dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

580 000 zł111 m² 5 239,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 Pokoje (69,79 m2 ) + Antresola ( 40,90 m2) - Lutynia k. Wrocławia! Bez podatku pcc i prowizji. Pełna Własność | Czynsz: niski (ok. 380 zł) Pełna, oferta również możliwa do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł69 m² 10 705,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, położonego w dzielnicy Warszewo budynek z 2016r. Lokal położony na parterze, niskiego budynku, bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

999 000 zł74 m² 13 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek zaczyna się kawą na balkonie, a kończy spacerem wśród drzew. I choć adres mówi Marki, to do granicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

306 300 zł26 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

439 668 zł37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

529 900 zł62 m² 8 546,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 62 m centrum Tarnowa | po generalnym remoncie | bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone przy ul. Głowackiego 10 14 w Tarnowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

748 000 zł66 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie | Kraków, prądnik Czerwony Parterowe mieszkanie o powierzchni 65,62 m z piwnicą (3 m ), położone przy ul. Dobrego Pasterza / Lublańskiej, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrowoja

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Ciche, klimatyczne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 32,23 m2 polozone na parterze w sercu Pragi Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | duży balkon | Promenady Wrocławskie | prestiżowa inwestycja Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł12 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka w Centrum podgórza, 12,5 m2 Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, możliwość przejęcia obecnego najemcy. Gotowa inwestycja - po generalnym remoncie - kompletnie wyposażone - sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Otwock,mazowieckie

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie premium z tarasem 24 m i widokiem na sosnowy las | Otwock, ul. Zamenhofa. Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle i spokoju to miejsce Cię zachwyci. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Świdnica,dolnośląskie

879 800 zł166 m² 5 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Duże mieszkanie w Centrum Świdnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania po remoncie o powierzchni 165,7 m?, usytuowanego w sercu Świdnicy. To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

475 000 zł50 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, idealnie położone w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Helsińskiej 4. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym, nieruchomość z podstawowym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m (całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

487 394 zł36 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym balkonem 9m2na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

298 000 zł47 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie, ul. Moniuszki, giżycko - Lokalizacja: giżycko, ul. Moniuszki - Powierzchnia mieszkania: 47,20 m - Piętro: i piętro - Liczba pokoi: 3 (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

404 184 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł46 m² 8 493,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Dąbiu, szczecin Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w urokliwej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektryczna

Lublin,lubelskie

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bronowice przy ul. Elektrycznej 61 w Lublinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie o pow 45,6 mkw w dzielnicy Tysiąclecie na pierwszym piętrze w bloku niskim Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

568 773 zł36 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł50 m² 11 824,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna: 588 999,80 zł Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogrodem 19,31m2, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł30 m² 3 610,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone na I piętrze kamienicy, nieopodal Świebodzickiego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 pokoje, łazienka z toaletą, przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Młodości

Kraków,małopolskie

445 000 zł34 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Os. Młodości (nowa Huta) Mieszkanie 1 pokojowe + oddzielna kuchnia - jasne strona południowa, wysokie sufity (2,90m) 34,40m2 Parking pod blokiem z identyfikatorem Idealne pod wynajem Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł66 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66 m ul. Lewakowskiego, os. Krakowska-Południe (I piętro) Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrowoja

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze-Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie budowy w 2028 r.). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

599 000 zł63 m² 9 462,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum miasta, a jednak spokojnie - mieszkanie z charakterem Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie to jest to. Tak właśnie jest z tym mieszkaniem. Poranek zaczyna się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym lub dla rodziny, która chce zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Karwiny III Na sprzedaż jasne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w spokojnej części dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piastów,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 946,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dmowskiego

Łomża,podlaskie

540 484 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Tylko 9700zł/mkw za w pełni wykończone mieszkanie w wysokim standardzie! Mieszkanie na sprzedaż - Łomża, ul. Dmowskiego 8. 54 mkw, parter - 3 oddzielne pokoje, do tego kuchnia z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 21,78 m z loggią - świetna lokalizacja przy Rondzie Lotników Lwowskich w Łodzi Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 21,78 m , położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

448 412 zł39 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena Stara cena : 474 196,11zł Nowa cena : 448412,40zł Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne miejsce, by zacząć nowy rozdział Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mąkoszyce

Mąkoszyce,opolskie

159 000 zł33 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanie - przytulna przestrzeń! Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej miejscowości Mąkoszyce w gminie Lubsza. Oferowane mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

159 000 zł82 m² 1 927,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

*Oferta tylko w naszym biurze* Na sprzedaż przedstawiamy Państwu mieszkanie w Centrum Bytomia przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie o powierzchni 82,5 m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Centrum | 2 pok. | 59,5 m | piwnica | 1-piętro Prezentuję Państwu 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich , w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łomianki,mazowieckie

709 000 zł58 m² 12 224,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 58m2 (po podłodze prawie 70m2, skosy), 2 pokoje + antresola, kuchnia, łazienka. Podłoga parkiet dębowy. Kuchnia, łazienka glazura terakota. Miejsce parkingowe przed blokiem. Piwnica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij