dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Zaodrze. Lokal jest po generalnym remoncie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

359 000 zł32 m² 11 693,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na urlop! Wyjątkowy lokal przy ul. 1 maja w Kudowie-Zdroju Szukasz miejsca z duszą, które będzie Twoją prywatną oazą spokoju lub doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł174 m² 10 363,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż komfortowe oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 118,68 m , usytuowane na 15. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 88. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja | Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

4 490 000 zł245 m² 18 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Penthouse 244 m w Ryżowa Park | Winda bezpośrednio do apartamentu || 4 sypialnie z łazienkami | 4 miejsca parkingowe Na sprzedaż niezwykły penthouse o powierzchni 244 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł32 m² 11 661,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na parterze w niskim II-piętrowym bloku z 2001r przy ul. Przepiórczej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 32,50m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

759 000 zł70 m² 10 842,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne i ciche dwupoziomowe, super lokalizacja! projekt zmian Gratis! Pierwsze 4 zdjęcia pokazują jak mieszkanie można zaaranżować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tartaczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

519 000 zł43 m² 12 050,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w budynku z 2024r., z windą. Położone na I piętrze w niskiej, kameralnej zabudowie. Pow. 43,7 m2, na które składa się: salon z aneksem, wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.1.08 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 69,8 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

5 200 000 zł206 m² 25 242,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem oferty jest nabycie i rozbudowa dwupoziomowego nowoczesnego lokalu mieszkalnego na pierwszym i drugim piętrze w dwurodzinnym budynku przy ul. Finlandzkiej na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

785 000 zł54 m² 14 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie 53,8m2 z miejscem postojowym i komórką! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i komfortowe mieszkanie, na osiedlu przy ul. Górników, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielopole

Mechelinki,pomorskie

859 000 zł38 m² 22 498,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z dużym balkonem , 400m do morza , wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,18 m położonego na na 3 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga! Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 36,7 m2 po generalnym remoncie położone w centrum Katowic - Koszutka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

634 000 zł46 m² 13 782,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o pow. 46.17 m2, ul.Rogalskiego 12 (Warszawa Gocław) Mieszkanie po odnowieniu Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Katowicka

Kraków,małopolskie

765 000 zł44 m² 17 505,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem | Zielone Tarasy | Bronowice Cena: 765 000 zł Powierzchnia: 43,70 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

500 000 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , zlokalizowane przy ul. Jana Janowicza 8. Nieruchomość przeszła generalny remont 6 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

970 000 zł73 m² 13 287,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowoczesnym kompleksie Capital Towers. Lokal jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł70 m² 13 719,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania apartament blisko stacji Warszawa - Włochy, na ulicy Drukarzy Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym bloku z 2009 roku. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł36 m² 12 937,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł63 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe- tylko W mojej ofercie. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohuna

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł42 m² 13 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Termin oddania inwestycji: III kwartał 2026 r. Możliwość wejścia na teren budowy i osobistego obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacjamieszkanie Z możliwością zakupu miejsca postojowego pod budynkiem. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kontakt: drodzy Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa serdecznie na poznańskie Piątkowo. Tutaj przy ul. Stróżyńskiego 13 mam w opcji sprzedaży bardzo ciekawe mieszkanie. Niezwykłym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Nieruchomość znajduje się w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 120 000 zł58 m² 19 310 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, apartamentowiec przy ul Małokackiej 2 z opisu dewelopera; " Wielofunkcyjny taras dachowy z niesamowitym widokiem: wypełniona zielenią przestrzeń wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

455 627 zł53 m² 8 596,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Szczytna,dolnośląskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Szczytna. Mieszkanie w bloku na drugim piętrze o pow. 35 m kw. Lokal składa się 1 pokoju, kuchni, łazienki. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

635 000 zł61 m² 10 488,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe eleganckie mieszkanie z windą oraz miejscem parkingowym, fordon Osiedle Akademickie Trzypokojowe mieszkanie (60,54 m2) na 2. piętrze bloku z windą z 2008 r. przy ulicy Kaliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

358 600 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Katowice,śląskie

439 000 zł59 m² 7 390,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane na ulicy Kotlarza (dzielnica Wełnowiec w Katowicach ). To idealna nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ciekawe mieszkanie w kamienicy, prywatnie. Prywatnie bo mieszkanie jest prywatne i chciałbym oddać w dobre ręce dla kogoś bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

370 000 zł48 m² 7 757 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie mieszkasz w spokojnym otoczeniu niskiej zabudowy? To propozycja, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 493 100 zł72 m² 20 737,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowo ciche położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

559 000 zł47 m² 11 985,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w Krakowie, w rejonie Bronowic Małych, przy ulicy Balickiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł70 m² 6 017,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 69,8 m2 ( powierzchnia całkowita ok 95 m2 ) usytuowane na 4 piętrze ładnej kamienicy w cichej części Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł38 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie na nowobudowanym osiedlu Orawska Vita, etap 1 przy ulicy Orawskiej, dzielnica Ołtaszyn. Lokal o powierzchni użytkowej 37,79 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł38 m² 9 992,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 38 m - centrum Torunia usytuowane na 1. piętrze w budynku z 1970 roku. Lokal składa się z: - oddzielnej, jasnej kuchni z zabudową, - dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

315 150 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie - usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza.