dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

570 735 zł89 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z pięknym 100 metrowym ogródkiem. Idealne dla osób ceniących spokój i prywatność. Kameralna inwestycja w otoczeniu zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

221 843 zł50 m² 4 436,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / winda / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bytom,śląskie

180 000 zł102 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

! mieszkanie Bytom Atrakcyjna Lokalizacja! Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 102 m2, składające się z 3 pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Do lokalu przynależy balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację oferta wstrzymana balkon / mieszkanie ciche / II poziomowe Mieszkanie o powierzchni 62,50mkw (powierzchnia po podłodze 71m2). Na I poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

316 300 zł50 m² 6 328,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania w doskonałej lokalizacji na Bronowicach Dostępne bez prowizji oraz 2 % pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 położone na 1 piętrze kameralnego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł73 m² 3 420,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ciepłe, ciche i zadbane M5 Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 mkw, położone na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Karpackim. Blok ocieplony, nowa winda, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 000 zł60 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

235 000 zł56 m² 4 159,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach ok. szpitala wojskowego i Pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie po remoncie, do wykończenia wg własnych potrzeb. Na powierzchnię 56,5m2 składają się 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży nowy blok 2 piętro Ekskluzywna Kawalerka do sprzedaży na 2 piętrze o powierzchni 38 mkw na Oś. Zdrojowym. Mieszkanie składa się z -salonu połączonego z kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnym miejscu Warszawy. Mieszkanie składa się pokoju dziennego, sypialni, pokoju gościnnego, garderoby, kuchni oraz łazienka. Pełne wyposażenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

265 408 zł46 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 47,78 m2 w nowym budynku w okolicach ul. Karmelkowej na Oporowie, dzielnica Fabryczna. Termin oddania przewidziany jest na połowę 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

205 000 zł54 m² 3 782,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro City Invest Nieruchomości posiada w swojej ofercie dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na trzecim piętrze w niskim bloku na Os. Przyjaźni w Zielonej Górze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Skarbimierzycach. Dogodny dojazd - około 2 km od Mierzyna. Na ścianach gładź. Ogrzewanie z nowo zainstalowanego pieca dwu obiegowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 72 m2 na Pradze Południe - Gocław - wysoki standard, usytuowane na pół zamkniętym osiedlu nowych apartamentowców w sąsiedztwie ch Promenada. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

334 248 zł59 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest dwustronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

247 000 zł40 m² 6 151,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup bez płacenia prowizji - Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa Sprzedający Prądnik Biały Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,15 m2 położone na parterze kameralnego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

206 690 zł37 m² 5 586,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

169 000 zł48 m² 3 491,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie położone na popularnym osiedlu Piasta. Budynek 4-piętrowy, odnowiona elewacja, klatki schodowe wyłożone terakotą. Budynek oddalony od głownych ulic, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

306 306 zł67 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 67,32 m w stanie deweloperskim w Śródmieściu 3 pokojowe z łazienką i balkonem. Osiedle zlokalizowane jest w śródmiejskiej dzielnicy mieszkaniowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

268 024 zł60 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,23m2 na parterze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu komfortowe szwedzkie mieszkanie M3 w Żorach. Lokal mieszkalny o pow ok.49m2 usytuowany na 10 piętrze z pięknym widokiem na miasto i góry. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł28 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1936

Wygodna, słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m. Zlokalizowana na drugim piętrze w niskim bloku z cegły zbudowanym w 1936r. Dwa lata temu w budynku przeprowadzono liczne remonty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Stare Bielany - kasprowicza/oczapowskiego stacji metra Stare Bielany. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 mkw znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1954 roku. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

329 000 zł51 m² 6 398,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Chcesz mieszkać w nowym bloku? Bez konieczności wykańczania mieszkania? Mieć 2 balkony? Poranną kawę pić na wschodnim balkonie w promieniach porannego słońca? Popołudniowego drinka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

810 000 zł93 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Apartament w kamienicy z 1998 r. "Willa nad Potokiem", położonej w zacisznym miejscu Gdyni Orłowie. Wokół domu dużo zieleni, domy jednorodzinne, cicha ulica. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

464 400 zł50 m² 9 225,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażową nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza, bardzo blisko Akademii Górniczo Hutniczej. Mieszkanie dwupoziomowe, znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

380 550 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ciekawie zaprojektowane mieszkanie trzypokojowe na Pradze Południe, przy ul. Szklanych Domów. Lokal w stanie deweloperskim. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł106 m² 5 330,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na bezpłatną prezentację - piotr strzelczyk reja / rozkład / idealna lokalizacja / po remoncie / kamienica zadbana Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 106 m2 w okolicy ul. Reja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Kraków,małopolskie

315 000 zł44 m² 7 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| kraków Śródmieście, prądnik Czerwony, ul. Majora Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 44 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 11 piętrowym. Dwa oddzielne pokoje o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mackiewicza

Lublin,lubelskie

370 000 zł62 m² 5 956,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Proponujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na Czechowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego (ul. Mackiewicza). Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł71 m² 7 169,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne czteropokojowe mieszkanie 71m2 + 2 balkony, każdy po 7m2 w nowo powstającym apartamentowcu na warszawskiej Woli. W mieszkaniu odnajdziemy salon połączony z kuchnią 22m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

243 600 zł56 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo) usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 kondygnacyjnym- rzeszów Śródmieście ul. Siemieradzkiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

151 000 zł15 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Śródmieście

Bytom,śląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

!mieszkanie na sprzedaż bytom śródmieście 2pokoje! Oferuję Państwu 42 metrowe mieszkanie w centrum Bytomia. Mieszkanie znajduję się w 3 piętrowym budynku na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, słoneczne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe 48m2 Krowodrza Górka Mieszkanie usytuowane jest na 2 pietrze 7 piętrowego bloku z 2002r przy ul. Kluczborskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

128 000 zł24 m² 5 267,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal o przeznaczeniu innym niż mieszkaniy o powierzchni 24, m2 mieszczące się w przyziemiu kamienicy po generalnym remoncie w okolicy ul. Kamiennej, zaledwie 5 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mokotów! suligowskiego / nowosielecka! Przedwojenna kamienica (stara cegła 1937 r)! Ciche, dwustronne, wyjątkowo wysokie 3,5 m mieszkanie usytuowane na trzecim z trzech piętrze. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; oporów / niski budynek / rozkład / ciche mieszkanie / Mieszkanie o powierzchni ok. 47,10m2 m2 składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Azoty

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie lub zamienię za mały domek do remontu! Mieszkanie 33m2 3/4 piętro mili sąsiedzi co i woda ciepła z miasta wliczona w czynszu, gaz, internet, kablówka, 2 pokoje, widna.