dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Łódź,łódzkie

255 000 zł62 m² 4 113 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62 m znajdujące się na 4 piętrze w niskim bloku na Chojnach. Powierzchnie pokoi to : 20 m, 15 m , 10 m. Okna wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

309 499 zł51 m² 6 068,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : marzec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

155 800 zł62 m² 2 501,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania Państwu mieszkanie dwupoziomowe do wykończenia w okolicach Starostwa Powiatowego, bliskie obrzeża centrum. Dogodna lokalizacja 1,50 km od Tesco ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł67 m² 2 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na obrzeżach śródmieścia w cichej zielonej okolicy. 2 sypialnie, salon z otwartą kuchnią łazienka osobno z wc, garderoba, przedpokój. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł84 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2 położone w bloku, gdzie dobudowano ostatnie piętro w 2012r, z cegły na Woli. Usytuowany na czwarym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

249 000 zł56 m² 4 478,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament w Śródmieściu Rybnika. Lokal mieszkalny wykończony pod klucz o metrażu ponad 55m2, do którego przynależy taras i ogródek. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł97 m² 3 307,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczawno-Zdrój sprzedam mieszkanie. Oferta wgn Wałbrzych ul. Główna 11. Do sprzedania pięknie położone mieszkanie w Szczawnie - Zdroju, blisko parku uzdrowiska. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

410 700 zł74 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

1 034 000 zł94 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż Warszawa Śródmieście, 3 pokoje 94 m2, 1 i 2 piętro w 5 piętrowym budynku, winda, ochrona. Mieszkanie składa się z: na I poziomie - obszerny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania atrakcyjne, nowoczesne,w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 na Starej Ochocie. Położone na ósmym piętrze apartamentowca z 2003r na Ochocie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

186 000 zł43 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży, słoneczne mieszkanie znajdujące się w jednym z wysokich bloków osiedla przy ul. Prószkowskiej na opolskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piastowska

Choszczno,zachodniopomorskie

124 000 zł42 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu pokojowe w centrum Choszczna niedaleko jeziora, sklepów, szkoły,restauracji,kościoła,parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / ciche / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** *** W ofercie sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z 2 pokoi w tym salon z wyjściem na taras, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

152 999 zł42 m² 3 607 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo zadbane mieszkanie na Retkini. Okolice Armii Krajowej , ale blok nie jest blisko głównej ulicy, co gwarantuje ciszę przy bliskości komunikacji miejskiej i sklepów. Atut ? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

132 000 zł46 m² 2 875,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie z daleka od ulicy, co zapewnia ciszę i spokój. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

119 900 zł38 m² 3 155,26 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w przepięknej,zielonej,spokojnej okolicy Miechowic. Blisko las,ujęłabym to tak: mieszkanie pachnące lasem gdyż las znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje do sprzedania mieszkanie położone w samym centrum Cieplic. Mieszkanie znajduje się na poddaszu II piętro. Do mieszkania przynależy strych oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży rozkładowe, przestronne pięciopokojowe mieszkanie. Osiedle ogrodzone i ładnie zagospodarowane. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i słoneczne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Fikakowo. Mieszkanie dwupoziomowe 3-pokojowe o powierzchni 59,60 m2 plus około 10 metrów pod skosami co łącznie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie nowe dwupokojowe, przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu -strona południowo-zachodnia- na osiedlu Nowy Raków ul. Rakowska. Funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Miło mi przedstawić fantastycznie skomunikowane 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na ul. Hawajskiej, jest dwustronne. Posiada spory balkon oraz oddzielną kuchnię z oknem. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

301 276 zł70 m² 4 303,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam nowe mieszkanie usytuowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł136 m² 4 535 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

DO własnej aranżacji, atrakcyjna cena nieruchomości! polecam na biuro,gabinet,kancelarię oraz do celów mieszkalnych, super lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 136,5 m2 na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gzymsików

Kraków,małopolskie

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ul. Gzymsików. Lokal usytuowany na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

337 000 zł100 m² 3 370 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w przepięknej i zielonej okolicy wśród łąk i lasów z pięknym widokiem na góry w miejscowości Staniszów na osiedlu Słoneczna Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

179 900 zł65 m² 2 771,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w atrakcyjnym miejscu, blisko szkoły, sklepy, parki, place zabaw, komunikacja miejska, blisko do Centrum. Możliwość wynajęcia przed blokiem garażu, bezproblemowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Legnica,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Posiadam do zamiany lub sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe , składające się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon , kuchni , łazienki z wc oraz sypialni. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie 4-pokojowe w niskim, kameralnym budynku na Fortach Bema. Salon ok 20m2 z otwartym przejściem do kuchni z oknem. Trzy sypialnie ok. 11m2 każda. Dwie łazienki, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

68 000 zł42 m² 1 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdroju, nieruchomość składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchnia oraz łazienki. Widok na tereny zielone. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

450 000 zł137 m² 3 284,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupoziomowe, sprzedaż Opole Zaodrze, 6 pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój, na III pietrze 3 piętrowej kamienicy. Poziom pierwszy obejmuje salon, sypialnię z garderobą, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na powierzchni 50 m2, znajdują się 3 pokoje i oddzielna widna kuchnia. Rozkład mieszkania sprawia, że ma ono potencjał inwestycyjny, bez problemu nada się również dla rodziny. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołkowska

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania jasne,przestronne, dwupokojowe mieszkaniena o powierzchni 35m2 na Dolnym Mokotowie. Położone na trzecim piętrze w 12 piętrowym budynku z 1980r. Budynek z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radzymin

Radzymin,mazowieckie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kupujący zwolniony Z prowizji biura.RADZYMIN REYMONTA. 2 pokoje na 3 i ostatnim piętrze. Winda. Teren ogrodzony. Mieszkanie w bloku z 2010 roku. Kuchnia widna otwarta na pokój dzienny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

150 000 zł89 m² 1 685,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty zaprasza do zakupu mieszkania znajdującego się na 4 piętrze kamienicy w okolicy Jelfy w Jeleniej Górze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

190 000 zł71 m² 2 668,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w okolicach centrum miasta. Mieszkanie położone na I piętrze składa się z: salonu, dwóch sypialni, obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzy Ci się przeprowadzka do nowego, komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym, nowoczesnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

379 900 zł71 m² 5 320,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3