dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: wyłączność / oferta dostępna tylko U nas! plomba / rozkład / winda / blisko rynku / super infrastuktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł68 m² 3 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 , 68 M2, centrum miasta ,w pobliżu ulicy gdańskiej! kamienica po remoncie kapitalnym teren zamknięty! Oferujemy na sprzedaz piękne przestronne mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek mieszkalny wielorodzinny w trakcie realizacji na terenie Zielonej Woli, w otoczeniu podobnych nowych osiedli. Dobra dostępność komunikacyjna (autobusy i tramwaje). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

382 365 zł85 m² 4 498,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Świetna alternatywa dla Warszawy! Wyjątkowa oferta mieszkań dla Klientów, przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia, ceniących jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

170 000 zł34 m² 4 970,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Zapraszamy do zakupu komfortowych mieszkań w trzech kameralnych apartamentowcach, w ścisłym centrum Miasta Kobyłka. Tylko 3 kondygnacje (w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na ul. Barcelońskiej, położone w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu parku, przedszkola, szkoły i placu zabaw. W odległości 200 m znajduje się pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 011 000 zł85 m² 11 894 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania apartament na bliskiej Woli w Warszawie. Znajduje się on na 1-szym piętrze 7-mio piętrowego budynku z 2016 roku z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

397 707 zł62 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow 61,66m2, trzypokojowe z balkonem, w nowej inwestycji, która zostanie oddana do użytku we wrześniu 2018 roku. W ofercie 29 mieszkań 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

348 923 zł44 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Niedaleko swps, soho i parku Skaryszewskiego! Idealne dla studenta, na biuro, na wynajem, dla wielbicieli starej Pragi! piękny rozkład mieszkania. 2 pokoje Z oddzielną kuchnią. Loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: wyłączność / rozkład / plomba / winda Powierzchnia pokoi 16 i 16mkw, na podłodze w jednym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

139 000 zł38 m² 3 620 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie M3, o powierzchni użytkowej 38,4m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal mieszkalny posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 063 zł108 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Termin oddania: 1 kwartał 2018. Salon z aneksem 26,70m2, jasne mieszkanie. Dwa ogródki 39m2. Ekspozycja północno (sypialnie)-południowa (salon) 3 piętrowy budynek w cichej okolicy, 52 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

399 900 zł38 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji/bez prowizji dla Kupującego. Atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

231 000 zł50 m² 4 620,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nietuzinkowa oferta adaptacji poddasza koło Parku Kasprowicza. Mieszkanie 49,99 m2 tworzy salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka i przedpokój. Brak skosów. Całkowicie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

200 000 zł60 m² 3 305,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w XI piętrowym budynku z płyty na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

369 810 zł59 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m2 zlokalizowane w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej w wawrze, 15,5 km od centrum Warszawy. Cała Inwestycja składa się z 1 budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowicza

Bielsko-Biała,śląskie

100 000 zł37 m² 2 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o pow.37m2, znajdujące się na parterze 1 piętrowej kamienicy blisko ul.Michałowicza. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane, tanie w utrzymaniu ( ok.200 zł opłaty stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

441 660 zł34 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 34 mkw po remoncie generalnym wyposażone. Mieszkanie znajduje się przy metrze Pola Mokotowskie na cichym osiedlu. W okolicy sklepy, apteka, sgh, pola Mokotowskie, restauracje, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 755 997 zł120 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Unikalne mieszkanie z ogrodem w apartamentowcu wysokiej klasy - elegancki hol wejściowy wykończony marmurem, na elewacji piaskowiec, dostojna bryła budynku nawiązująca do architektury XX- lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie - ul. Żmigrodzka. Budynek z 2010 roku, ocieplony. Mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie o powierzchni 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

613 836 zł69 m² 8 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze nowoczesnego 4 piętrowego bloku z windą i monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

291 200 zł55 m² 5 320,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana w centrum Rzeszowa w odległości 700 metrów od centrum handlowego , Galerii Rzeszów " Budynek o wysokim standardzie wykończenia, garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielowice

Chmielowice,opolskie

275 000 zł81 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

amy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny apartament położony w Chmielowicach, wyróżnia go ciekawa architektura, atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

225 000 zł40 m² 5 653 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje.GARAŻ.BALKON. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 2 pokoje o powierzchni 39,8 m2. w Ząbkach. Mieszkanie na drugim piętrze w bloku bez windy. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyryla i Metodego

Bytom,śląskie

52 000 zł40 m² 1 283,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Bytomiu Łagiewnikach w rejonie Kościoła przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł43 m² 8 443,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kameralny budynek wśród willowej zabudowy o podwyższonym standardzie typu willa miejska, z dala od ruchliwych arterii lecz dobrze skomunikowany z innymi rejonami miasta (stacja pkp - 400 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Łódź,łódzkie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

unikalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 130 mkw, położone na poddaszu kamienicy. Projekt przewiduje utworzenie 2 sypialni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

506 831 zł64 m² 7 879,84 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe mieszkania na mokotowie! Oferowane mieszkanie znajduje się w południowej części Mokotowa, w doskonale skomunikowanym z resztą miasta miejscu. W odległości 5 min od inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4! bezczynszowe! atrakcyjna lokalizacja! nieopodal kanału bydgoskiego! Gorąco polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, składające się z 3 pokoi w tym salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

79 000 zł41 m² 1 926,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,75m2 położone na parterze w budynku wolno stojącym w gminie Skarbimierz, zaledwie 5 minut drogi od Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

159 900 zł46 m² 3 457,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne , ładne mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu. Pierwotnie było to mieszkanie dwupokojowe. obecnie są to dwa pokoje ( na wschód) i salonik z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

169 000 zł60 m² 2 836 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dla ciebie! Polecam Państwu mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Północ. Powierzchnia mieszkania 59,6 m2. Układ północ-południe. W pomieszczeniu znajduje się kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

1 157 310 zł117 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

do sprzedaży lokale w stanie developerskim w nowym budynku położonym przy ul. Grunwaldzkiej 32 we Wrocławiu; astoria Residence W historycznym miejscu powstał budynek będący nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

346 000 zł55 m² 6 290,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Informacje ogólne Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 55 m,balkon,piwnica , 2 piętro.Cena 346.000zł DO NEGOCJACJI. Nieruchomość zlokalizowana blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł90 m² 21 667 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament 4-pokojowy w Warszawie - Powiśle. Mieszkanie położone na 5-tym piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

265 330 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania dwupokojowy apartament w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość położona na wzgórzu co gwarantuje wspaniałe widoki na pasmo Karkonoszy. Lokal o powierzchni 40,82 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Parku

Warszawa,mazowieckie

387 093 zł53 m² 7 303,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oddzielne kuchnie! Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy parku.Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł37 m² 82 378 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w zadbanym budynku, po remontach, na ogrodzonym zielonym terenie. Wymienione, ładne windy, na ogrodzonym terenie każdy z lokatorów może postawic jeden samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł73 m² 9 011,47 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie aktualnie zaadaptowane na biuro. Inwestycja Dom Na Skarpie, budował to Trend Development. Budynek oddany do użytku na koniec 2008 roku. Mieszkanie 73,24 mkw + 6,14 mkw loggia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

209 000 zł109 m² 1 917,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży rozkładowe, słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 109m2 usytuowane na III piętrze w jednej z kamienic w Brzegu. Mieszkanie składa się.