dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 500 zł60 m² 6 802 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

261 446 zł61 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / dwustronne Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

256 000 zł36 m² 7 091,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka 36,1 m2 w Warszawie (praga - Południe, ul. Grochowska. Duży pokój połączony z widną kuchnią (31 m2, kiedyś były osobno), łazienka 2,5 m2, przedpokój (2,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

289 916 zł48 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowa inwestycja! Mieszkania w stanie developerskim w Piasecznie. Termin realizacji listopad 2014 roku. Kameralny 22 - lokalowy budynek, z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

299 000 zł62 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie Zdroju o powierzchni 62,11 m2. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, składa się z trzech pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Sopot,pomorskie

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Eleganckie 3- pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Sopocie Górnym na sprzedaż. Kamienica z 1915 r. , po konserwacji i remoncie, jedna z ciekawszych w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł75 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 75m2 znajdującym się na 2 piętrze cztero piętrowego bloku. Nieruchomość idealna pod wynajem dla studentów. 4 oddzielne pokoje. Łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 900 zł55 m² 7 555 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Możliwość wykończenia pod klucz=klucze do mieszkania W już październiku piękne 2 pokoje Z garderobą I dużym balkonem 10M2 O ekspozycji północno-zachodniej na 1 piętrze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł69 m² 7 449,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkania na wyjątkowy osiedlu! Nowoczesny kompleks budynków w dynamicznie rozwijającej się części Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min do centrum Warszawy, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

340 000 zł73 m² 4 663,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3pok. (72m2) Oferta bru-ms-2356 Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowe mieszkanie w absolutnie fantastycznej nowoczesnej aranżacji położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł78 m² 3 595,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 4pokojowe na Podwisłoczu w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku z cegły! Nie wymaga większego wkładu własnego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 37 m.kw. na 4 piętrze dziewięciokondygnacyjnego budynku z 1965 roku zlokalizowanego niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, składa się z: sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

386 400 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w cichej i zielonej części Anina. Dobrą komunikację zapewnia bliskości kolejki skm, 5 min na piechotę do stacji, 20 min podróży do stacji Warszawa Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

464 136 zł49 m² 9 557,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do oglądania W budynku o podwyższonym Standardzie wykończenia w Centrum Miasta w rejonie Hali Targowej przy ul.Grzegórzeckiej. Mieszkanie 2 pokojowe + garderoba, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

188 900 zł55 m² 3 434,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie 2-pokojowe 55m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy w samym centrum Gliwic na Aleji Przyjaźni - boczna ul. Zwycięstwa na wysokości mcdonald's obok ruin teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł73 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 73,5m2 , zlokalizowane w nowszym bloku z 1999 roku na ul. Grójeckiej ( budynek Coloseum ). Do mieszkania przynależy garaż ( płatny dodatkowo cena do uzgodnienia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

135 309 zł26 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 25,53m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,05m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

196 914 zł35 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,88m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

244 483 zł55 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,95m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

197 000 zł55 m² 3 598,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne mieszkanie w nowym bloku wykonane najnowocześniejszą technologią z materiałów wysokiej jakości, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

71 000 zł39 m² 1 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie dwupokojowe położone w Siedliskach k. Ełku o pow. 38,67 m2. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku. Lokal składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie po remoncie 6 lat temu. 54 m2 - Kazimierz Teraz do odświeżenia. 2 niezależne pokoje,oddzielna ,jasna kuchnia z jadalnią,łazienka z ogrzewaniem podłogowym i wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Daszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. pokoje z dwoma loggiami i ogródkiem. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym z możliwością oddzielenia kuchni. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederczyków

Kraków,małopolskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Belwederczyków. Lokal usytuowany na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Piękny apartament z dużymi możliwościami aranżacyjnymi w rezydencji. W budynku basen, siłownia, recepcja. Pierwotnie 4 pokojowe, obecnie podzielone na dwie strefy - dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł51 m² 2 529 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaz atrakcyjne mieszkanie na 1 piętrze niskiego dwupiętrowego bloku na o/m Zazamcze. Składa się z dużego pokoju, sypialni z balkonem , kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż M-4 , Szwederowo, 70 m2 , 270.000 złotych, wszędzie blisko! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla rodziny. Dwa balkony. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

572 500 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie prosto od dewelopera! mieszkanie 3 pokojowe Inwestycja zlokalizowana na terenie Zielonego Ursynowa. Kameralne osiedle składa się z trzypiętrowych budynków apartamentowych oraz mini-osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

788 196 zł104 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym ogródkiem. Nowo powstające osiedle w pobliżu ulicy Rzeczypospolitej to siedem kameralnych, 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi 321.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

204 000 zł51 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w Krasnym 10 min. do centrum Rzeszowa. Mieszkanie 51m2 Układ pomieszczeń; -Salon z aneksem kuchennym 14,5 m2 -sypialnia 12,5 m2 -sypialnia 10 m2 -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

155 000 zł57 m² 2 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia o powierzchni 57m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku położonym na oś Orle w Cieplicach. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

363 362 zł75 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 74,92m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

165 581 zł35 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Drabinianka - bardzo cenionym przez klientów tam mieszkających. Z pośród 84 nowych mieszkań (od 35 m2 do 88 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy W super lokalizacji -stricte wieliczka- piękny Apartament na piętrze z dużym i Adaptowalnym poddaszem, w nowoczesnych domach w zabudowie szeregowej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł46 m² 4 828,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie na bardzo spokojnym i bezpiecznym osiedlu przy ulicy Krzywoustego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł96 m² 6 806,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem (pow. 97m2), miejscem postojowym i piwnicą (14,5 m2 z oknem). Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze - I poziom: salon ok. 28 m2 z dużym.