dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne kawalerka przy metrze! Sprzedam rewelacyjne 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 25,6 m2. (kilka kroków od stacji metra Dw. Wileński). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

483 516 zł68 m² 7 100,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Dwa balkony. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - duży salon. Budynek: osiedle przyjazne mieszkańcom zaprojektowane z precyzją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Gliwice,śląskie

209 000 zł53 m² 3 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach Łabędach przy ulicy Kosmonautów. Powierzchnia 53m2. 3 niezależne pokoje, w tym jeden z małym balkonem, duża kuchnia, łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł41 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Piękne dwupokojowe mieszkanie w pobliżu parku Szczęśliwickiego, umeblowane, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Dwa ustawne pokoje o zbliżonym metrażu (15m2, 14m2), balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł32 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

162 000 zł54 m² 2 994 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z zasobów spółdzielni Sielanka. Nieruchomość położona na parterze z ogromnym balkonem o powierzchni 25 m2 który jest zabudowany oknami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

> oferta godna polecenia! <<< Na sprzedaż polecam świeżo wyremontowaną kawalerkę w super lokalizacji Szczawna - Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 29 mkw , na którą składa jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

70 000 zł36 m² 1 917,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

- do własnej aranżacji - Cicha okolica - Niedługo w ogrzewaniu miejskim Doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania do remontu. Propozycja sprzedaży kawalerki składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

291 006 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł82 m² 4 134 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 82,30 m przy ul. Łanowej na Wildzie. Pełna własność z kw. Lokal znajduje się się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Lublin,lubelskie

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

129 900 zł39 m² 3 330,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam. Posiadam na wymianę lub sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe w bloku na oś.Piasty blisko kościoła,sklepu Biedronki ,przedszkola i szkoły 9 i 19 na mieszkanie 3 lub 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł40 m² 5 930,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Nowe Mieszkanie 2 pokojowe na oś. Zalesie w Lubinie pięknie wykończone w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

156 500 zł21 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Cena netto zainwestuj i odzyskaj vat! dla osób prywatnych możliwość zwrotu vatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

140 000 zł52 m² 2 692 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Siemianowice Śląskie Centrum ul. Powstańców. Oferuję do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na 4piętrze w wysokiej zabudowie. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł42 m² 2 771,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z odrębną, widną kuchnią i łazienką wraz z toaleta na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł76 m² 4 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 76 m2 w okolicy ul. Czajkowskiego. Kamienica przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

395 862 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Lublin,lubelskie

297 432 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w budynku po termomodernizacji na Podzamczu. Mieszkanie w pełni rozkładowe, słoneczne i dwustronne. Widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczeglino

Szczeglino,zachodniopomorskie

150 000 zł76 m² 1 973,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie bezczynszowe, malowniczo położone W lesie, przy rzeczce, w wysokim standardzie, kompletna cisza i spokój, bliskość natury na wyciągnięcie ręki. Bardzo ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ul. Sportowej. Położone na 5 piętrze w wieżowcu. Składa się z 2 niezależnych pokoi (istnieje możliwość przerobienia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł60 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Do sprzedania apartament w wyremontowanej kamienicy z 1926 roku. Apartament odrestaurowany w 2017 roku pod nadzorem konserwatora zabytków. Wysokość sufitu ponad 3m. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

262 500 zł67 m² 3 917,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w Gliwicach na Trynku. Powierzchnia 67m2, parter/2+strych. 3 niezależne pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój. Mieszkanie robi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

308 550 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2%. Cena za m2: 5000 zł Mieszkanie znajduje się na drugie piętro w trzypiętrowym budynku z windą. Ogrzewanie: gazowe. DO mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

395 913 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł102 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: stylowe / dach po remoncie / ciche Mieszkanie o powierzchni 101,6 m2. na 5. piętrze. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

562 474 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie w bloku na 3 piętrze w Warszawie na Woli Bliskość centrum oraz bliska odległość do przystanków autobusowych od inwestycji Doskonała komunikacja, autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Centrum Siemianowic przy ul. Kolejowej. Mieszkanie o powierzchni 50m2, położne na wysokim parterze w niskiej zabudowie. Składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł88 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie na cichym, zielonym osiedlu Górce. Budynek jest ocieplony, ma nowa elewację. Mieszkanie rozkładowe, ma umeblowana kuchnię 9m2, salon 24m2 z balkonem 4,5m2 od południa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gwardii Ludowej

Gliwice,śląskie

299 000 zł83 m² 3 602,41 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie wyremontowane w Gliwicach na osiedlu Gwardii Ludowej. Pierwotnie mieszkanie składało się z 4 pokojów, obecnie 1 został połączony z kuchnią dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

59 000 zł61 m² 960,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głuszycy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,40 m2 na którą składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie po wymianie okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł65 m² 3 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie M4/65 m2, usytuowane na III piętrze/4 w Fordonie (os. Nad Wisłą). Mieszkanie bardzo słoneczne i zadbane. Składa się z trzech niezależnych pokoi (21m2/13m2/9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez podatku pcc / nowe budownictwo / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Ekspozycja okien wschód -zachód. Z dużego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

175 000 zł47 m² 3 739,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 46,80 m2 z księgą wieczysta, składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki z ubikacją. Do mieszkania przynależna jest duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

195 000 zł47 m² 4 175,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w bloku z cegły, na osiedlu Bojary. Powierzchnia 46,7m2 obejmuje: duży salon z loggią, dwie oddzielne.