dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu ładne przestronne mieszkanie. Lokal znajduje się w kamienicy i zajmuje całe I piętro. Powierzchnia mieszkalna to 120m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

68 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny budynek położony w malowniczym miejscu w pobliżu Kanału Bydgoskiego. Blok 5-kondygnacyjny z miejscami postojowymi pod budynkiem i pomieszczeniami na rowery. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m2 usytuowane w wieżowcu na VI p na os. Rabin. W skład nieruchomości wchodzą 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy dla Państwa do sprzedania nowe mieszkanie 3 pokojowe. Cudowna, spokojna okolica, dużo ciszy i zieleni. Miejsce idealne dla tych z Państwa, którzy dom traktują jak oazę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

306 806 zł67 m² 4 549,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu znajdującego się na aktualnie powstającym osiedlu Trzy Diamenty. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

363 000 zł59 m² 6 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację strońska / dwa pokoje W pełnym rozkładzie / balkon / piwnica Mieszkanie o powierzchni 58,80m2 położone na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 42,1m2 , zlokalizowane na północnym Ursynowie , przy ul. Puszczyka. Mieszkanie położone na Vp. w VI-cio piętrowym bloku , wśród zieleni , cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

217 000 zł59 m² 3 678 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam państwu do zaoferowania całkowicie odnowione mieszkanie w wieżowcu na Tysiacleciu, w Częstochowie. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, samodzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

464 535 zł69 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cicha okolica! super komunikacja! Jasne mieszkanie. Oddzielna widna kuchnia! Okna od zachodu i północy. Loggia 2,68m2. Inwestycja w pobliżu Ronda Wiatraczna. Świetna komunikacja. Autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł59 m² 7 614,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

119 000 zł39 m² 3 036 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, kuchni, toalety z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

291 000 zł60 m² 4 833,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Zapraszamy do zakupu komfortowych mieszkań w trzech kameralnych apartamentowcach, w ścisłym centrum Miasta Kobyłka. Tylko 3 kondygnacje (w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

198 000 zł97 m² 2 041 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 97 m.kw. usytuowane na I piętrze w kamienicy, w Śródmieściu. Bardzo atrakcyjne położenie. Pełna dostępność punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

166 000 zł21 m² 7 973,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem cena netto zainwestuj i odzyskaj vat! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

174 000 zł35 m² 4 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładna kawalerka w zielonej okolicy przy ulicy Zdrojowej. Na 35m2 składa się duży pokój 18,3m2, duża kuchnia 10.16m2 z oknem łazienka z wanną, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł54 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, - 54 m2. Położone na cichym i spokojnym osiedlu, na Psim Polu , przy ulicy Kiełczowskiej. Blok z połowy lat 80. Ocieplony, wyremontowana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

199 900 zł43 m² 4 701,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 42,52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Opolu przy ul. Domańskiego. Lokal mieszkalny oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 990 zł53 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na Błoniu, jednej z najbardziej popularnych bydgoskich dzielnic, powstaje nowa inwestycja. Czteropiętrowy budynek mieszkalny zostanie wyposażony w garaż oraz windę. W kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

65 000 zł23 m² 2 806,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony w Pasłęku, przy ul. Ogrodowej w bloku wielorodzinnym usytuowany na IV piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nie bój się wysokiego piętra! - Piękny widok z okna - co miejskie - Dobra lokalizacja Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w pobliżu sklepów, przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

170 000 zł56 m² 3 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 położone na I piętrze w kamienicy w centrum miasta w Brzegu. Mieszkanie składa się z salonu, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

214 000 zł51 m² 4 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w miejscowości Trzebownisko, około 3 km od centrum Rzeszowa. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

153 000 zł48 m² 3 200,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim Osiedle Piastowskie. Kilka minut do centrum pieszo, więc będziesz miał wszystko pod ręką. Dookoła tereny zielone, punkty usługowe, banki, sklepy, poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

436 631 zł64 m² 6 798,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja wakacyjna! nowa cena! możliwość wykończenia pod klucz przez dewelopera=klucze do wykończonego mieszkania już na jesieni! Kameralny budynek - tylko 56 lokali. W najbliższej okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Lublin,lubelskie

378 764 zł86 m² 4 421,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 85,67m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pluty

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

209 000 zł70 m² 2 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o pow. 70 m.kw., położone jest na III piętrze. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Opole,opolskie

387 515 zł90 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji o nazwie Trzy Diamenty - to kompleks trzech ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

353 084 zł76 m² 4 645,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy zakup mieszkań bez prowizji oraz podatku pcc 2%! kup komfortowo - mieszkaj komfortowo! Mamy przyjemność zaproponować mieszkania na najnowszej inwestycji developerskiej w Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

360 272 zł51 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- 15 min. Pieszo do rynku - nowa plomba - winda - media miejskie - gotowe do odbioru Super oferta dla inwestora- dwie kawalerki po 180 tyś.- stopa zwrotu z inwestycji 7,5%! Mieszkania znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baboszewska

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł75 m² 8 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania ładne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na Wierzbnie o powierzchni 75m usytuowane na 4 - ostatnim piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: salon (20m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

386 764 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bliski odbiór! Kameralne osiedle położone z dala od ruchliwych ulic lecz dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta poprzez linie tramwajowe i autobusowe (w odległości ok. 300 m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

276 086 zł45 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

319 000 zł66 m² 4 823,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania słoneczne i wygodne mieszkanie położone w Śródmieściu w Opolu. Mieszkanie dwupoziomowe z balkonem. Wystawka okien: wschód - zachód. Oryginalna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

129 900 zł48 m² 2 712,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Zabobrzu 1 w Jeleniej Górze. Mieszkanie rozkładowe położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 47,89 m2. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kluczbork

Kluczbork,opolskie

95 000 zł44 m² 2 178,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży kawalerkę po remoncie o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płowce

Koszalin,zachodniopomorskie

120 000 zł32 m² 3 759,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum miasta w cichej okolicy. Mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 33 m2. Mieszkanie nowe, wykończone, częściowo wyposażone, gotowe do zamieszkania! Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł60 m² 4 808,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje o pow. całkowitej 60,1 m 2 na I piętrze w nowym budownictwie Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe dla wymagającego klienta. Lokal wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Południowy

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację spokojny rejon / zielony / dwa pokoje niezależne W rozkładzie / budynek ocieplony Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

419 377 zł50 m² 8 388 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

279 000 zł69 m² 4 031,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe pow. 69,20 m2 z dużym balkonem, III piętro, niski blok, opole, śródmieście. Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. uż. ok. 69 m2 , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

mieszkanie po remacie nowe podlogi balkon w plytkach szfa zlustrem w pszdpokoju piekny widok na las dwie piwnice