dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega okazja! unikat na lubuskim rynku nieruchomości! połowa ślicznego, bardzo klimatycznego, niezwykle położonego mieszkania - połowy domku Z własnym, romantycznym ogródkiem ok. 200 M2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na dziesiątym piętrze w bloku mieszkalnym na Podzamczu, dwa pokoje do wprowadzenia, okna wychodzące na północ oraz południe; widok na panoramę miasta. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokojowe mieszkanie doskonałe pod działalność! Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Pl. Lotnika. Mieszkanie o powierzchni całkowitej, 120,40m2 ( p.u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Kraków,małopolskie

346 920 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe, słoneczne 2 pokojowe, mieszkanie w stanie deweloperskim. Zlokalizowane jest na 1 piętrze budynku mieszkalnego, położonego w dzielnicy Bronowice, obok ul. Podchorążych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

214 900 zł65 m² 3 306,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kościelniak nieruchomości oferuje państwu do kupna bardzo ładne, jasne mieszkanie O pow. 59 M2 W centrum miasta W budynku Z cegły, kilkurodzinnym po remoncie - wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tierieszkowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł48 m² 2 994,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! przytulne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż polecam! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Cedlera, tiereszkowej. Bardzo dobra lokalizacja blisko Pogoria, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł52 m² 2 673,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Z pełnym wyposażeniem Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska układ mieszkania: oferujemy do sprzedaży mieszkanie o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

443 500 zł48 m² 9 176,49 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie oddane do użytku w najbardziej poszukiwanej części Krakowa o pow. 48,33 m2. Od dewelopera, zlokalizowane jest w nowoczesnym apartamentowcu. Zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł41 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie znajdujące się przy ul. Wojskowej w nowym bloku, całkowicie umeblowane. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w 5 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kontakt tel. . Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą apartamentu do sprzedania w nowo-wybudowanym budynku. Kameralne osiedla , doskonała lokalizacja , niskie koszty eksploatacyjne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Rybnik,śląskie

119 000 zł49 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Rybniku Boguszowicach. Mieszkanie o pow. 49 m2 znajduje się na IV piętrze w niskim bloku i składa się z dwóch pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł78 m² 3 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: rozkładowe / po remoncie / do wprowadzenia oferta wstrzymana! Mieszkanie położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szkolne

Kraków,małopolskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

| kraków Nowa Huta Stara Huta, os. Szkolne Do sprzedania mieszkanie o metrażu 63,88 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok z cegły z lat 50-tych. Stan mieszkanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł59 m² 5 466,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe w apartamentowcu Mieszkanie z garażem, położone na nowym, kameralnym osiedlu, w 3-letnim bloku z windą. Słoneczne wnętrze, wystawa okien - południowa. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

450 496 zł70 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 70,39 m2. Zlokalizowane jest na 1 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, jest 1-poziomowe a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Mieszkanie świeżo po remoncie niezamieszkałe wolne od zaraz Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino układ mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Rybnik,śląskie

129 000 zł47 m² 2 759,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-3 zaaranżowane na M-4, o pow. 46,75 m2, położone na I piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim w Boguszowicach. Wymienione drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imielińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

167 000 zł51 m² 3 292,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż! funkcjonalne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem W niskiej zabudowie zadzwoń! zobacz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Sosnowiec,śląskie

114 000 zł42 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie W sosnowcu - dańdówka - ul. Andersa! lokalizacja: sosnowiec, dańdówka, ul. Andersa rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Będzin,śląskie

220 000 zł62 m² 3 564,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super 3 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem W będzinie - warpie - ul. Przyjaźni! lokalizacja: będzin, warpie, ul. Przyjaźni rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: dwa balkony / kamienica po remoncie / ciche Mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

163 000 zł39 m² 4 223,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bezczynszowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 38,59 m2 (43,63 m2 z balkonem) na parterze nowo budowanego, III piętrowego bloku, zlokalizowanego na Ustroniu. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

120 000 zł45 m² 2 668,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 44,97 m2 , z balkonem, usytuowane na III piętrze IV piętrowego budynku. Lokal dwustronny, rozkładowy, z oddzielnym wejściem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

137 000 zł47 m² 2 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 47 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania piękne 3- pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, kuchnia i pokoje dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

666 000 zł72 m² 9 275,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Miasteczko Wilanów, mieszkanie 3 pokojowe 72 m2 na osiedlu La Clarte przy ul. Oś Królewska. Inwestor : Bouygues Immobilier Polska, budowała firma Budimex, 2016 r. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

127 000 zł44 m² 2 877,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Zagórze ul. Kisielewskiego układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,13 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: do wprowadzenia / ciche / pełen rozkład Mieszkanie o powierzchni 66,14 m.kw. znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

180 000 zł51 m² 3 502,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie 3 pokojowe o pow.51,39m2 usytuowane na parterze w odnowionym budynku z cegły przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie. Idealna oferta dla osób poszukujących małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

242 892 zł42 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na parterze w kamienicy na pograniczu Starego Zdroju oraz Śródmieścia. Super lokalizacja Dwa pokoje z bezpośrednim wyjściem na duży taras. Idealne dla zwierząt jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł59 m² 2 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Pogoń ul. Hutnicza układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 59 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

223 665 zł48 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Szczecina, powstałe z adaptacji poddasza. Na powierzchnie 48,10 składa się przedpokój, dwie sypialnia, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

349 397 zł47 m² 7 449,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieduże, praktyczne mieszkanie położone w dogodnym punkcie Piaskowej Góry, blisko przystanków i sklepów, ale z oknami wychodzącymi na zielone skwery, więc jest cicho i słonecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

228 000 zł57 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 57m2 dwa pokoje z możliwością zrobienie mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

364 720 zł75 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" Komfortowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,20m2 na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

127 900 zł36 m² 3 602,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na Podzamczu, dwa pokoje po przeprowadzonym remoncie, okna wychodzące na południe; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł58 m² 2 166,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Centrum ul. Sobieskiego Idealne pod wynajem. Aktualnie wszystkie pokoje wynajmowane przez studentów. Całe wyposażenie zostaje w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

229 900 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Na sprzedaż śliczne, tanie w utrzymaniu, ciepłe, zupełnie nowe mieszkanie 2-pokojowe bez skosów położone w kamienicy w świetnym punkcie koło rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy centrum Kędzierzyna. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 50 m2, składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki.