dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

380 000 zł134 m² 2 836 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Oddzielna brama I furtka. Bezczynszowe .6 POKOI.PIĘTRO+PODDASZE.(3+3) OGRÓDEK. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Mieszkanie o powierzchni 134 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

90 000 zł62 m² 1 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej części Boguszowa-Gorc o powierzchni 61 m 2 .Nieruchomość składa się z 2 dużych pokoi, bardzo dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł34 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Urocze mieszknie 34 m2 na mokotowie, okolice ulic chełmska, czerniakowska. Kameralne, budynki z cegły z lat 50-tych, teren ogrodzony , monitorowany, zadbana zieleń, cicho. Okna na zaciszną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł74 m² 11 689 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Piękny, elegancki I funkcjonalny apartament 4 pokojowy O pow. 74 M2,balkon! do wprowadzenia! polecam, naprawdę warto! sady żoliborskie, zieleń I super punkt komunikacyjny! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

243 219 zł43 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł37 m² 7 477,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem w budynku z windą. Składa się z salonu (15,5 mkw) z wyjściem na loggię, oddzielnej, widnej kuchni (5,8 mkw), łazienki(3,1 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania mieszczącego się w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty proponuje Państwu kawalerkę położoną na parterze składającą się z małego przedpokoju, dużego pokoju, kuchni i łazienki z wc. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł69 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowoczesne w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2, położone na ekskluzywnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

282 000 zł48 m² 5 814 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje. Oddzielna kuchnia. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 48,5 m na 3 i ostatnim piętzre w bloku z 2005 roku bez windy. Budynek z bramą wjazdową na pilota. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczocha

Warszawa,mazowieckie

419 900 zł49 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na Warszawskim Mokotowie- stegnach. Położone na czwartym piętrze w w wielomieszkaniowym bloku z 1981r. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2 , na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu Baranówka. Mieszkanie 2-stronne o orientacji wschód-zachód. Idealna lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.32 m2 zlokalizowane na osiedlu Toruńskim w cenie 120 tys.zł. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł34 m² 8 825,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Doskonale wykorzystana przestrzeń: przestronny pokój z wnęką, którą można zaanektować na sypialnię, z dwoma panoramicznymi oknami. Jasna kuchnia, z niewielką jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

129 000 zł58 m² 2 224,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie w Gliwicach o powierzchni całkowitej 56m2, dwupokojowe, z kuchnią, łazienką oraz wc. W mieszkaniu znajduje się nowe ogrzewanie gazowe,okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł85 m² 11 118 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1950 r. Najbardziej atrakcyjny punkt do zamieszkania na całym Powiślu. Cisza, bezpieczeństwo, duża doza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

289 545 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

299 641 zł55 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł47 m² 10 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż lokal mieszkalny słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 (iip/ivp) na Stary Mokotowie. Rewelacyjna lokalizacja 5 min od przystanku metra Racławicka! Okolica niesamowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

263 600 zł59 m² 4 467,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica / winda Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

299 000 zł138 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie o powierzchni 138m 2 położone w kamienicy w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie jest bardzo przestronne i wygodne, idealnie spełni potrzeby rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł46 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m 1 piętro w bloku z 2012 roku Warszawa, wola Balkon, aneks kuchenny Mieszkanie w bardzo dobrym stanie Ciche, funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Zielona Góra,lubuskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Market Nieruchomości: trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Wazów w Zielonej Górze. Na powierzchni 52 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, jasną kuchnię, łazienkę z W.C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł74 m² 2 229,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w Wałbrzychu, w Śródmieściu - w kamiennicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na parterze, składa się z trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sadul

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, w kameralnym, dwupiętrowym bloku, bezczynszowe.~Kuchnia (w pełnej zabudowie- AGD, szafki pod wymiar), połączona barkiem z dużym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

203 799 zł37 m² 5 508,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Jaworzno,śląskie

167 000 zł48 m² 3 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam dziś Państwu dwupokojowe mieszkanie umiejscowione na I piętrze w IV-piętrowym bloku, na osiedlu Podłęże w rejonie ulicy Towarowej. Mieszkanie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł76 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania ciche, gustownie urządzone mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 76 m2 na Bemowie. Położone na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1992r. Budynek posiada 2 windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Mieszkanie ładne, przytulne, p rzestronne i jasne. Środkowe, dzięki czemu w zimie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 40 m2 usytuowane na 4 piętrze, na Powiślu, 2 pokoje: jeden 16,17 m/kw, drugi 11,27 m/kw Kuchnia widna ( 5,5 m/kw) osobna z oknem. Łazienka ( 2,9 m/kw)z wanną i wc. Podwójny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

159 000 zł55 m² 2 894 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwu w atrakcyjnej cenie: ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 54,95 m2, położone na 1 piętrze, w budynku 2 piętrowym, znajdującym się w samym Centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

462 000 zł76 m² 6 079 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Opis pomieszczen Salon z aneksem kuchennym - 24,2 m2 Pokój 2 - 12,46 m2 Pokój 3 - 10,65 m2 Pokój 4 - 8,84 m2 Łazienka 1 - 4,74 m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

152 000 zł56 m² 2 732,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne M4 I piętro niski blok rybnik-chwałowice! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Rybniku- chwałowicach. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

564 000 zł76 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

118 000 zł59 m² 1 994,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w ładnej dzielnicy Cieplic Śląskich-Zdrój Mieszkanie znajduje się na drugim i ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł24 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Idealne miejsce zarówno dla singla jak i dla pary. Mieszkanie składa się z: - aneksu kuchennego (21 mkw) - łazienki (3 mkw) Okno wychodzi na południowy zachód, dzięki czemu mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernik

Gliwice,śląskie

240 000 zł65 m² 3 692 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Koperniku w znakomitej lokalizacji! Mieszkanie posiada 3 odrębne pokoje, przedpokój, kuchnię, łazienkę i osobną ubikację. W pokojach, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia