dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Radom,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 163,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje w pożądanym rozkładzie pomieszczeń oraz idealnym stanie technicznym. Położone na pierwszym piętrze, w solidnym bloku z cegły przy ulicy Sienkiewicza. Budynek odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na Jakubskim Przedmieściu w Toruniu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkania na kameralnym osiedlu mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Dostępne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie trzykondygnacyjne o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

531 585 zł41 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł53 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,01m2, zlokalizowane na osiedlu Golęcino w Szczecinie. W skład nieruchomości wchodzą: - duży salon (19,58m2) - ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

709 440 zł59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Górczyn #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Mieszkanie o powierzchni 57,38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

356 902 zł34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

606 592 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

312 170 zł33 m² 9 459,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

555 000 zł40 m² 13 909,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponujemy zamianę! Kraków Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku | 2 pokoje (możliwość 3) | parter Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 40m2+balkon + piwnica, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

624 324 zł54 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,59 m2 na 0 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,93 m2 z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni całkowitej 53,3 m położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

585 998 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 53,9 m | Obecnie jest wynajmowane dla pracowników , dochód 4500 zł. netto .Psie Pole, Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł32 m² 19 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Łódź,łódzkie

240 000 zł39 m² 6 217,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1968 roku przy ul. Niemcewicza 4/8 , na osiedlu Piastów-Kurak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Sobieskiego

Sopot,pomorskie

829 000 zł34 m² 24 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: mieszkanie po remoncie nowa kuchnia, podłogi, meble i armatura Jasne, przyjemne wnętrze z południowo-zachodnią ekspozycją Możliwość wydzielenia dwóch pokoi Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł23 m² 23 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wprowadzenie Prezentujemy przytulną, jasną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 193,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe 3 pokoje 70,7 m Ząbki Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,70 m , zlokalizowane w Ząbkach , tuż przy granicy Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na Rakowcu przy ul. Baleya 7. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Łódź,łódzkie

285 000 zł39 m² 7 239,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do własnej aranżacji na zielonej Dąbrowie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 39,37m , położone w zielonej okolicy przy ul Staffa 3. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł62 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , zlokalizowane na Żoliborzu, ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub pary ceniącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Jawor,dolnośląskie

185 000 zł33 m² 5 655,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanym na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu mieszkaniowym w Jaworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

829 000 zł66 m² 12 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z elegancją. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (60m2) znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

335 000 zł62 m² 5 447,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które jest przestronne, funkcjonalne i świetnie zlokalizowane? To miejsce spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł54 m² 8 627,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Na sprzedaż mieszkanie 54 m z ogródkiem - Nowa inwestycja w Rzeszowie, ul. Budziwojska Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

490 000 zł59 m² 8 330,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Rumi, dzielnica Janowo. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wnęką oraz wyjściem na balkon, zabudowana kuchnia, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

343 475 zł26 m² 13 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 63. Pułku Piechoty

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł64 m² 9 188,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,10 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły przy ul. 63. Pułku Piechoty w Toruniu. Budynek z 1993 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w Częstochowie przy ul. Lipowej - to doskonała propozycja zarówno dla inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem, jak i dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

763 812 zł52 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M.III.0.16 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Prądnik Biały , ul.Glogera/ Pachońskiego - "pod nosem" autobusy / niedaleko tramwaj 3 pokojowe - 52 m2 plus taras w cenie promocyjnej 763 tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku; składające się z dużego pokoju, który przedzielony jest ścianką działową, i z którego to podziału powstał dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł129 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 843,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m z dużym balkonem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska - Rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Lubartów,lubelskie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam mieszkanie które zostało wyremontowane 3 lata temu. Mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy w zasięgu ręki sklepy przedszkole żłobek orlik. Do mieszkania jest balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

944 000 zł65 m² 14 523,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego większość osób szuka, tylko rzadko dostaje: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł62 m² 4 742,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

"W Y J A T K O W A O F E R T A" Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 , składające się z 4 pokoi przy ul. Poprzecznej nieopodal urzędu pracy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij