dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł71 m² 7 181 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 4 pokoje tj 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

517 900 zł75 m² 6 905,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja W okolicy zabudowy jednorodzinnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

3 070 000 zł251 m² 12 231,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Apartament przy ulicy mochnackiego (zarówno na sprzedaż jak i najem) Dwupoziomowy apartament znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Elbląska

Gronowo Elbląskie,warmińsko-mazurskie

180 000 zł64 m² 2 834,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem na działce o powierzchni 263 m kw.; zabudowa szeregowa z dachem dwuspadowym oraz podpiwniczeniem. Powierzchnia użytkowa 63,5 m kw. (trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odolańska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania kameralne, zadbane, mieszkanie jdnopokojowe o powerzchni 40m2 na Górnym Mokotowie. Położone na trzeciej kondygnacji budynku trzypiętrowego z 1953r-cegła. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

264 553 zł59 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,45m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł79 m² 4 653,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 79,3 m2 zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego na osiedlu Baranówka. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobótki

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł81 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stylowe, dwustronne mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji w samym sercu gdańskiego Wrzeszcza. Nieruchomość mieści się przy jednokierunkowej ulicy Sobótki zaledwie 200 m od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze / Dolny Taras/ w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Mieszkanie składa się z pokóju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

302 736 zł59 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,36m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,58m2, od strony wschodniej - kuchnia o pow. 7,66m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

301 396 zł60 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa inwestycja! Mieszkania w stanie developerskim w Piasecznie. Termin realizacji listopad 2014 roku. Kameralny 22 - lokalowy budynek, z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

301 535 zł42 m² 7 199,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Doskonała lokalizacja! Czteropiętrowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi - razem 56 lokali mieszkalnych. Duże balkony: od 5m2 do 10m2. Duży garaż podziemny, również komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Józefosław,mazowieckie

435 000 zł103 m² 4 203,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Segmenty, apartamenty Z tarasami! zakup bez podatku pcc I prowizji! Nowy projekt architektoniczny zakładający budowę dwóch zespołów apartamentowo - segmentowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

145 000 zł43 m² 3 389,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy Państwu mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane w Katowicach na osiedlu Giszowiec. Świetna lokalizacja zarówno pod względem połączeń komunikacji publicznej, jak i tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

499 990 zł75 m² 6 666,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 75 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy z roku 1910, w Starym Podgórzu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Anin

Warszawa,mazowieckie

754 462 zł116 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji warszawskiego Wawra Anin. Okolica bogata w liczne tereny zielone, między innymi Rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47m2 na Żoliborzu położone w Sadach Żoliborskich. Położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł56 m² 8 599,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwustronne piękne mieszkanie w miasteczku Wilanów. Bardzo ciche. Jedna strona mieszkania wychodzi na wewnętrzne patio, druga na zamkniętą dla ruchu drogę pożarową. W pobliżu dwie pętle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

638 053 zł64 m² 10 029,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zakup bezpośrednio od developera praz podatku pcc doskonała lokalizacja - południowy mokotów Funkcjonalny rozkład Pokój dzienny z aneksem, który można wydzielić i zrobić oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

84 000 zł29 m² 2 896,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Piaskowej Górze przy ulicy Michałowskiego. Składa się dwóch pokoii, wnęki kuchennej i łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baildona

Katowice,śląskie

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta zarezerwowana mamy podobne W naszej bazie - zadzwoń i zapytaj O szczegóły Do sprzedania funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

279 120 zł48 m² 5 815 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 48 m2 z balkonem znajdujące się w inwestycji na Śródmieściu. Termin realizacji IV kw 2017r. Zalety inwestycji: - słoneczne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł44 m² 6 880,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle wśród zieleni Kameralny 5-piętrowy budynek z wejściem od przestronnego, otwartego dziedzińca z fontanną. Inwestycja opatrzona prestiżowym certyfikatem hqe International.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 000 zł87 m² 3 298,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 86,80 m2 (pow.całkowita 114 m2) w budynku murowanym z cegły (blok z 1938 roku), 3 pokoje po ok.20 m2 + mały pokój za kuchnią, duża przestronna kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 206 182 zł97 m² 12 440 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bardzo wysoki standard na mokotowie W dobrych cenach! bez podatku pcc I prowizji! Inwestycja położona w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa, gdzie mieszkańcy mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

292 065 zł45 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowy lokal 2-pokojowy na tarchominie! Polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Tarchominie. 3-kondygnacyjny budynek wyróżnia się licznymi przeszkleniami oraz dużymi balkonami.Niska zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

153 500 zł15 m² 10 371,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 951,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pięknie położone mieszkanie dwupokojowe, widne, z aneksem kuchennym, a także z przestronną piwnicą i miejscem parkingowym. Blok 10letni, zdrowy (cegła), położony przy Wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Dwa poziomy / balkon / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni 75,6 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy komfortowe przestronne mieszkanie w Gliwicach. Mieszkanie o łącznych wymiarach 75m2 składa się z 2 pokoi (1 duży salon, umeblowana sypialnia, duży przedpokój, duża garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

508 060 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zakup bezpośrednio od developera kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji Elegancki apartament Salon z aneksem kuchennym, sypilania, hol, łazienka, loggia Miejsce parkingowe w podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

274 511 zł42 m² 6 535,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, kameralne osiedle przy głównej ulicy! 3 piętrowe, eleganckie bloki loggia 4,3m2! 15min do metra! lokale usługowe W okolicy (szkoły, przedszkola, sklepy, centrum handlowe, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 w Bydgoszczy na osiedlu Fordon. Mieszkanie w trakcie kapitalnego remontu, zdjęcia przedstawiają efekt końcowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 214 251 zł98 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł50 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup mieszkania prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Mieszkanie dwupokojowe z mozliwością przerobienia na trzypokojowe. Osiedle powstaje na jednym z najdynamiczniej rozwijająej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 147 827 zł116 m² 9 875,48 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowy projekt niedaleko al. Jana pawła II Świetna lokalizacja - bliskość biznesowego centrum Warszawy - na zakup inwestycyjny, jak również doskonałe miejsce do zamieszkania! Dogodna komunikacja - 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Usytuowane na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1970r. Budynek po wymianie wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł52 m² 8 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Osiedle tworzy nowoczesny budynek z powierzchnią handlowo-usługową oraz halą garażową. Charakterystycznym elementem osiedla jest zielone i przestronne patio. Jest to jasne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

469 000 zł76 m² 6 193,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75,72 m2 w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

376 352 zł63 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkania W rozsądnej cenie! Kameralna inwestycja w willowej części dzielnicy Ursus. Pięć 4-kondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się łącznie 95 mieszkań. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij