dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł35 m² 7 514 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł56 m² 1 849,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widokowe, słoneczne mieszkanie położone w bloku przy ulicy Turystycznej. Duży pokój został przedzielony ścianką działową w wyniku czego powstały cztery pomieszczenia. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja - umowa przedwstępna. Atrakcyjne, bardzo ładne i zadbane mieszkanie na szczególnie poszukiwanym pierwszym pietrze bloku na bydgoskich Bartodziejach! Mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

334 964 zł63 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 62,61m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,28m2 od strony północnej - pokój o pow.10,39m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

395 913 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nieruchomości, która nigdy się znudzi, a swoimi walorami zachwyci najbardziej wymagających. Unikatowe i jedyne w swoim rodzaju mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Jasne, przestronne mieszkanie. 46m2. 2 pokoje. Ul. Szareckiego. Bemowo Witam. Oferuję bezpośrednio na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie na Bemowie. 46m2 w 2-pok. mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

385 000 zł92 m² 4 184,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach blisko Placu Grunwaldzkiego i szpitala wojskowego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Powierzchnia 92m2 na którą składają się 3 pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

125 000 zł47 m² 2 678,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe W centrum miasta - borne sulinowo Mieszkanie o pow. 46,67 m2, 2 pokoje, IV piętro z balkonem w budynku w otoczeniu zadrzewionym (z ładnym widokiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

247 000 zł57 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

217 000 zł63 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Opole zwm Sprzedaż - powierzchnia użytkowa 63 m2, 3 pokoje, balkon, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój, na 8 piętrze 10 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

271 000 zł57 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2%. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stabłowice. W ofercie również mniejsze lub większe metrażowo mieszkania. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

124 000 zł42 m² 2 937 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny - biurowy! borne sulinowo - nieruchomość Z podjazdem na wózki! Nieruchomość idealna na mieszkanie lub lokal biurowy o pow. 42,22 m2, położona na parterze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł35 m² 7 507 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

170 000 zł52 m² 3 293,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta! na sprzedaż mieszkania W standardzie deweloperskim Z miejscami postojowymi. Istnieje możliwość dokupienia garażu. Nowoczesny budynek, położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

205 000 zł76 m² 2 697,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w Gliwicach w okolicy Katedry. Parter w kamienicy. Powierzchnia 76m2 na którą składają się salon, sypialnia, duża kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł58 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować państwu nowe mieszkanie w nowoczesnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o pow. 62 m2 przy ul. Francuskiej w Zielonej Górze do sprzedaży, lub zamiana na mniejsze. Zamiana dotyczy mieszkania w zachodniej części Zielonej Góry. Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł42 m² 9 400,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż wstrzymana. Mieszkanie wstępnie sprzedane. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu strzeżonym Young City, w bloku 4-piętrowym z windą. Mieszkanie 2 pokojowe na parterze, skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwki

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł58 m² 2 212,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,30 m2 przy ul. Śliwki w Sosnowcu - Niwce. Mieszkanie może funkcjonować jako: - 2-pokojowe - po adaptacji pokoju znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o pow. 51,66 m2 na VI piętrze komfortowego budynku Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne mieszkanie w bloku na Osowej Górze z widokiem na las. Powierzchnia 68m2, trzy pokoje, duża kuchnia z nowoczesną zabudową, łazienka z oknem, wc oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielonka

Zielonka,mazowieckie

199 000 zł43 m² 4 628 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zielonka 4 I ostatnie piętro. Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w Zielonce na 4 i ostatnim piętrze w bloku z lat 80 tych. Budynek ocieplony, mieszkanie dol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

178 000 zł56 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży klimatyczne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły w centrum miasta piętro II. Na pow. 56 m2 rozmieszczone zostały: duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

130 000 zł35 m² 3 672,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana!proponujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 na trzecim piętrze położone w bloku w centrum Pobiedzisk. Mieszkanie składa się jednego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

103 400 zł52 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"leśny dom" - najtaniej W mieście mieszkanie W leśnym miasteczku. Kupujący nie płaci 2% pcc Mieszkanie o pow. 51,7 m2 położone na parterze: - salon z aneksem kuchennym, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Miechowice

Bytom,śląskie

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy bezpłatne doradztwo kredytowe! Oferujemy do sprzedaży ładne ustawne duże1 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prosper Nieruchomości tel. Wieliczka, os. Sienkiewicza; do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią; 2-pokojowe, 48m2; IV piętro, blok IV piętrowy (punktowiec); blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Gliwice,śląskie

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Duża kawalerka położona na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym dwupiętrowym. Budynek ocieplony , odnowiony , nowy dach , wyremontowana klatka schodowa , nowe drzwi wejściowe z domofonem. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł62 m² 6 330,13 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży ciche mieszkanie z niebanalnym rozkładem zaprojektowanym przez architekta usytuowane na bliskim Grochowie. Spółłdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą, grunty uregulowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, z kameralnym tarasem otoczonym bluszczem! Mieszkanie o powierzchni 49,26 m2, położone jest na parterze niskiego budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

368 445 zł25 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży -1 pokojowy apartament. O powierzchni 25,41 m2. W gruntownie rewitalizowanej kamienicy na początku ul.Rakowickiej. Cena mieszkania w stanie deweloperskim: 368 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

257 742 zł32 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

336 000 zł84 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kupujący zwolniony Z prowizji biura I podatku pcc. Radzymin ok. 500 m od centrum. Mieszkanie Z 25 M tarasem. Mieszkanie bezczynszowe W budynku czterolokalowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biała Przemsza

Sosnowiec,śląskie

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super kawalerka! niski blok, 2 piętro niski czynsz! sosnowiec, bór, biała przemsza lokalizacja: sosnowiec, bór, biała Przemsza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł75 m² 5 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,7m2, położone na 1 piętrze w odnowionym budynku z lat 50-tych przy ul. Nowowiejskiego. Mieszkanie pomimo, że wymaga remontu jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

399 000 zł85 m² 4 686,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

5 powodów, dla których kupisz to mieszkanie! 1. Stosunek lokalizacji do ceny! Mieszkanie leży tuż przy granicy Ursynowa, dzięki czemu masz blisko do W-wy, a jednocześnie ma bardzo atrakcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający, gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

192 764 zł44 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w okolicy Psiego Pola we Wrocławiu. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na zieleń. Wykończenie: podłogi.