowe mieszkanie o niebanalnym rozkładzie. Okna wychodzące na południe i południowy-wschód. Atuty: - niemal 12 metrowy taras - możliwość ciekawego zaaranżowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

217 000 zł43 m² 4 993,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 43,46 m2 usytuowane na parterze w pięciopiętrowym bloku. Mieszkanie do remontu, idealnie nadaje się pod inwestycje. W okolicy pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

174 999 zł48 m² 3 684,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie położone na 3,5 piętrze w bloku 4 piętrowym. Budynek z cegły wybudowany w latach 1974r. w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł107 m² 4 299,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pokoje dzielnica muzyczna, kamienica, nowa niższa cena, oferta dla wymagających! Przedstawiam Państwu Mieszkanie o powierzchni 107 m 2 na parterze w kamienicy wybudowanej w 1930 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

360 521 zł46 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na II piętrze. Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) Mieszkanie 33 m2 - W świetnej lokalizacji na Bemowie w pobliżu Fortów Bema Bardzo ładny rozkład - okna mieszkania wychodzą na południe + duży Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam! super oferta! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze o powierzchni 66m2 z dużym ogrodem o powierzchni 300 m2. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł43 m² 10 046,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Powstańców Śląskich ok. Połczyńskiej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł66 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie- stacja metra Natolin- ok. 5 min pieszo. Mieszkanie o pow. ok. 66 m2, dwie sypialnie po ok 9,5 m2 i połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

176 000 zł46 m² 3 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Redzie na ul. Łąkowej. Lokalizacja: lokal mieszkalny znajduje się w zadbanym bloku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

366 801 zł47 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

254 000 zł59 m² 4 319,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania wykonanego według najwyższych standardów, znajdującego się na 4 piętrze (z 10) w bloku przy ul. Porzeczkowej. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

994 000 zł87 m² 11 425,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Agencja oferuje Centrum ul. Ptasia czteropokojowy apartament garaż Czteropokojowy apartament usytuowany w rewelacyjnej lokalizacji na ul. Ptasiej w Śródmieściu, pomiędzy ulicami Królewską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

202 200 zł37 m² 5 526,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka w pobliżu hipermarket tesco. Z pośród 240 mieszkań (od 34m2 do 90 m2), każdy nawet wymagający klient znajdzie swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

286 800 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na północ i południe, z widokiem na miasto oraz patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Koszalin,zachodniopomorskie

145 000 zł35 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Blok z 2012r. teren zamknięty, nowa droga dojazdowa. Mieszkanie położone na parterze, w pokojach na podłodze panele, ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednym z cichych i spokojnych osiedli w Bronowicach. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie znajdujące się na os. Złotego Wieku. Mieszkanie dwustronne 7m2. Łazienka i osobna toaleta. W pokojach panele. W kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,01m2 od strony północnej - pokój o pow.9,86m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pieczewo

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż rozkładowe, jednostronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na Osiedlu Pieczewo. Nieruchomość składa się z salonu połączonego aneksem kuchennym oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

318 100 zł67 m² 4 742,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

461 000 zł101 m² 4 564 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji ok. Grenadierów, mieszkanie 3-pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój, garderoba, pow. 101 mkw., piętro 1/3 w bloku z 2004 r., dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 147 827 zł116 m² 9 883,98 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Unikalny apartament na 9 piętrze z tarasem o powierzchni 21m2. Mieszkanie bardzo słoneczne, w bardzo dobrym rozkładzie, z pięknymi otwarciami widokowymi w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

578 662 zł76 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

135 000 zł38 m² 3 590,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na os. Chopina o pow. 37,6 m2 usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z kuchnią i łazienką. Do mieszkania przynależy piwnica. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

165 000 zł58 m² 2 825,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,4 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku położonym w centrum Płot. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Floriańska

Chorzów,śląskie

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Floriańskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 58m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Śluzami

Słupsk,pomorskie

96 000 zł30 m² 3 207,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 1 pokojowe kawalerka na 1 piętrze w kamieniczce przy ul. Nad Śluzami w Słupsku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2 lata temu bardzo ciepłe i słoneczne. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł51 m² 3 529 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji ok. Poznańskiej, mieszkanie 1-pokojowe, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 51 mkw., stan - do remontu, bez balkonu, jest piwnica, piętro 8/10 z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

515 000 zł145 m² 3 551,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży funkcjonalny, wyremontowany lokal w ścisłym centrum Katowic. Składa się z pięciu pomieszczeń biurowych(pokoi), łazienki, kuchni i dużego przedpokoju, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł112 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na mokotowie! Wkrótce zakończenie budowy - kameralny budynek apartamentowy wykończony w najwyższym standardzie. Eleganckie foyer wejściowe z recepcją. Klasyczna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

256 000 zł56 m² 4 571 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji Sardyńska, mieszkanie 3-pokojowe, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 56 mkw., jest balkon i piwnica, rozkładowe i dwustronne, stan - do remontu, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

255 915 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne osiedle na pograniczu Bemowa z Ożarowem, w cenach od 5000 tysięcy: - inwestycja to kompleks 3-piętrowych budynków, z placem zabaw dla dzieci, lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

226 958 zł35 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

256 397 zł43 m² 6 013,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Proponujemy Ci zakup nowego mieszkania w północnej części Krakowa przy ul. Glogera. Osiedle jest położone w miejscu dogodnym dla osób korzystających z własnego środka transportu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

549 575 zł57 m² 9 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: i kwartał 2018 ,liczba pokoi: 2 57,85 m2 Cena: 549 575 pln 9 500,00 pln Piętro: 1 Budynek zaprojektowano jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

331 000 zł92 m² 3 591,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament typu studio z widokowym tarasem, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy. Prestiżowa lokalizacja - aleje Sułkowskiego. Lokal o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opis ogólny Mieszkanie typu studio na sprzedaż 35 m2 na ul Wileńskiej. W pobliżu metra! Cena za metr kwadratowy: 8.000 zł DODATKOWO Balkon 5,5m2 Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.