dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ul. Łokietka. Lokal usytuowany na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

258 408 zł53 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,28m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Chorzów,śląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,44 m2 Po generalnym remoncie Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd Lokalizacja: chorzów Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł60 m² 4 499,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Piękne, całkowicie odświeżone mieszkanie usytuowane w spokojnej lokalizacji - obok ch Ster. Mieszkanie jest bardzo ciche, słoneczne i ciepłe, z wystawą okien od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na Osiedlu Kopernika w Poznaniu. Mieszkanie położone w wysokim, zadbanym bloku na II piętrze. Blok z 1978 po termomodernizacji. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam jasne, bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie, w którym charakter wnętrza przypomina prowansalskie klimaty. Jasne podłogi i ściany, doświetlone pomieszczenia. Balkon, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży wysokie ( 2,9 m), dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w kamienicy na Mokotowie z 1938r. Mieszkanie jasne, przestronne z oknami wychodzącymi na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł75 m² 7 426,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne narożne mieszkanie w unikatowej inwestycji! Jedyny taki projekt na Pradze Południe! Nowoczesny apartamentowiec w samym centrum Pragi Południe! 10-15 minut do centrum Warszawy! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł81 m² 1 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- centrum miasta - Przestrzenne wnętrze Idealne pierwsze piętro. Sprzedam mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Świebodzic o powierzchni 81 m 2 Składające się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na osiedlu przyjaźni/winogrady W wysokim standardzie Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego (przerobione z 3 pokojowego). Możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspa Bolko

Opole,opolskie

235 971 zł51 m² 4 589,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania apartament z dużym tarasem wchodzący w skład nowo powstającej inwestycji o nazwie Trzy Diamenty. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

244 747 zł64 m² 3 801,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy mieszkania 3 pokojowego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

89 000 zł39 m² 2 282,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Koźlu. W okolicy przystanki, sklepy, szkoła, ośrodek zdrowia,idealny dojazd komunikacją. Mieszkanie jasne i słoneczne, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

283 368 zł59 m² 4 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł95 m² 1 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam przestronne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy. Na każdym piętrze mieszka tylko jedna rodzina co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja zachodnia - nowe miasto apartament dwa poziomy *** 100 M2 *** Z opcją dokupienia dużego garażu tylko U nas Posiadamy w ofercie mieszkanie 2-poziomowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł35 m² 5 251,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 glinki! blok! wysoki parter! loggia! po kapitalnym remoncie! umeblowane! blisko sieci handlowych , komunikacji miejskiej,szkoły,przedszkola, basenu I lasu! polecam! Do sprzedania mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł55 m² 4 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle leśne! trzy pokoje! loggia! do wprowadzenia! polecam! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na IV piętrze bloku na Osiedlu Leśnym. Lokal przeszedł remont

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

168 406 zł37 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym i spokojnym osiedlu Projektant zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

250 312 zł55 m² 4 515,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

330 000 zł85 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

*** przestronne mieszkanie Z ogródkiem W doskonałej lokalizacji *** Polecamy Państwu 5 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, puby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł79 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w domku szeregowym z dodatkową antresolą, ogródkiem i garażem, w zabudowie szeregowej. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

334 964 zł63 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 62,61m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,28m2 od strony północnej - pokój o pow.10,39m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 463 zł86 m² 6 482,13 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne, ciche 4 pokoje! Inwestycja zlokalizowana w nowoczesnej części Targówka 2 łazienki I duży balkon Nowoczesne osiedle na 185 mieszkań, lokale o wysokości 2,7m lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

881 453 zł83 m² 10 619,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe apartamenty W prestiżowej lokalizacji! komfort, wyjątkowy design, bliskość ścentrum! Nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie w prestiżowej lokalizacji! Stylowy design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

202 000 zł50 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu komfortowe mieszkanie w okolicy Akademii Ekonomicznej. Lokal znajduje się na I piętrze Zadbanej kamienicy w której przeprowadzono remont dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

167 000 zł36 m² 4 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe z balkonem w poszukiwanej części os. Bartodzieje, optymalne 1-wsze piętro w bloku nieopodal Szpitala Jurasza, collegium Medicum. Idealna oferta dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł37 m² 7 219,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie / ul. Kamienna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania ( 37,40 mkw ) usytuowanego przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Szczecin,zachodniopomorskie

124 000 zł37 m² 3 319,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w zacisznym i spokojnym miejscu Szczecina. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - holl - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

218 537 zł46 m² 4 709,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy zakup mieszkań bez prowizji oraz podatku pcc 2%! kup komfortowo - mieszkaj komfortowo! Mamy przyjemność zaproponować mieszkania na najnowszej inwestycji developerskiej w Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

537 523 zł71 m² 7 570,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja! niepowtarzalny projekt, wysoki standard! Nowa inwestycja w atrakcyjnej części Pragi Południe! Apartament na parterze z pięknym ogrodem 50m2 od południa!:słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

252 000 zł55 m² 4 613,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż niezwykłe 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecina na ulicy Wyzwolenia. Nieruchomości jest bardzo dobrze nasłonecznione oraz ciepła, całkowicie wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

315 000 zł50 m² 6 237,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy z windą w Śródmieściu Katowic. Kamienica przeszła kapitalny remont. Mieszkanie zostało oddane do użytku w 2014 r. w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żywiec

Żywiec,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie do sprzedania.Do remontu,ale z ciekawym układem pokoi. Przedpokój, pokój i kuchnia są połączone, a drugi pokój jest podzielony na 2 części. Cena do negocjacji. Od 26 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Opole,opolskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! parter! bardzo dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu do sprzedaży rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 79,50m2 położone na podwyższonym parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzcinno

Trzcinno,zachodniopomorskie

70 000 zł57 m² 1 218,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena - 70.000 ZŁ! BEZCZYNSZOWE, PRZESTRONNE, MIESZKANIE 2 - POKOJOWE Z BALKONEM, TRZCINNO, GM. Szczecinek Ciepłe i słoneczne mieszkanie o pow. 57,47 m2 położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 na Bemowie przy ulicy Czumy. Okna wschód/zachód. Metraże pomieszczeń: - pokój dzienny 20,2 m2, - sypialnia 10,9 m2, - sypialnia 8 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Białystok,podlaskie

335 000 zł58 m² 5 815,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sienkiewicza; apartamentowiec; 3 pokoje; nowa cena Mieszkanie o pow. 57,60 m2 mieszczące się na 2 pietrze w bloku z 2006 r. Budynek jest usytuowany przy ulicy Chmielnej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

551 840 zł62 m² 8 900,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne apartamenty na woli! świetna lokalizacja, kilka minut od ścisłego centrum warszawy! Kameralne apartamenty na Woli tylko kilka minut od ścisłego Centrum! Nowoczesny design, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł43 m² 8 443,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Willa miejska O ponadczasowej architekturze Kameralna i nowoczesna willa. Zaledwie 11 mieszkań. Cicha i spokojna okolica. Własność gruntu, panoramiczne okna świetnie doświetlają każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

408 509 zł59 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cicha okolica! super komunikacja! Blisko planowana stacja metra! Ustawne mieszkanie. Balkon 4,96m2. Okna na wschód. Inwestycja w pobliżu Ronda Wiatraczna. Świetna komunikacja. Autobusy, tramwaje,.