dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł84 m² 5 748,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Położone na Grochowie 4 pokojowe mieszkanie, łącznie 84 metry. Wyposażona kuchnia z oknem otwarta na salon, łazienka z wanną, wc osobno, garderoba, balkon, łącznie Wygodne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamkowy

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Stare Miasto, 2 piętro w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy, blisko Placu Zamkowego. Mieszkanie o pow.48 m2 składa się z - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Opole,opolskie

395 000 zł88 m² 4 488,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro obrotu Nieruchomościami MM Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe, położone na parterze w kamienicy na bliskim Zaodrzu, spacer do rynku zajmuje około 5 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bronowice

Lublin,lubelskie

194 000 zł49 m² 3 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym, na osiedlu Bronowice. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Wrocław,dolnośląskie

249 166 zł50 m² 4 983,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; boczna stanisławowskiej / kunickiego / ciche / super wykończone Mieszkanie o powierzchni 90m2 położone na trzeciej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemodlin

Niemodlin,opolskie

130 000 zł75 m² 1 736,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74, 85 m2, położone na II piętrze, w kamienicy, w centrum Niemodlina. Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

100 000 zł34 m² 2 925,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Szklarskiej Porębie. Lokal mieszkalny położony na III kondygnacji budynku, składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

136 000 zł30 m² 4 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie(osiedle Piastowskie),po generalnym remoncie,gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych.Na powierzchnię 30 m2 składa się:pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł92 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania unikatowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Kabatach. Mieszkanie dwupoziomowe, klimatyczne, urokliwe, ze słonecznym tarasem, do ostatnich promieni słońca. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mosina

Mosina,wielkopolskie

224 000 zł52 m² 4 285,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury, a zarazem w okolicy sprzyjającej wypoczynkowi i relaksowi, ta oferta spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Strzelin,dolnośląskie

220 000 zł72 m² 3 067,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie W strzelinie przy ul.OKRZEI. Wspólnota Mieszkanie o powierzchni 71,73 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Biskupin / supr lokalizacja / wysoki parter / zadbany budynek / całe umeblowanie mieszkanie pozostaje Mieszkanie o powierzchniach o 59,98m2 Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Karpacz,dolnośląskie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy apartament Z ogródkiem - dostępny już w lipcu! Zapraszamy do zakupu lokalu parterowego w stanie deweloperskim, z samodzielnym ogródkiem, oznaczonego symbolem S2.02 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Grochowa / pereca / rozkład / balkon Wrocław - Fabryczna, okolica ul. Grochowej / Pereca. Mieszkanie o pow. 64 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gerwazego

Toruń,kujawsko-pomorskie

40 000 zł35 m² 1 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam nową kawalerkę w bloku z cegły na osiedlu Stawki. Mieszkanie z wkładem własnym i partycypacją w ttbs. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

273 258 zł54 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł52 m² 7 573 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronne, dwustronne,2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.50 m2 na Bemowie. Położone na czwartym piętrze w budynku siedmiopiętrowym z 2003r z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

183 000 zł48 m² 3 804,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Market Nieruchomości przedstawia: dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Na powierzchni 48,10 m2 rozmieszczono: salon z wyjściem na balkon, sypialnie, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł111 m² 4 045,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super promocja! do końca sierpnia nowa cena! 469 000 zł teraz 449 000 zł! 3-pokojowy apartament z widokiem na góry na granicy Bielska-Białej i Wilkowic Największym atutem apartamentowca jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, zatopione we wszechobecnej, relaksującej zieleni. Dedykowane dla młodego rodziny lub single, bardzo ustawne. Mieszkanie (49 mkw) do własnej aranżacji, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

236 000 zł31 m² 7 662 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł56 m² 7 501 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ogólnej 55,66 m2. Położone na parterze trzypiętrowego budynku z 2000r z cegły. Mieszkanie usytuowane w pięknej okolicy Lesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł91 m² 16 484 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Sprzedam przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Warszawie - Śródmieście. Apartament znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy z 1898 roku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dzięcieliny

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł81 m² 6 420 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe 81 m2 z dużymi balkonami oraz podwójnym miejscem garażowym, malowane w 2017 roku, w skład mieszkania wchodzą: poziom I: - hol ze schodami - Pokój dzienny - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Łódź,łódzkie

255 000 zł62 m² 4 113 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62 m znajdujące się na 4 piętrze w niskim bloku na Chojnach. Powierzchnie pokoi to : 20 m, 15 m , 10 m. Okna wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

309 499 zł51 m² 6 068,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : marzec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

155 800 zł62 m² 2 501,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania Państwu mieszkanie dwupoziomowe do wykończenia w okolicach Starostwa Powiatowego, bliskie obrzeża centrum. Dogodna lokalizacja 1,50 km od Tesco ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł67 m² 2 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na obrzeżach śródmieścia w cichej zielonej okolicy. 2 sypialnie, salon z otwartą kuchnią łazienka osobno z wc, garderoba, przedpokój. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł84 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2 położone w bloku, gdzie dobudowano ostatnie piętro w 2012r, z cegły na Woli. Usytuowany na czwarym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

249 000 zł56 m² 4 478,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament w Śródmieściu Rybnika. Lokal mieszkalny wykończony pod klucz o metrażu ponad 55m2, do którego przynależy taras i ogródek. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł97 m² 3 307,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczawno-Zdrój sprzedam mieszkanie. Oferta wgn Wałbrzych ul. Główna 11. Do sprzedania pięknie położone mieszkanie w Szczawnie - Zdroju, blisko parku uzdrowiska. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

410 700 zł74 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

1 034 000 zł94 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż Warszawa Śródmieście, 3 pokoje 94 m2, 1 i 2 piętro w 5 piętrowym budynku, winda, ochrona. Mieszkanie składa się z: na I poziomie - obszerny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania atrakcyjne, nowoczesne,w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 na Starej Ochocie. Położone na ósmym piętrze apartamentowca z 2003r na Ochocie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

186 000 zł43 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży, słoneczne mieszkanie znajdujące się w jednym z wysokich bloków osiedla przy ul. Prószkowskiej na opolskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piastowska

Choszczno,zachodniopomorskie

124 000 zł42 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu pokojowe w centrum Choszczna niedaleko jeziora, sklepów, szkoły,restauracji,kościoła,parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / ciche / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** *** W ofercie sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z 2 pokoi w tym salon z wyjściem na taras, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

152 999 zł42 m² 3 607 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo zadbane mieszkanie na Retkini. Okolice Armii Krajowej , ale blok nie jest blisko głównej ulicy, co gwarantuje ciszę przy bliskości komunikacji miejskiej i sklepów. Atut ? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

132 000 zł46 m² 2 875,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie z daleka od ulicy, co zapewnia ciszę i spokój. Metraż.