dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

207 000 zł38 m² 5 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja okazja cenowa. Warte zakupu. Miłe , sympatyczne i dobrej jakości mieszkanie na Grunwaldzie. Sukcesywnie remontowane i ulepszane dla swoich potrzeb. Wspólnota mieszkaniowa , księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonin

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sołacz 3 pokoje I piętro "rogal" świetna inwestycja! polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67mkw, położone na I piętrze w niskim budynku z 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Witkowo,wielkopolskie

119 000 zł54 m² 2 202,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, bezczynszowe o powierzchni 54,02m. Mieszkanie znajduje się w Witkowie przy ul. Dworcowej , ok.1 km od centrum miasta, Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rokitnica

Zabrze,śląskie

130 000 zł42 m² 3 095 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,61 m2 wraz z przynależną piwnicą (8,65 m2) zlokalizowane w Zabrzu Rokitnicy. Lokal znajduje się na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

263 600 zł59 m² 4 467,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / ostatnie wolne mieszkania Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

282 417 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Komfortowe studio 40,93m2 na 7 piętrze z tarasem 8m2. Możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018. Cena - 282 417 zł W wyjątkowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na 1 piętrze, niskiego bloku na oś.Kopernika. Mieszkanie posiada 3 pokoje, balkon, łazienkę. W mieszkaniu został przeprowadzony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

263 600 zł59 m² 4 467,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica / winda Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Gliwice,śląskie

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży sporą kawalerkę, w bardzo zadbanym bloku przy ul. Brzozowej w Gliwicach. Pokój, duża i jasna kuchnia, z możliwością zrobienia aneksu z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w niskim budynku. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł126 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Jasne, przestronne a zarazem przytulne mieszkanie mieszczące się w samym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

378 720 zł79 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sympatyczne mieszkanie w układzie niezależnym. Pełna własnośc , księga wieczysta , czynsz 480zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 25m i 9m- mozaika parkietowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Stary żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 z balkonem w odnowionej kamienicy. Wspaniała lokalizacja - sąsiedztwo Teatru Komedia i Parku im. Żołnierzy Żywiciela. 3 min. spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł52 m² 12 404 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do kupna apartamentu w luksusowym obiekcie, w centrum prestiżowego Starego Mokotowa. Apartamentowiec został wykończony najwyższej jakości materiałami, przy użyciu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

356 022 zł94 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0 %prowizji City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania: w rejonie ulic Zachodniej i Wyszyńskiego, a dokładnie przy ul. Zawadzkiego "Zośki" 42ab (obok pętli autobusu nr 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

674 880 zł89 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękny apartament z widokiem na rzekę. Termin realizacji 09.2018rok. Mieszkanie 88,80m2 składa się z: - 3 sypialnie - salon z aneksem (możliwość zamknięcia kuchni) - dwie łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł71 m² 7 183 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł20 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; oferta Wstrzymana. Deszczowa / krzycka / skarbowców / Mieszkanie o powierzchni 28,40m2 składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł62 m² 13 354,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Posiadamy do sprzedaży, przepiękne, nowocześnie zaprojektowane i funkcjonalnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie 62 m2 - w bliskiej odległości metro Racławicka (ok. 2-3 min. pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

99 000 zł37 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dobra lokalizacja , dobra cena! Ładne zadbane dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym. Pokoje niezależne , niewielka kuchnia zabudowana z oknem na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

189 900 zł70 m² 2 693,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 2gim piętrze w bloku 4ro piętrowym na os.Sady w ok. ul.Czereśniowej. Mieszkanie składa się z 4ch pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 379 400 zł184 m² 7 496,74 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Przestronny Apartament piętrowy z widokiem na panoramę Warszawy. Doświetlony z każdej strony z wygodnym rozkładem w którym się mieści 6 pokoi ,3 łazienki oraz dodatkowe wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasielska

Warszawa,mazowieckie

465 405 zł60 m² 7 722 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Kameralna inwestycja na Pradze Południe znajduje się w cichej okolicy wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

306 432 zł64 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 63,84 m w stanie deweloperskim w Śródmieściu 3 pokojowe z łazienką i balkonem. Osiedle zlokalizowane jest w śródmiejskiej dzielnicy mieszkaniowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

250 000 zł38 m² 6 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na 2-gim piętrze, 4-ro piętrowego bloku wybudowane w technologii mieszanej (rama H). Mieszkanie - ciepłe, okna od strony zachodniej pcv, nowa instalacja elektryczna (2010),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł58 m² 7 069 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w Warszawie, praga Południe - Saska Kępa, 58 m2, 3 pokoje, na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1965 roku, 2 windy. W skład mieszkania wchodzą: - salon 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

159 600 zł20 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania w stanie deweloperskim w budynku który jest w trakcie gruntownego remontu. Poniższa oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ładne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, 52,7 m2, cicha i zielona okolica, 7 min. od parku Łazienki, 2 przystanki od Pl. Unii Lubelskiej. 3 piętro w 4 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

164 000 zł37 m² 4 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / centrum / rozkład Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie usytuowane w centrum Oleśnicy. Rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowowiejska

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60m2 , dwupoziomowe, na 1 i 2 piętrze budynku położonym w centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marchewkowa

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł53 m² 5 065,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w nowym budynku z 2003 r. połozone na osiedlu Klecina, dzielnica Krzyki , Wrocław. Składa sie z dwóch sypialni , pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prusa

Lublin,lubelskie

325 000 zł62 m² 5 225,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,2m2, położone w dzielnicy lsm osiedle prusa. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

274 806 zł51 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.9,86m2 od strony północnej - pokój o pow.10,01m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

268 013 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

309 366 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,66m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szafranki

Szafranki,warmińsko-mazurskie

220 000 zł74 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Alternatywa dla mieszkania w bloku, ostróda- szafranki. Mieszkania z tarasem widokowym w nowoczesnym, jednopiętrowym, 8- lokalowym szeregowcu zlokalizowanym z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

362 000 zł57 m² 6 350,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / miejsce postojowe / 2011r. Polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł80 m² 3 006,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy wyjątkowo atrakcyjne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie, z orginalnymi ościeżnicami i drzwiami oraz drewnianymi elementami w przedpokoju, zaaranżowane z gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł85 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyprzedaż mieszkań> ceny do negocjacji! Komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym,niewielkim osiedlu, w pobliży Piaskowej Góry. Mieszkanie dwupoziomowe, ze względu na.