dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży wysokie mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, pomiedzy stacjami Metra Wierzbno i Wilanowska. Mieszkanie w budynku z lat 50 wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

237 000 zł88 m² 2 703,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 237 000 zł! borne sulinowo - piękne mieszkanie bezczynszowe 2 - poziomowe Z dużym tarasem I dwoma antresolami. Piękne mieszkanie poddaszowe, 2-poziomowe, z dużym zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sobocińskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

189 000 zł48 m² 3 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w boku czteropiętrowym przy ul Sobocińskiego. Dwa pokoje 17,4m2, 13,10 m2, kuchnia 13,1m2, łazienka 4,3m2, korytarz 5,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!3 pokojowe mieszkanie oddanie już w tym roku, centrum! Oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 59 m2 znajdujące się na I piętrze. Nieruchomość składa się z salonu występującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

320 000 zł51 m² 6 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania położonego przy ul. Mieczykowej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 51 m2. Położenie: mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość znajduje się na IV pietrze budynku wybudowanego w 2017 roku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cichociemnych

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł93 m² 4 022 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gocław, ok. Cichociemnych, mieszkanie 4-pokojowe, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pow. 93 mkw., jest balkon, stan - do remontu, piętro 3/3, w kilkunastoletnim bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zielonki

Zielonki,małopolskie

324 000 zł56 m² 5 809,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zielonki - nowa inwestycja wszystkie mieszkania II-poziomowe taras + garaż kupujesz W cenie dewelopera bez prowizji przedsprzedaż Oferujemy mieszkanie 2-pozimowe o pow. 55,77m2 które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

281 000 zł32 m² 8 659,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania w kamienicy która przechodzi gruntowny remont. Zakończenie prac planowane na wiosnę 2018 roku. Oferta dotyczy kawalerki zlokalizowanej na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

216 000 zł47 m² 4 552,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,45 m2 świetnie zlokalizowane na Osiedlu Przyjaźni. Pokoje o wielkości 14, 12 i 9m2. Wszystkie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

425 000 zł80 m² 5 320,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

1 654 000 zł120 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mokotów, sielce, ok. Sieleckiej, mieszkanie 4-pokojowe, widna kuchnia, 2 łazienki, wc, przedpokój, pow. 120 mkw., rozkładowe i dwustronne, jest balkon oraz pomieszczenie gospodarcze i piwnica (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł83 m² 5 060 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bemowo, jelonki, ok. Powstańców Śląskich, mieszkanie 1-pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, antresola, pow. 82,5 mkw., jest balkon, stan - dostateczny, piętro 3/3, w kilkuletnim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik po remoncie, zadbane, ładne, rozkładowe, dwustronne, z loggią na cichym zielonym osiedlu kiełczowskim. 4 pokojowe mieszkanie z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48, 3 pokoje, przy ul. Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze do sprzedaży. Mieszkanie usytuowane w niskim, czteropiętrowym bloku, na parterze. Mieszkanie posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

245 978 zł38 m² 6 399 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,44m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

73 000 zł75 m² 973,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu - Boguszów Gorce. Nieruchomość usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z cegły. Powierzchnię 75 m 2 tworzą: 2 pokoje , jasna kuchnia , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

267 904 zł39 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z ekspozycją na zachód. Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad setką mieszkań, każde z balkonem. Teren zamknięty, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł44 m² 7 240,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Woli! Idealne do zamieszkania, jak i pod wynajem! Lokalizacja: przy spokojnej ulicy W okolicy dużo zieleni: m.in. parki Szymańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

389 352 zł117 m² 3 317,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

City invest nieruchomości przedstawia Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 mkw lokalizowane na nowym kompleksie mieszkaniowym viniarniahome etap II przy ul. St. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

255 000 zł48 m² 5 313 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie znajdujące się na os. Złotego Wieku. Mieszkanie dwustronne 48 m2. Pokoje 16, 9 i 6 m2. Kuchnia 5m2 - meble w cenie. Łazienka i toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł63 m² 6 299,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie składa się z salonu(18,1mkw) z wyjściem na loggie(ok:6mkw), aneksu kuchennego z oknem(8,3mkw),dwóch sypialni(12,5mkw i 8,7mkw), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

443 331 zł59 m² 7 555,06 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie dwustronne (północ, zachód), duży balkon! Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

290 958 zł41 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe, z widokiem na miasto. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży nowo wykończone mieszkanie dwu pokojowe w nowym bloku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu. Piękna kuchnia zaprojektowana bardzo ergonomicznie, meble wyposażone w Cargo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

246 600 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach w nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł70 m² 4 450,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa oferta komfortowego mieszkania z garażem! Do sprzedaży 3 pokojowe przestronne mieszkanie w bloku z 2007 r położone na II piętrze na osiedlu Nad Jarem. Mieszkanie o pow. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ustroń

Ustroń,śląskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustroń ścisłe centrum rezerwacja Mieszkanie typu kawalerka, położone na szóstym piętrze w wieżowcu z windą w samym centrum Ustronia, na Osiedlu Manhatan. Lokal ma 36 m2, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka z antresolą usytuowana na Gądowie Małym w okolicy ul. Bajana. Doskonała lokalizacja do zamieszkania jak również na wynajem. Na osiedlu niezbędna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Mościckiego ok. / rozkład / po remoncie Mieszkanie o powierzchni ok. 55,02m2 składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

515 577 zł54 m² 9 517,76 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji, praktycznie w Centrum Warszawy! Idealna lokalizacja! Okna na wschód, oraz południe. Lokalizacja: centrum/wola 350 metrów od stacji Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

164 000 zł41 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w zacisznym miejscu w okazyjnej cenie! Blok znajduje się na osiedlu Leśna Dolina w bardzo spokojnej okolicy z dala od budowanej obecnie obwodnicy Białegostoku. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

153 900 zł57 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - zagórze - niski blok Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 56,97 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na osiedlu Zagórze położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł63 m² 74 722 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do Sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na Warszawskim Ursynowie, ul Szolc Rogozińskiego, 62,9 m2, duży przedpokój, salon połączony z kuchnią, loggia na południowy zachód. Okna od dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gorąco Polecamy mieszkanie 1 pk o powierzchni 38 m2 przy ul. Grzegórzeckiej. Apartament znajduje się w na 4 piętrze 6 piętrowego budynku powstałego w 2015. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Groblach

Kraków,małopolskie

670 000 zł68 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament ścisłe centrum Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnego apartamentu w Krakowie, położonego przy Placu Na Groblach. Powierzchnia: 68,41 m2. Położenie: wyjątkowa lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

149 000 zł47 m² 3 163,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem na I piętrze szczecinek, ul. Wyszyńskiego. Lokal mieszkalny o pow. 47,10 m2, położony na I piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Idealna lokalizacja- saska Kępa. Przepiękne mieszkanie, świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Nowoczesny design, wysoki standard wykończenia! Nieruchomość składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

475 800 zł122 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 2 poziomowy o łącznej powierzchni 122 m2. Zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Olszówka. W otoczeniu Cygańskiego lasu, terenów rekreacyjnych miasta. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

412 000 zł60 m² 6 844 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

261 576 zł42 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Strona Kupująca nie płaci prowizji Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Pasażu Gryfia Piastowska 5a/16 lub pod numerem telefonu Termin oddania 09/2018 Mieszkanie numer 21.