dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.1.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament w Podgórzu o powierzchni 43,24 m2 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w malowniczej okolicy. Położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

879 000 zł140 m² 6 256,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł52 m² 11 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

352 559 zł32 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł37 m² 9 972,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 36,6 m2 | ul. Obrońców Poczty Gdańskiej | oś. Baranówka| Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 36,6 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze niskiego bloku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Znajduje się na 10 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu na Karolewie. Składa się z: przestronnego salonu 2 pokoi, które mogą służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 081 000 zł43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, frontowe mieszkanie w gruntownie wyremontowanej, kamienicy w spacerowej odległości od Rynku Głównego! Mieszkanie: jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł117 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

921 900 zł53 m² 17 394,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronny, słoneczny 3- pokojowy mieszkanie. | targówek, ul. Piotra Wysockiego. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne pod inwestycję! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! na sprzedaż mieszkanie W centrum, ul. Warszawska, 2 pokoje, 44,30 M2, zabudowany balkon, piwnica Kancelaria Obrotu As Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

760 000 zł48 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie | Podgórze Duchackie | ul. Bochenka Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

281 200 zł28 m² 10 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 , na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł21 m² 7 945,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1866

21,27 mkw - kawalerka z osobnym wejściem, zlokalizowana na toruńskiej starówce, w zabytkowej kamienicy z 1866 r. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

910 000 zł56 m² 16 366,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

245 000 zł22 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjne mieszkanie pod klucz w samym sercu Łodzi, po generalnym remoncie! Na sprzedaż oferuję eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

361 132 zł27 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie biura nieruchomości Grunty w procesie regulacji - póki co niemożliwy jest zakup na kredyt. Mieszkanie na ostatnim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Warszawa,mazowieckie

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł42 m² 18 785,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 1/7.To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł62 m² 9 530,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - ul. Owsiana, wrzosy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Torunia - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł28 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Łazy,mazowieckie

720 000 zł69 m² 10 371,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 60 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

514 458 zł41 m² 12 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w promocyjnej cenie! Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje miejsce we Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł48 m² 18 229,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Panoramiczny widok na Warszawę | Metro Rondo onz | Balkon | Klimatyzacja | Śródmieście Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem i takie, które wybiera się stylem życia. To należy do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,70 mkw, położone na 7. piętrze bloku 11-piętrowego, w samym Centrum Osiedla Południe we Włocławku, idealne dla nabywcy w każdym wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa bardzo atrakcyjna cena, nie czekaj dzwoń! Przytulne 2 pokoje z dużą piwnicą |osiedle Kapuściska | 51 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Wyzwolenia

Wisła,śląskie

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania przytulne mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone w cichej i spokojnej części Wisły. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Brwinów,mazowieckie

295 000 zł31 m² 9 382,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko do końca stycznia - miejsce postojowe w cenie! Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku przy ul. Akacjowej w Brwinowie - zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł55 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,18 m , Poznań - Naramowice, ul. Błażeja Komfort, funkcjonalny układ i gotowość do wprowadzenia od zaraz Powierzchnia: 55,18 m Piętro: 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

559 000 zł57 m² 9 864,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały z myślą o zachowaniu stylu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

929 797 zł69 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-002 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krymska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł64 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem - cisza, zieleń, doskonała lokalizacja! tylko 13 000 zł za m2. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 64,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 459,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 32,41 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

110 000 €75 m² 1 466,67 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mersin/ Tömük Odległość do morza: 450 m Najbliższa klinika: 700 m Sklep Migros: 100 m Szkoła podstawowa: 200 m Piekarnia: 50 m Restauracja: 100 metrów Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 856 zł44 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 43,71 m , zlokalizowanego na drugim piętrze,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij