dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

283 200 zł31 m² 9 251,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie na Oporowie, 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Budynek Mieszkanie mieści się w niskim budynku 2 piętrowym na drugim piętrze, wybudowanym w latach 1976-78. Dach został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

153 000 zł25 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25m2 zlokalizowaną w dzielnicy Nowa Huta na os. Spółdzielczym. Lokal usytuowany na 1 piętrze niewielkiego bloku z cegły z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł108 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas. Unikatowa oferta. Dwupoziomowy, ponad 100 metrowy apartament na Morenie, z pieknym widokiem na okolicę. Mieszkanie składa się z słonecznego salonu z jasną, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

435 860 zł70 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego, dwustronnego zlokalizowanego na Prądniku Białym. Oferta obejmuję opcję tzw "wykończenie pod klucz". Mieszkanie składa się z 4 pokoi (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

243 684 zł39 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji Kraków - Czyżyny Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,68m2 położone na 3 piętrze 6 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży słoneczne 1 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30 m2. Apartamentowiec o niebanalnej architekturze w sąsiedztwie niskiej zabudowy, przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

363 263 zł55 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie -3 pokojowe, znajdujące się w nowej inwestycji, o powierzchni 55,46 m2, położonej na Prądniku Białym Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Kraków,małopolskie

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ładne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, zbudowanym z cegły w 1956 roku, przy ul. Rzeźniczej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł53 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

!Idealne mieszkanie do dalszego wynajmu dobowego, a po sezonie miesięcznego, zysk roczny ok 10 procent! Cicho, spokojnie, zielono. Urokowi centrum miasta, pełnego bujnej zieleni i pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

324 650 zł67 m² 4 860,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja. Termin oddania IV kwartał 2015 rok. Dwupiętrowy, kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, zbudowany z najwyższej jakości materiałów. Położony na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 46m2, trzy pokoje, wola, okolice ulic smocza, dzielna. Bardzo ładnie rozplanowane mieszkanie w bloku rama h, piętro 5/10, okna na płd, zach, płn. Salon 15m2 z widnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

280 000 zł43 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu w rejonie ulicy Meissnera i ul. Ugorek rozkładowe mieszkanie o pow. 40m2 w stanie do wejścia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze zadbanego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie, w ścisłym centrum Bielska. Wysoki standard, umeblowane, duża łazienka, gotowe do zamieszkania. Bardzo niskie opłaty za ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł59 m² 7 392 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu 72m2, po remoncie. Mieszkanie na warszawskim Żoliborzu - 72m2, 4 pokoje, jadalnia + balkon 7m2. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Przestronne, widne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 Z balkonem, II piętro, blok W centrum miasta! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku. Salon z balkonem, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł53 m² 4 127,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w samym Centrum Grodziska Mazowieckiego.Składa się z trzech pokoi z kuchnią.Kuchnia zamknięta,widna z oknem.Duży przedpokój, szafa w zabudowie.W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

2 199 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do zamieszkania wyjątkowe, inteligentne mieszkanie, z widokiem na Wawel, na 5 piętrze apartamentowca. O powierzchni 87,96 m2. W prestiżowej inwestycji z mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł126 m² 16 251,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 126 metrów kw. położony na 8 piętrze luksusowego budynku Belvedere Residence, w prestiżowej lokalizacji Dolnego Mokotowa. W niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

264 700 zł48 m² 5 491,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Białołęka nowodwory mieszkanie 48m2- MDM - skorzystaj Z dopłaty 600m do tramwaju 100m do autubusu Funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie 48m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

295 000 zł64 m² 4 631,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 64 m2. wysoki standard Opole- zwm Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 63,70 m2 , usytuowanie na IX piętrze w X piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

579 000 zł102 m² 5 663,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie sprzedażowej prezentujemy Państwu mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w pięknej i cichej okolicy, jaką jest Wola Justowska. Apartament klimatyzowany z możliwością zamontowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

391 608 zł54 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona jest na terenie dzielnicy Praga Południe, przy głównych szlakach komunikacyjnych, w sąsiedztwie bogatej infrastruktury miejskiej. Szkoły, przedszkola, przychodnie, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

562 500 zł75 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie zadbane, po remoncie i praktycznie bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych na remont można zamieszkać. Zaciszna i spokojna okolica. Mieszkanie mieści się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł36 m² 3 417,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 35,7m2 w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się w przedpokoju, łazienki wraz z toaletą, dwóch pokoi oraz kuchni. Obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 000 zł56 m² 3 678,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wieżowcu na Bartodziejach. Składa się ono z salonu z loggią , dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju - w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

207 495 zł46 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,11m2 na parterze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł72 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

563 350 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji blisko bulwarów wislanych Kraków - Grzegórzki Mieszkania dostępna w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedaży apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

382 042 zł64 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania na Mokotowie, zaledwie 1,5 km czyli 4 min jazdy od centrum handlowego Sadyba Best Mall oraz 4 min od Pałacu w Wilanowie. Do Jeziorka Czerniakowskiego tylko 1 km a do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

169 000 zł37 m² 4 568 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie, kuchnia z oknem na większy pokój. Istnieje możliwość otworzenia kuchni. W korytarzu między małym pokojem a łazienką wnęka do zabudowy szafy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z oddzielną jasną kuchnią oraz przestronnym balkonem w postaci loggii. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie ulicy Siewnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Kraków,małopolskie

451 705 zł74 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 74 m2. Zlokalizowane jest na 5 piętrze niewielkiego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cicho, spokojnie, zielono. Urokowi dzielnicy Przymorze, pełnego bujnej zieleni i pięknych domów, ulega się niezmiernie łatwo. Urządzony z wielką dbałością o szczegóły , stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

95 000 zł48 m² 1 979,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 10 tym piętrze w bloku 10 piętrowym w miechowicach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

128 000 zł27 m² 4 741 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładna kawalerka w miejscowości Gniechowice, na trasie Wrocław-Sobótka (gmina Kąty Wrocławskie). 10 km od Bielan Wrocławskich. Usytuowana na partnerze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Padniewskiego

Kraków,małopolskie

189 685 zł35 m² 5 431,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja deweloperska kraków - czyżyny ( ok. Łąk Nowohuckich ) Inwestycja deweloperska w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny we wschodniej części Krakowa, to pięciopiętrowy.