dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Środmieście

Katowice,śląskie

399 000 zł123 m² 3 239,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, ciche mieszkanie w ładnej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / 2001r./ WOLNE OD ZARAZ Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37,5 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

337 000 zł83 m² 4 049,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Sprzedam bezpośrednio, do remontu mieszkanie w Piasecznie, ul. Warszawska 37, mieszkanie w bloku z 1999 r, na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. W mieszkaniu salon ok 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł72 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do*remontu*3pok*72,38 m2*375tys*polecam!*okazja! mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym! Do sprzedania rozkładowe,dwustronne , trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

380 000 zł113 m² 3 362,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie składa się z czterech osobnych pomieszczeń(pokoi) jeden z nich z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wieżowcu w centrum Piaskowej Góry. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, c, oraz duży balkon. mieszkanie do częscioego remontu. do mieszkania przynależy piwnica i ogródek :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

231 711 zł42 m² 5 516,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

299 507 zł53 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne i ustawne trzypokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

191 000 zł48 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane meszkanie 48m parter ( dwa pokoje z wnęką- możliwiść zabdowy jako trzeci pokój) w bardzo dobrej lokalizaqcji Bydgoszcz -błonie. Ściany gładzie,tapety,przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

1 811 964 zł122 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego. Zakup mieszkania od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 122,43 m2 położone na parterze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej w Katowicach, w dzielnicy Janów-Nikiszowiec. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację Mieszkanie o powierzchni 68,02m2 położone na piątym piętrze w budynku po termomodernizacji. Lokal składa się z 3 osobnych rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Marki

Marki,mazowieckie

439 000 zł65 m² 6 754 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Marki. Pogranicze Z białołęką. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 65 m w budynku 8 lokalowym z 2013 roku. Mieszkanie na 1 piętrze. Teren ogrodzony. Miejsce postojowe podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Katowice,śląskie

200 000 zł71 m² 2 816,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta zarezerwowana, posiadamy podobne w naszej bazie, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Do sprzedania unikatowe mieszkanie na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

283 152 zł44 m² 6 477,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia z oknem, o powierzchni 42m2 usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawodzie

Katowice,śląskie

229 999 zł54 m² 4 259,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bloku w Katowicach na Zawodziu. Mieszkanie składa się z dużego salonu z którego wychodzi się na balkon, osobnej widnej kuchni, dwóch oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

369 000 zł84 m² 4 387,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie W domu Z dużym ogrodem - idelane dla młodej rodziny Z dziećmi Na sprzedaż słoneczne południowo - zachodnie mieszkanie, położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

244 483 zł55 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,95 na parterze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górce

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł77 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania nowoczesne w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie położone na ekskluzywnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu wybudowanym przez Catalina Group w 2011r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

220 000 zł48 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wołomin słoneczna. Blisko pkp I galerii. 3 niezależne pokoje.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PROWIZJI BIURA. 48 m na 3 i ostatnim piętrze w bloku z lat 70 tych. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł76 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świebodzice na sprzedaż mieszkanie, centrum. Wgn Nieruchomości Wałbrzych. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,3 pokoje, kuchnia(aneks)umeblowana i wyposażona w sprzęt agd oraz połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje na Woli. Lokal rozkładowy, po przeprowadzonym remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie położone na 9 piętrze (dwie windy właśnie wymieniane na nowe).Pokoje, kuchnia i łazienka mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: niski budynek / balkon / dwustronne Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

372 613 zł45 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62 m2 w okolicy ul. Rogowskiej / Zemskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paderewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

71 000 zł20 m² 3 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka o pow. 19,98m2 na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na ul. Paderewskiego. Mieszkanie wymaga remontu. Wymienione okna pcv. Mieszkanie, środkowe, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54m2 Apartamentowiec z 2013 roku. Skład nieruchomości: -salon z otwartą kuchnia o pow. 26m2 -sypialnia 14m2 -balkon ładny i duży o pow.11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł49 m² 7 137,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania. W okolicy zielone tereny, które zapewniają Ci ciszę i spokój a zarazem jest niezbędna infrastruktura do życia codziennego oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolibrów

Katowice,śląskie

425 000 zł75 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu apartament składający się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i osobnej toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie sprzedawane wraz z całym widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

237 445 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,53 m2 położone na pierwszym piętrze 6- kondygnacyjnego apartamentowca. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł42 m² 1 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość usytuowana na drugim pietrze poddasze, składa się z 3 pokoi, kuchni i wc razem około 42m2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

150 000 zł39 m² 3 846 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na I piętrze w wieżowcu na osiedlu Millenium. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł64 m² 4 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację kuźniki / dźwirzyńska / spokojne osiedle / ok hermanowska / rozkład Na sprzedaż mieszkanie na parterze z czterech pięter o powierzchni 63m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

536 600 zł72 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, ul. Fałata, 34m2, 1-pokojowe mieszkanie położone na III ostatnim piętrze budynku z lat 30-tcyh. Pokój 21,8m2, jasna oddzielna kuchnia 7,2m2, łazienka 2,5m2 i przedpokój 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł81 m² 7 801,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w niewielkim, kameralnym budynku zlokalizowanym przy ul. Czapelskiej. Usytuowanie lokalu od strony podwórza, zapewnia, że jest on bardzo cichy i ze wszystkich stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

507 148 zł58 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w kameralnej inwestycji na warszawskich Włochach - blisko Ochoty. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

494 617 zł64 m² 7 787 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 3 pokojowe mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 17 piętrowym budynku na Pradze Południe. Data oddania do użytku to I kw 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł49 m² 11 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Śródmieściu Warszawy. Położone na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1957r.bez windy. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / duży balkon / rozkład Polecam urocze mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części Oleśnicy. Rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

289 000 zł47 m² 6 149 zł/m²

 

Piętro:3/45

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje po remoncie. Kupujacy zwolniony Z prowizji biura. 47 m na 3 pietrze w bloku z 2002 roku. Teren ogrodzony , strzeżony. Doskonała lokalizacja. Na przeciwko Kaufland, rossmann,.