dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olchowa

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł82 m² 4 129,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0 % prowizji! Kupujący nie płaci podatku pcc! Market Nieruchomości przedstawia: nowe mieszkanie Z ogródkiem I miejscami postojowym Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

263 099 zł72 m² 3 671,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy mieszkania dwupoziomowego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Nowa Sól,lubuskie

329 000 zł99 m² 3 334,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 54 m2 na którą składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 068 000 zł62 m² 17 226 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie w kamienicy obok stacji metra. Nowoczesny, jasny, dwupokojowy apartament w pięknej, przedwojennej kamienicy projektu Merconiego z 1914 roku, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł67 m² 3 567,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do oglądania 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m2, położonego w Centrum Sosnowca (w dzielnicy Stary Sosnowiec), przy ulicy Ordonówny, usytuowanego na 5 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł95 m² 10 684 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania ładne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2. Położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1954r.z windą. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł44 m² 8 276,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki. Lokal jest przestrzenny, ustawne pokoje. Okna wychodzą na stronę zachodnią. Pokoje 16/12m2 na podłodze deski przykryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mikołów

Mikołów,śląskie

313 700 zł75 m² 4 182,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle jeżynowe to 3 wolnostojące budynki, łącznie 6 mieszkań, każde o powierzchni 75 m2. Jedno mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, drugie na I piętrze. Wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

91 000 zł32 m² 2 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 zlokalizowane na os. Toruńskim w cenie 91 tys tys. zł. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta/ Stara Huta na os. Centrum C. Lokal usytuowany na 4 piętrze 5 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł64 m² 2 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 64m 2 , położone na 4 piętrze bloku w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Gliwice,śląskie

175 000 zł49 m² 3 567,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania klimatyczne mieszkanie w Gliwicach na Osiedlu Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, w tym jeden pokój przechodni, dużej kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

290 000 zł90 m² 3 222 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Idealne do zamieszkania , jak i do prowadzenia działalności gospodarczej ( biuro , itp. ) powierzchnia to 90 m2. Ogrzewanie miejskie. Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł118 m² 6 996,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: nowoczesne czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnej kamienicy w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie rozkładowe na trzecim piętrze w kamienicy - dzielnica Śródmieście Muranów. Ośmiopiętrowa kamienica z windą, oddana do użytku w 1956 roku. Mieszkanie 45m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

293 118 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Parkowa

Ruda Śląska,śląskie

149 900 zł43 m² 3 486,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo gorąco polecamy mieszkanie z niebywałym klimatem, zaaranżowane i urządzone z niesamowitym smakiem i gustem. Przepięknie położone zaraz przy parku dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

365 181 zł62 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 62 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł39 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Wysoki standard budynku Recepcja systemowa klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Opole,opolskie

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przytulne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie położone w Opolu przy ulicy Koszalińskiej. Lokal mieści się na podwyższonym parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł47 m² 6 177 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Super oferta! Polecam luksusowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2009 r, na zamkniętym osiedlu na muchoborze wielkim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Lublin,lubelskie

246 000 zł50 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie w Lublinie na Czubach os. Błonie na trzecim piętrze w bloku z 1989r. Salon (21m2) połączony z kuchnią (okna wychodzą na wschód) i sypialnią (9m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyjazd

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł36 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Okazja,atrakcyjna cena,prestiżowe osiedle marina! polecam! Na sprzedaż, nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie jednopokojowe o łącznej powierzchni 36 m2, zlokalizowane na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

519 200 zł80 m² 6 507,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,78m2 na drugim piętrze nowego budynku mieszkalnego zlokalizowanego w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

110 000 zł42 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! 1 piętro! 2 pokoje; centrum , ogrzewanie miejskie , blok Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 zlokalizowane w centrum Inowrocławia w cenie 110 tys.zł. ( cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

310 000 zł74 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bez czynszowe, każdy pokój tv sat, dodatkowo taras ok 10 m2, garaż podziemny, miejsce parkingowe i komórka lokatorska nie są zawarte w cenie, nie ma wymogu ich zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

250 000 zł45 m² 5 605 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ząbki. Powstańców. . Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 2 pokoje 44,6 m na wysokim parterze w bloku z 2000 roku.Winda w budynku. Teren ogrodzony, strzeżony. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

259 539 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 50,89m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,69m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

186 543 zł46 m² 4 050,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Oferujemy Państwo zakup mieszkanie położonego w niskim bloku na Osiedlu Mazurskim. Inwestycja „Osiedle Mazurskie” jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

517 270 zł45 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m2 w nowo powstającej inwestycji w sercu Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

200 839 zł41 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Katowice osiedle Bażantów ul. Bażantów pogranicze Piotrowic i Kostuchny - oferujemy mieszkanie pochodzące z rynku wtórnego - IX etap budowy W sprzedaży mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewanny

Gliwice,śląskie

177 000 zł37 m² 4 750,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży nowowybudowane mieszkanie w bloku 3 piętrowym! Gliwice, szobiszowice ul: dziewanny 21 Nowy budynek z 2015r, 46 mieszkań,4 klatki, 3 mieszkania na piętrze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

554 000 zł89 m² 6 238,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu Kabackiego, fantastyczne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie nowocześnie wykończone, umeblowane w wysokim standardzie. Ma dwie łazienki i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

330 924 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe oraz południe, z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

314 000 zł41 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania położonego w Czyżynach na osiedlu Fajny Dom w Krakowie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 41 m2. Położenie: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

156 500 zł21 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Cena netto zainwestuj i odzyskaj vat! dla osób prywatnych możliwość zwrotu vatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł52 m² 10 096 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, bardzo funkcjonalnie urządzone studio - apartament o pow. 52 m2, usytuowane na Osiedlu Marina na Mokotowie. Położone na parterze w trzypiętrowym budynku z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Chocianów,dolnośląskie

88 000 zł37 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne,sloneczne w bloku wyremontowanym,srodkowe.2 pokoje,kuchnia,lazienka ,duza piwnica. z pelnym wyposazeniem:meble,lodowka,pralka.Do zamieszkania od zaraz.Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Politechnika

Gliwice,śląskie

129 000 zł55 m² 2 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam przestronne , jasne dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie nie wymaga remontów , po odświeżeniu można mieszkać. Pomieszczenia duże , kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł57 m² 7 054,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super mieszkanie, idealne dla pary, rozpoczynającej wspólne życie, jak również dla większej rodziny. Oferuję mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym dla wieloosobowej rodziny:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij