dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Gdynia,pomorskie

499 000 zł111 m² 4 482,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Klient Ciekawa propozycja architektoniczna Osiedla mieszkaniowego składającego się z 9 czteromieszkaniowych budynków, zlokalizowanego w cichym, spokojnym zakątku Dąbrowy, na słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony\ Olsza przy ul. Pilotów. Lokal usytuowany na wysokim parterze bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

169 999 zł39 m² 4 358,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** centrum, zadbane, 2 pokoje W cichym I spokojnym miejscu*** Polecamy Państwu klimatyczne mieszkanie położone w centralnej dzielnicy miasta. Miejsce z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

267 113 zł71 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji dla biura!~nowoczesne mieszkania W centrum~na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowane w centrum miasta - przy ul. Moniuszki (centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł111 m² 13 694 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w strzeżonym budynku przy ul. Dolnej. Na jego powierzchnię składają się : przestronny salon z otwartą częściowo kuchnią / 45 m/, 2 sypialnie 25 m i 16 m, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

*** mieszkanie dostępne od ręki! * 5 pokoi *** Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Dziesięciny. Jest to blok z płyty, z 1985 roku. Nieruchomość mieści się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Pruszkowie, przy Alei Wojska Polskiego. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku wielokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł64 m² 3 543 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie sprzedane. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

190 000 zł33 m² 5 792,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w nowym budynku w okolicach ul. Dobrego Pasterza.Koniec inwestycji I kwartał 2018. Mieszkanie 2-pokojowe (w tym jeden z aneksem kuchennym) na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż 2 pok 41m2 - Luboń - po remoncie. Cena: 250 000 zł - pełna własność - 1p. / 3 kondygnacje - budynek z roku 2003 - wystawa okien pd. - zach., balkon - opłaty do wspólnoty 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł62 m² 9 535,26 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie 62m2, 4 pokoje, z widokiem na muzeum historii żydów, muranów. Znakomita lokalizacja w prestiżowej częsci Muranowa. Boczna, zaciszna uliczka /okolice zamenhoffa, anielewicza/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

215 000 zł64 m² 3 364,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,9 m2, słoneczne, położone na parterze. W salonie i w małym pokoju wystawa okien południowa. Z salonu wyjście do ogródka. Na podłodze w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

728 000 zł112 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sępolno- mieszkanie w sąsiedztwie parku Szczytnickiego Polecam do sprzedaży atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone przy ulicy Godebskiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

264 396 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,09m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

243 600 zł56 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo) usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 kondygnacyjnym- rzeszów Śródmieście ul. Siemieradzkiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ozimek

Ozimek,opolskie

124 500 zł47 m² 2 648,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, ozimek. Do sprzedania wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe w Ozimku o powierzchni użytkowej ok. 47 m2, składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle im. Władysława Jagiełły

Dzierzgoń,pomorskie

175 000 zł88 m² 1 997,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy duże, ładne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe z trzema balkonami i tarasem w bardzo dobrej lokalizacji, na spokojnym osiedlu w Dzierzgoniu. Lokal mieszkalny 5 - pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczorka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł47 m² 2 004,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie typu M-3 położone na dogodnym II piętrze w niskim bloku na ul.Wieczorka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni z oknem,łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Piła,wielkopolskie

240 000 zł87 m² 2 760,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Górne Mieszkanie 4-pokojowe na I piętrze kamienicy jednopiętrowej. Powierzchnia mieszkania 86,93m 2. Opis: salon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Koszalin,zachodniopomorskie

181 000 zł45 m² 4 040,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią z wystawą okienną na 3 strony świata!szybkie wydanie nieruchomości! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59m2 przy ul. Strażackiej na osiedlu Drabinianka. Apartament usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w bloku na parterze. Nieruchomość w pełnym rozkładzie, z ekspozycją okien wschód-zachód. W 2015 roku przeprowadzono generalny remont:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł87 m² 7 718,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 86,8 m2, 3 pokojowe, na 1 piętrze w Miasteczku Wilanów w Inwestycji Ostoja Wilanów. Mieszkanie dwustronne: wschód-zachód, bardzo ciche i jasne. Pokój dzienny (26 m2) skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

213 000 zł59 m² 3 610,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedażny trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona na 6 pietrze wieżowca z wystawą okien południe-zachód. W 2016 roku wyremontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

280 100 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy mieszkanie o powierzchni 56,02m 2 położone na trzecim piętrze apartamentowca w śródmieściu Rybnika. Świetna lokalizacja, do Rynku kilka minut piechotą. Idealna oferta dla klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

178 000 zł52 m² 3 400,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Zarzewie. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w bloku. Wystawa okien północ-południe. Wszystkie okna wymienione, w średnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustroń Mieszkanie w ścisłym centrum do kapitalnego remontu , 3 pokoje , piętro drugie. Cena do min. negocjacji Zapraszamy Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

345 000 zł78 m² 4 413,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,17 m2, położone w samym centrum Koszalina. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód) z dwoma balkonami- jeden od dziedzińca wewnętrznego, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Śródmieściu Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Śródmieściu Rybnika, w reprezentacyjnej kamienicy z własnym parkingiem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ładne , zadbane mieszkanie położone w bloku na Marysinie. Pastelowe kolory w jakich wykończona jest nieruchomość nadają jej ciepły, przytulny charakter. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

395 000 zł64 m² 6 153,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie o pow. 64,19m 2 w Niepołomicach- śródmieście. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z 2012r. Osiedle składa się z dwóch budynków przypominających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

228 000 zł61 m² 3 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- doskonałe I piętro - Spokojna ulica na atrakcyjnym osiedlu - Trzy pokoje w pełnym rozkładzie Jeśli zależy Tobie na mieszkaniu o optymalnej powierzchni i na niskim piętrze jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł71 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł42 m² 2 837 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni (przechodniej), przedpokoju, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Okna z pcv. Podłogi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

90 000 zł63 m² 1 419,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,42m 2 usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Niedobczycach. Dach po remoncie, budynek jest zadbany, z odmalowaną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

119 000 zł23 m² 5 107,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 23,3 m2 znajdujące się na Osiedlu Zatorze. Mieszkanie składa się z dużego i przestronnego pokoju, oddzielnej łazienki z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

337 223 zł55 m² 6 131,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł75 m² 5 581 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 75,25 m2 położone na I piętrze w kamienicy w centrum Rzeszowa. Mieszkanie jest dwustronne i posiada bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muranów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł120 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe, przestronne mieszkanie w budynku z 2002r, z recepcją, w świetnej lokalizacji, na bliskiej Woli. Budynek jest monitorowany, z portierem, całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł85 m² 1 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~~w cenie pozostaje: szafa zabudowana "komandor",ława narożna,stół,szafa w pokoju,umeblowanie kuchenne!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł68 m² 1 319,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Szczawienku o pow. 68,20m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy gdzie została przeprowadzony kompleksowy remont klatki schodowej. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij