dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Bytom,śląskie

139 000 zł53 m² 2 603 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy zadbane, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Szombierkach. Mieszkanie składa się z 3 odrębnych pokoi, długiego przedpokoju, łazienki z wc, kuchni oraz balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Centrum, mieszkanie 47m2, trzy pokoje, okolice ulic prosta, śliska, żelazna. Świetna lokalizacji przy metrze Rondo onz na granicy Woli i Śródmieścia. Obok dworzec centralny i złote tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olkusz

Olkusz,małopolskie

154 900 zł48 m² 3 227,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m 2 usytuowane na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym, zlokalizowane w Olkuszu, na Osiedlu Młodych. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w pełnym rozkładzie położone na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Inflanckiej. Rozkład pomieszczeń pozwala na wyodrębnienie części dziennej z salonem i kuchnią oraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Ruda Śląska,śląskie

165 000 zł47 m² 3 540,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedane! Drugiego takiego ładnego mieszkania nie znajdziesz w Rudzie Śląskiej. Jeżeli poszukujesz świeżego i pięknie zaaranżowanego mieszkania w centrum miasta - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

210 000 zł29 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka W centrum ząbek. Dobra cena. Parter Z balkonem .KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PROWIZJI BIURA. 29 m na wysokim parterze w bloku z 2006 roku. Centrum Ząbek. Teren ogrodzony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

569 000 zł52 m² 10 942 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż luksusowy apartament z bezpośrednim widokiem na Giewont. Apartament jest położony w malowniczej i cichej okolicy w stylowym apartamentowcu w Kościelisku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

199 900 zł36 m² 5 553 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje. Wołomin. Dobra lokalizacja. PO remoncie. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 35,4 m w Wołominie Słonecznej. Mieszkanie na 3 i ostatnim piętrze w ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

159 999 zł49 m² 3 265 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na I piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2009 roku ( wymiana okien, hydrauliki, prądu, gładzie , stolarka wewnętrzna) Niski czynsz - ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowowiejska

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł90 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Prezentowane mieszkanie położone jest w zabudowie szeregowej. Mieszkanie o powierzchni 90m2 położone jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z: i poziom ( około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł44 m² 7 568,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o pow 43,60m2 na kameralnym osiedlu w wilanowie/zawady składającym się z kilku niewielkich budynków wielorodzinnych i segmentów. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

228 000 zł59 m² 3 890,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Okazja! super cena w cegle! Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Kilińskiego. Mieszkanie składa się z : - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Katowice,śląskie

220 000 zł66 m² 3 308 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ulicy Barlickiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 66,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielonka

Zielonka,mazowieckie

170 000 zł29 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na osiedlu wolności W zielonce. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 29 m na 4 i ostatnim piętrze w bloku z lat 70 tych. Budynek ocieplony. Widok na zieleń. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

160 000 zł75 m² 2 145 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałbym zaprezentować Państwu lokal mieszkalny który idealnie nadaje się na biuro jak i jako inwestycję. Wysoki parter z zadbaną klatką schodową. Słoneczne pomieszczenia. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł98 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Doskonale nasłonecznione mieszkanie w inwestycji Willa Lindego. Mieszkanie na 6 piętrze. Z okien i z balkonu otaczającego całe mieszkanie rozciąga się wspaniały widok na okoliczne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

155 000 zł42 m² 3 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego przy ul. 3 maja w Elblągu. Jeśli planujesz zakup mieszkania w celach inwestycyjnych i zależy Ci na ciągłości najmu lub poszukujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 008 000 zł112 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mokotów, bukowińska, apartament 112m2, salon, 2sypialnie, 2 łazienki,możliwość połączenia wyposażonej kuchni z salonem, pralnia , 2 garderoby, wysoki standard wykończenia,meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania piękne, stylowe mieszkanie o pow. 70m2 ( po podłodze 90m2) zlokalizowane na rozchwytywanym osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł115 m² 4 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w kamienicy. Cena 510 000 zł. Mieszkanie 115 m 2 okolica ul.Grabiszyńskiej i Stalowej. Mieszkanie rozkładowe 4- pokojowe, 1pietro, 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

395 862 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Centrum kobyłki. 3 pokoje po generalnym remoncie. 1 piętro. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z lat 70-tych. Budynek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ratyń

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł96 m² 4 167 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2% Inwestycja będzie się składać z 25 domów dwurodzinnych (50 lokali mieszkalnych). Oddanie do użytku: grudzień 2017 rok. Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł85 m² 2 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima feruje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowej zadbanej kamienicy (nad mieszkaniem znajduje się użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł31 m² 9 388 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

190 000 zł49 m² 3 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49m2 w dobrej lokalizacji Kobyłki.Blok z lat 70-tych. Kuchnia oddzielna z oknem, 3 pokoje , balkon,łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

210 000 zł57 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje.OSOBNA KUCHNIA.BALKON.PIWNICA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie 2 pokojowe (57m2) w Wołominie. Rozkład pomieszczeń : -salon z wyjściem na duży balkon, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,48m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,37m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

109 900 zł30 m² 3 694,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie, typu M-2 ( 29,75 m2 ) w Solcu Kujawskim. Bardzo zadbane i ustawne mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Radom,mazowieckie

152 500 zł55 m² 2 793,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 54,6 m, do remontu na III piętrze, blok z 1960r., odnowiona klatka schodowa, domofon. Wspaniała lokalizacja dla rodziny z dziećmi, blisko do szkół i przedszkoli. Wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

90 000 zł46 m² 1 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Nowoczesne M3 Rydułtowy ul.Krzyżkowicka 99 000 zł 90 000 zł! Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu WYREMONTOWANE 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł74 m² 1 418,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, stylowe mieszkanie, cisza, spokój i przestrzeń, mimo głównej ulicy.Dwa duże pokoje, funkcjonalna kuchnia,łazienka z oknem,co węglowe z nowym piecem, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

235 000 zł69 m² 3 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Katowice Brynów ul. Brynowska - oferujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 63m, dodatkową pow. 6m stanowi komórka wewnątrz mieszkania, ale nie wliczona w jego metraż, zaadaptowana na.