dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł50 m² 5 467,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w centrum Rzeszowa przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 usytuowana na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł98 m² 7 617,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie stanowiące odrębną kondygnację w domu z posesją w okolicy Lasku na Kole. Znajduje się na parterze z wejściem przez klatkę schodową. Do dyspozycji garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

270 000 zł46 m² 5 902 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Parter Z dużym ogródkiem 180M2.2 POKOJE. . Komórka lokatorska. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Blok Z windą. Dwupokojowe mieszkanie W Radzyminie o powierzchni 45,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

354 093 zł69 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

136 000 zł62 m² 2 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe w Zabrzu w Centrum. Mieszkanie na 3 piętrze w częściowo ocieplonej kamienicy od strony południowej. W mieszkaniu nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

225 000 zł58 m² 3 879 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, 58m2, usytuowane na wysokim parterze 3-piętrowego budynku. Właściciel przeprowadził gruntowny remont mieszkania w 2010 roku uwzględniając wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 048 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacji. Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł53 m² 1 834,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Glinik Nowy. Mieszkanie o powierzchni 53,43 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wc, osobnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

379 000 zł130 m² 2 915 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe 130M2. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie dwupoziomowe (111m2 w kw) w Markach. I poziom: -Salon połączony z kuchnią około 50m2 -łazienka 3m2 - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł71 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

291 006 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kurak

Zgierz,łódzkie

139 999 zł46 m² 3 011 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z a R E Z E R W O W A N E Sprzedam bardzo duże dwupokojowe mieszkanie w Zgierzu na oś. Kurak. Dwa pokoje w mieszkaniu o powierzchni 46,5 m.kw., duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec

Katowice,śląskie

367 720 zł63 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kompleks budynków w zielonej części Katowic,bezpośrednio przy wejściu do Parku Śląskiego. W skład kompleksu wchodzą cztery budynki wielorodzinne o niepowtarzalnym charakterze. 242.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 701 zł32 m² 4 490,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Szwederowie Budynek 2-kondygnacyjny. Atutem inwestycji jest usytuowanie budynku , 10 minut spacerkiem do centrum miasta. W standardzie: drzwi wejściowe klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

370 000 zł79 m² 4 689 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 78,9 mkw. położone w przyjemnej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Azory

Kraków,małopolskie

270 000 zł46 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Azorach w super skomunikowanym miejscu w rejonie ul. Chełmońskiego Mieszkanie może służyć jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Łódź,łódzkie

174 990 zł49 m² 3 603 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mam do zaoferowania rozkładowe M-3 w ścisłym centrum Łodzi. Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy przedwojennej. Wyjątkowość tego miejsca to przed wszystkim lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

209 000 zł63 m² 3 293,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze jednego z niskich bloków na opolskiej Malince. Mieszkanie do remontu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

224 000 zł25 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! Bez podatku pcc i Bez Prowizji Apartament nad Morzem, w Nowym Centrum Międzyzdrojów i tylko 300 m do plaży! Oferta obejmuje lokale od 24 do 100 m2. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł43 m² 5 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hot oferta nowa inwestycja W poznaniu. Stan deweloperski. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Budowa wielorodzinnego budynku na nowych winogradach Wszystkie w sposób maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu komfortowe, umeblowane mieszkanie M4 na os. Pawlikowskiego w Żorach. Lokal mieszkalny o pow. ok.56m2, usytuowany na 4 piętrze niskiego bloku. Składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje po remoncie. Garaż. 40 m na 2 piętrze. Budynek z 2001 roku. Teren ogrodzony, strzeżony. Miejsce postojowe w parkingu podziemny dodatkowo płatne 20 tys zł. Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

70 000 zł76 m² 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w urokliwym, niedużym domku z osobnym wejściem, w jednym z najładniejszych zakątków Jedliny Zdroju.Mieszkanie, jak i budynek do kapitalnego remontu,ale w zamian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

294 529 zł62 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,98m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,42m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodziejska

Kraków,małopolskie

484 352 zł76 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w odrestaurowanym budynku przy ul. Kołodziejskiej 1 ( rejon Bonarki, sanktuarium w Łagiewnikach). Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł74 m² 5 221 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej kameralnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Miejsce postojowe W garażu podziemnym oraz komórka lokatorska W cenie mieszkania. Mieszkanie i komórka- jedna kw, garaż- oddzielna kw. Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

311 138 zł51 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: słoneczne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży bardzo ładne, zadbane mieszkanie z dużym balkonem na strzeżonym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Głębockiej. Budynek wyposażony jest w windę, system domofonowy oraz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

370 000 zł85 m² 4 352,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

DO sprzedania piękne przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2. W pełni rozkładowe trzy pokoje Z zadaszonym tarasem (ok 11M2) drugie piętro W bloku czteropiętrowym cena to 370 000!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

280 000 zł50 m² 5 656,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow.49,5m2 położone na VI piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. w Prokocimiu. Mieszkanie składa się z jasnej, oddzielnej, umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Senatorskiej. Mieszkanie położone na II piętrze w budynku X piętrowym. Wymaga remontu. Mieszkanie środkowe i słoneczne. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

490 000 zł79 m² 6 203 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokoje. Duży balkon.2 MIEJSCA GARAŻOWE. Mieszkanie (78,92M2) 4 pokojowe w Ząbkach. składające się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł78 m² 5 085 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,68 m2 w bardzo cichej i spokojnej okolicy, które znajduje się nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym złożonym z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze przy ul. Myśliwskiej. Lokal usytuowany na 5 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

197 403 zł44 m² 4 517,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia do biura oraz 2% podatku pcc3. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Proponujemy Państwu do nabycia mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skotniki

Skotniki,zachodniopomorskie

79 000 zł41 m² 1 909,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena - 79 000 zł ładna I duża kawalerka W skotnikach - blisko szczecinka. Lokal mieszkalny o pow. 41,37 m2, położony na 2 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

174 000 zł58 m² 2 986,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta! na sprzedaż mieszkania W standardzie deweloperskim Z miejscami postojowymi. Istnieje możliwość dokupienia garażu. Nowoczesny budynek, położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandacza

Katowice,śląskie

465 000 zł159 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, przestronny, słoneczny apartament - osiedle zamknięte, ogrodzone. Wszystkie media - apartamenty są sprzedawane w stanie deweloperskim z ogródkiem. Bardzo szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyty

Zielona Góra,lubuskie

275 000 zł56 m² 4 871,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Okazyjna oferta dla inwestora! Do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w 2 rodzinnym, poniemieckiego domu wraz z lokalem użytkowym po byłej aptece i udziałem w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

409 500 zł54 m² 7 514 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia