dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł66 m² 25 844,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z widokiem na zieleń - 600 m od Wisły | Park Grzegórzecki | 7. piętro | Balkon 13 m Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament w nowym budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

490 000 zł78 m² 6 276,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, wygodne i po remoncie 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Zgorzelca. Położone na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego, kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Radom

Radom,mazowieckie

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Września,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wielofunkcyjne, w pełni urządzone mieszkanie | Września | o powierzchni użytkowej 71,8 m , położone we Wrześni, w zadbanej inwestycji z 2006 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

892 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rozpoczęła się sprzedaż! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł49 m² 12 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 58m. Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej okolicy i cenisz sobie bliskość centrum, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

551 460 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowo wykończony apartamet Z widokiem na śnieżkę Oferuję Państwu do zakupu nowo wykończony i umeblowany apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

578 428 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 27 m | Ilość pokoi: 1 | Piętro: 1 | Cena: 578 427 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 123,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2 usytuowane na IV piętrze w samym centrum Chojnowa. *** Dogodna lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do sklepów, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 622 414 zł96 m² 27 353,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 95 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 5 | Cena: 2 622 413 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł63 m² 12 615 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 pokoje (pierwotnie 3 pokoje), 63,02 m2 wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Deweloper bud - tech Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

554 629 zł55 m² 9 996,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł50 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi , oraz łazienki. Stan Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł34 m² 9 563,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z dużym balkonem na 3 piętrze w cegle. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku z cegły z 2001 roku z obszernym balkonem składa się z : -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł42 m² 8 289,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje po kapitalnym remoncie z balkonem Lubin ul. Odrodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie z nową zabudową kuchenną. Funkcjonalny układ pomieszczeń, z sypialni wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Bronowice Nowe

Kraków,małopolskie

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament przygotowany do zamieszkania. -Wysoki standard -miejsce postojowe w garażu podziemnym -doskonała komunikacja mpk -pełne wyposażenie /sprzęt agd i rtv -niski czynsz -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

1 029 999 zł109 m² 9 427,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wejherowska

Brzyno,pomorskie

349 000 zł65 m² 5 349,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! rezerwacja Na sprzedaż własnościowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią oraz balkonem, o powierzchni 65,24 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł59 m² 11 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości Gdynia prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie (pow. całk. 59,05 m2) z dużym balkonem, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 152,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Inflanckiej. Lokal o pow 39,3 mkw składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

895 000 zł90 m² 9 955,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o pow. 89,9m2 w apartamentowcu na wieniawie przy ul. Bema Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, otwarty pokój. Oddzielna kuchnia (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

733 834 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

514 458 zł40 m² 12 861,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Bezkonkurencyjnej Cenie 12 600 zł/m! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

489 000 zł30 m² 16 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

200 000 zł38 m² 5 242,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,15 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Piastowskim przy ul. Mieszka I w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł35 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowy lokal 34,67 m z tarasem i ogrodem Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokal 2-pokojowy Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Lubań,dolnośląskie

236 000 zł35 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka na Kamiennej Górze, budynek świeżo po remoncie dachu oraz elewacji, czysta i zadbana klatka schodowa, spokojna cicha okolica, w pobliżu park, plac zabaw, żabka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł40 m² 9 269,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja przy umk 2 pokoje, balkon, winda! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,81 m , położone naprzeciwko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika lokalizacja idealna pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

685 000 zł35 m² 19 571 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe , 2 pokojowe , Z 40 metrowym ogródkiem w pobliżu ikei w Bronowicach. Stan deweloperski. Jasne , ustawne w bloku z windą , którą można zjechać do garażu. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

558 000 zł45 m² 12 358,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończonego dwupokojowego mieszkania w niskim bloku (dwa piętra z windą oraz halą garażową) z 2023 roku przy ulicy Teofila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

575 000 zł50 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Krakowiaków (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne - strona wschodnia 50,18 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 z tarasem 56m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m , położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji "plac Unii". To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

847 000 zł91 m² 9 287,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł41 m² 14 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranki w słonecznym salonie, wieczory na balkonie, a potem szybki spacer po Parku Sołackim albo na kawę do jednej z lokalnych kawiarni. Wszystko w zasięgu ręki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

467 500 zł37 m² 12 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa! lepsza cena! 12 500zł/m zamiast 13 400zł/m Zamieszkaj tam, gdzie wygoda spotyka spokój Wrocław, poświętne. Inwestycja deweloperska "rudawska 5" Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.