dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł43 m² 10 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie w nowym (2015), kameralnym budynku na Dolnym Mokotowie. Pokój z aneksem kuchennym oraz osobna sypialnia oraz łazienka. Mieszkanie komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł41 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie W samym centrum miasta złota/ chmielna Dwupokojowe mieszkanie do częściowego remontu, w kamienicy z 1912 roku, usytuowane na pograniczu Woli i Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 993 433 zł140 m² 14 249 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne pięciopokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w apartamentowcu w Warszawie na Dolnym Mokotowie. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - prestiżowa lokalizacja. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

322 976 zł71 m² 4 548,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Ząbkach. Okna wychodzące na wschód i zachód, z widokiem na zielone patio osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

92 000 zł43 m² 2 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym w miechowicach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

432 992 zł53 m² 8 149,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na I piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

110 000 zł52 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

384 925 zł43 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania słoneczny apartament (43,25m2) w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na V piętrze nowoczesnego budynku, położonego w dzielnicy Grzegórzki. Będziesz mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

253 492 zł34 m² 7 399,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze. Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

386 030 zł49 m² 7 899,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie skierowane na południe z balkonem w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na południe z widną oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skrzetusko! M-2 W wari ancie dwupokojowym! blok! parter! polecam! Duża kawalerka o powierzchni 37 mkw przearanżowana na mieszkanie dwupokojowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstytucji 3 Maja

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł102 m² 5 118 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam! Mieszkanie 4 pokojowe, 101,5m2 blisko Dworca Głównego, 1 piętro, balkon. , tel. Film z nieruchomości: kamienica Kamienica po remoncie elewacji frontowej i dachu, w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

295 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,5m 2 , na ul. Wietora. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Unia

Lublin,lubelskie

320 000 zł63 m² 5 103,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w okolicach uczelni i Centrum. Remont w 2009 r. nowa glazura , terakota wymienione okna pcv. W cenie zabudowa kuchni w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł85 m² 3 782,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta jeżeli szukasz dużego mieszkania w Centrum Szczecina bez linii tramwajowych pod oknem lub myślisz o rentownym wynajmie! W ofercie sprzedaży duże 84,60 m2, słoneczne 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

255 690 zł66 m² 3 867,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkania położone w niskim budynku wyposażonym w windę na Osiedlu Czarkowo, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł71 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

II-poziomowe, przestronne, 3-pokojowe, mieszkanie, o pow. 71m2, na III piętrze, IV-piętrowego bloku z 2000r, na Suchaninie, przy ul. Cygańska Góra Na dole mieszkania znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Olsza

Kraków,małopolskie

242 000 zł34 m² 7 105,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 1-pokojowe z tarasem, w kameralnym nowym budynku jednopiętrowym, w doskonałej lokalizacji - 1 przystanek do ronda Mogilskiego, do centrum miasta niespełna 2 km. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Księginice

Księginice,dolnośląskie

145 000 zł56 m² 2 612,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe po kapitalnym remoncie w Księginicach. Mieszkanie na II piętrze o pow. 55,5 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki , przedpokoju oraz wc. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gliwice,śląskie

419 000 zł125 m² 3 352 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże czteropokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta w pobliżu gliwickiego rynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 63,41 m2. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w ocieplonym bloku. Blok znajduje się w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie na gdańskiej Zaspie. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. W pokojach na podłodze panele, ściany malowane, okna pcv. Z salonu wyjście na balkon. Blok po ociepleniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe mieszkanie na czwartym parterze. Lokal jest do remontu. Kameralna część Gocławia. Spokój i cisza a zarazem dobra komunikacja i niezbędna infrastruktura. Mieszkanie: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Łódź,łódzkie

153 000 zł39 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

183 600 zł33 m² 5 533,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kupujący płaci 0% prowizji! Prezentujemy Państwu 2 pokojowy apartament w Wieliczce o powierzchni 38,13 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

424 000 zł131 m² 3 236,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / dwa poziomy / 5 pokoi / nowe Polecam nowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żory

Żory,śląskie

263 000 zł68 m² 3 893,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezczynszowy apartament typu M4 w centrum Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M4 w stanie deweloperskim o powierzchni 67,55m 2 zlokalizowane w Żorach. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł75 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok -75 m2 po remoncie! Bardzo wygodne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie. Osiedle strzeżone zamknięte przy samym Parku Szczęśliwickim. Apartament cichy, jasny i słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

265 849 zł40 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Polne

Lubin,dolnośląskie

228 748 zł55 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje 55m 2 bezczynszowe os. Polne znajduje się na I piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię 55,12m 2 składają się dwa ustawne pokoje - 10,70 m 2 oraz 8,55 m 2 , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamentowiec z 2015r. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na 7 piętrze. Lokal składa się z Salonu połączonego z kuchnią (29 m2) oraz dwóch pokoi (12,8 i 11,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

69 900 zł24 m² 2 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania kawalerkę w Jeleniej Górze - Śródmieście. Lokal położony na parterze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 24 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

270 000 zł79 m² 3 426,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 78,8m2 zlokalizowane na ul. Rudzkiej w Rybniku. Apartament składa się z trzech pokoi plus oddzielna garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

201 900 zł52 m² 3 890,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Propozycja dla osób lubiących życie w mieście i okolicach centrum miasta. Oferujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w małym budynku wielorodzinnym z własną kotłownią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

249 000 zł74 m² 3 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~duże ustawne mieszkanie .~Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe usytuowane w Katowicach dzielnica Dąbrówka Mała.~Mieszkanie słoneczne skierowane na dwie strony posiada 4 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

331 206 zł44 m² 7 599,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe oraz zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Paderewskiego

Katowice,śląskie

921 312 zł146 m² 6 310,36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowo powstałe osiedle blisko centrum Katowic oferuje już ostatnie mieszkania w atrakcyjnej cenie! Świetna lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjnych, cisza, spokój to tylko kilka atutów.