dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura do sprzedania Mieszkanie w zabudowie szeregowej w Krasnem Mieszkanie czyste zadbane, do zamieszkania. -Salon (możliwość przedzielenia na 2 pokoje) -kuchnia, zabudowana cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

363 156 zł69 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne osiedle na pograniczu Bemowa z Ożarowem, w cenach od 5000 tysięcy: - inwestycja to kompleks 3-piętrowych budynków, z placem zabaw dla dzieci, lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 000 zł81 m² 4 246,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne, przytulne, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie M-4 o powierzchni 81 mkw., na Szwederowie, na 3 piętrze bloku z cegły, w doskonałej lokalizacji, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skorosze

Warszawa,mazowieckie

515 342 zł74 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie z 2 balkonami, możliwy system MdM. Widny aneks pozwala na wydzielenie osobnej kuchni. Możliwość wykończenia pod klucz przez developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł50 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego , 0% pcc Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania mieszkanie 50 m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie 50 m2 , 2 pokojowe na 1 pietrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

92 000 zł35 m² 2 628,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałbrzych na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 35m2, podzamcze. Mieszkanie składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju bez balkonu, położone na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

426 500 zł56 m² 7 597,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

W naszej ofercie unikalne, dwupoziomowe mieszkanie na al. Solidarności. Nieruchomość znajduje się na 4 i 5 piętrze z 7. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw, 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

300 000 zł78 m² 3 821,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w Wieliczce! Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz strychu. Całe mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

363 158 zł60 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, kameralne osiedle przy głównej ulicy! 3 piętrowe, eleganckie bloki loggia 12,5m2! 15min do metra! lokale usługowe W okolicy (szkoły, przedszkola, sklepy, centrum handlowe, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

110 000 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu małą przytulną kawalerkę po kapitalnym remoncie o powierzchni 22m2 usytuowana na drugim pietrze w bloku położonym na Zabobrzu III. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

187 000 zł84 m² 2 226,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone na Nowym Mieście. Wnętrze po remoncie kapitalnym. Wymienione wszystkie instalacje, ogrzewanie gazowe - piec 2-funkcyjny. Kuchnia w zabudowie, wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł44 m² 10 678,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,92 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2016r., na 6 piętrze. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł68 m² 5 840,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 68,32 mkw oraz powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

62 m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

# nowoczesne osiedle na bydgoskich Glinkach. Kompleks budynków na terenie ogrodzonym, monitorowanym. Bloki sześciokondygnacyjne. Mieszkania od kawalerek do pięciopokojowych z balkonami lub tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

200 000 zł41 m² 4 885,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokal 2-pokojowy bezczynszowy Z ogródkiem! Nowy projekt mieszkaniowy w zabudowie bezczynszowej w bardzo dynamicznie rozwijającej się okolicy. W pobliżu znajdują m.in żłobki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Daszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zakup prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Mieszkanie 4 pokojowe. Trzy sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym z możliwością przerobienia na oddzielną kuchnię. Oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 934 zł69 m² 6 999,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj na woli kup od dewelopera bez podatku pcc I prowizji - Nowoczesne osiedle na Woli w skandynawskim stylu. - ogród ok 50 mkw - dojazd do centrum zajmuje 15 minut. - do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

747 252 zł84 m² 8 895,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Niewielki budynek mieszkalny wielorodzinny o charakterze apartamentowym położony w centralnej strefie Warszawy. Obszar świetnie skomunikowany - tramwaje, autobusy i metro! Wszędzie blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

343 077 zł67 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe Willowe osiedle, mieszkania z tarasami, ul. Św. Rocha Słocina Rzeszów dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu Nowe Osiedle położone jest w dzielnicy willowej Słocina. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

411 111 zł57 m² 7 250,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W pięknej okolicy! Z tarasem/ogródkiem! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Łobzów

Kraków,małopolskie

535 760 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

72,4 m2 - 3 pokoje. Budynek wykończony w wysokim standardzie.Apartament położony na 8 piętrze, 3 pokoje z aneksem kuchennym do wykończenia i własnej aranżacji. Salon z aneksem ok 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Westerplatte

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 6 pokojowe o powierzchni 180 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare miasto przy ul. Westerplatte. Lokal usytuowany na 2 piętrze 4 piętrowej kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł204 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Warszawa, ochota, szczęśliwice, 4 piętra, winda, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. Do sprzedania 2 poziomowy apartament 204m2, 3 i 4 piętro (ostatnie). Na gorze część otwarta salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szembeka

Warszawa,mazowieckie

324 618 zł51 m² 6 403,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Cichy, kameralny, 4-piętrowy budynek na terenie Grochowa. 23 mieszkania w budynku, liczne ogródki, teren ogrodzony i monitorowany. Własność gruntu! Termin oddania: wrzesień 2018. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł70 m² 8 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok nabycińska / braniborska / apartamentowiec Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 położone na 3 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, w kamienicy na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej niezależnej kuchni. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony. Wysoki standard. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzy pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Ursynów-Kabaty. Znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Osiedle ogrodzone. Budynek z 1995 roku. Metraż pomieszczeń : -kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

238 000 zł64 m² 3 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie o powierzchni 63,37m2 usytuowane na parterze w nowym bloku z cegły przy ul.Wrocławskiej na granicy Kalisz i Nowych Skalmierzyc. Składa się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bez prowizji - brak podatku 2% pcc! Zapraszamy do zakupu komfortowych mieszkań w trzech kameralnych apartamentowcach, w ścisłym centrum Miasta Kobyłka. Tylko 3 kondygnacje (w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

374 497 zł71 m² 5 282,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkania w świetnej cenie! Mieszkania o ciekawych, funkcjonalnych układach w niskiej kameralnej inwestycji położonej w Józefosławiu, nieopodal Lasu Kabackiego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58m2 na Mokotowie ,przy ul. Iberyjskiej. Skład nieruchomości: - pokój 18 m.kw - pokój 9 m.kw - pokój 10 m.kw - kuchnia 7,3 m.kw ,oddzielna - łazienka 4,4 m.kw - wc 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł92 m² 6 939,89 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne, czteropokojowe mieszkanie 91m na bliskiej Woli. W skład lokalu wchodzą: pokój dzienny 20m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 12m2 z wygodną garderobą 4,3m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

259 000 zł51 m² 5 042,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze w bloku z cegły z 1997 roku składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł540 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2016

Unikalna oferta - willa na starym żoliborzu Modernistyczna sylwetka. Ekskluzywne materiały wykończeniowe elewacji. Nowoczesne efektowne podświetlenie budynku. Rozległy taras z własnym kominem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

707 900 zł86 m² 8 183,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja W okolicy zabudowy jednorodzinnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne