dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł15 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - kawalerka / robotnicza / strzegomska / pełna własność Kawalerka o powierzchni 15 m2 składa się z: pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

178 000 zł28 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kolejny etap inwestycji - odbiór II kwartał 2018 Prądnik Biały Do sprzedania ustawne 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28 m2 położone na 2 piętrze kameralnego 3 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o łącznej powierzchni 75 m2 zlokalizowany na osiedlu Złote Wzgórza w budynku z 2009r. Na osiedlu znajduje się kompleks czterech budynków. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bernadowo

Gdynia,pomorskie

295 900 zł50 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Nowe mieszkanie 50,04 m2 - Idealne dla młodych Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 22,63 m2 (można zrobić oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mieszka I

Bielsko-Biała,śląskie

205 000 zł59 m² 3 474,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 59m2, znajdujące się na 4 piętrze, niskiego budynku na oś.Mieszka I. Mieszkanie bardzo gustownie wykończone, po remoncie z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

243 802 zł38 m² 6 426 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94 m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

356 040 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

347 760 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Termin oddania do użytku 15.07.2018 Mieszkanie w stanie deweloperskim. Piękne mieszkanie Kępa Mieszczańska, stare Miasto. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł89 m² 6 123,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz stare miasto / bez podatku pcc / 0 prowizji / grudzień 2017 Mieszkanie o powierzchni 89 m2 składa się z 3 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

520 000 zł72 m² 7 202,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Krakowskie Nieruchomości polecają mieszkanie 3 pokojowe 72,20 m2/ Stara Krowodrza okolica ul. Królewskiej i Smoluchowskiego Mamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowana na 3/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

279 911 zł46 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,67 m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz na Podzamczu nieruchomości z niskim czynszem? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie Do odświeżenia mieszkanie usytuowane na parterze w spokojnej części

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł96 m² 1 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałbrzych,Mieszkanie,sprzedam. Sprzedam mieszkanie Wałbrzych dzielnica Śródmieście.Mieszkanie duże,przestronne na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.Mieszkanie jest rozkładowe,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

602 662 zł87 m² 6 938,31 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z dużym balkonem. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

575 000 zł72 m² 8 031,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wola Justowska - wyjątkowe apartamenty w atrakcyjnych cenach Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 71,59 m2 położone na parterze 1 piętrowego budynku. Mieszkanie bardzo rozkładowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

479 422 zł66 m² 7 268 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

389 000 zł61 m² 6 398 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) nowe mieszkanie 61 m2 - Idealne dla Rodziny! Opis pomieszczeń: salon 2 Osiedle położone jest na wzgórzu, teren jest atrakcyjnie zagospodarowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

738 460 zł82 m² 8 968,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na drugim piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

331 357 zł47 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą I mediami miejskimi! możliwość podziału na dwie kawalerki! 15 min spacerem do rynku! 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje na warszawskich Bielanach w budynku z lat 70-tych. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, do odświeżenia, po wymianie wszystkich instalacji. W pobliżu szkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł60 m² 5 516,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Białołęka nowodwory 60m2 - 3 pokoje widna kuchnia odbiór w 2017r. 600m od tramwaju 100m od autobusu Niedrogie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na ładnie położonym nowo powstającym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

269 717 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,01m2 od strony północnej - pokój o pow.9,86m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

275 500 zł42 m² 6 550,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania w doskonałej lokalizacji na Bronowicach Dostępne bez prowizji oraz 2 % pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 położone na 1 piętrze kameralnego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

340 830 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny 3-pokojowy apartament na granicy Żoliborza i Woli z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Nowe, ogrodzone i monitorowane osiedle z ładnie zagospodarowanym patio. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

615 808 zł76 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: ulica Jana Kazimierza Obecnie jedno z najlepiej rozwijających się miejsc w Warszawie, w okolicy praktycznie same bloki z nowego budownictwa Przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 579,82 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Blisko centrum. Idealne dla rodziny Piękny widok! Opis mieszkania: przestronne, trzypokojowe mieszkanie na jedenastym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

397 972 zł55 m² 7 195,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe. Duży balkon i niczym niezasłonięty widok na zachód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na II piętrze w IV piętrowym bloku z lat 60tych. Pokoje: 14m2, 10m2, 10m2, 6m2, kuchnia 5,5m2, łazienka, przedpokój, balkon. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 600 zł60 m² 6 815 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

209 000 zł64 m² 3 265,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 64 m2 na Przylesiu cena 209 tys 3 pokoje na 3 piętrze z dużym i atrakcyjnym balkonem. Do odświeżenia, na ścianach tynki i gładzie. Nowe okna pcv w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

265 132 zł78 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania W dzierżoniowie. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze. Nowe budownictwo, bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół budynku. Duży plac zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

294 790 zł72 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,90m2 na parterze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,70m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

58 000 zł32 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z niezależnym wejściem w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie usytuowane na parterze bloku, powierzchnię 32 m 2 tworzy duży i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Babinicza

Kraków,małopolskie

309 000 zł46 m² 6 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy 3 pk dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na osiedlu Kliny-Zacisze. (rejon Borku Fałęckiego) Nieruchomość składa się z: i poziom: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

191 650 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! odbiór mieszkań I kw. 2018 r. DO mieszkania przynależy ogródek O powierzchni 38 m2! Przestronne mieszkanie o powierzchni 38.33 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

231 200 zł37 m² 6 248,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kup bez płacenia prowizji - Mieszkania dostępne w cenach Dewelopera Prądnik Biały - nowe mieszkania z terminem realizacji na II kw. 2018r Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

368 953 zł51 m² 7 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto oraz patio. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

286 900 zł31 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Kup Mieszkanie na cele inwestycyjne pod "wynajem" bez vat i zapłać o 53 000zł mniej Kwota po odliczeniu 232 000zł! Oferta także dla osób prywatnych nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

356 040 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

357 873 zł82 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 81,52m2 na parterze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.