dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

289 500 zł46 m² 6 259,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup bez prowizji oraz 2 % pcc - ostatnie gotowe mieszkania Prądnik Biały Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 położone na 3 piętrze kameralnego 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

526 858 zł70 m² 7 549,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne trzy pokoje 4 pietrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego Służewca. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwarowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł78 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| kraków Nowa Huta Stara Huta ul. Bulwarowa Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 77,40 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym , ogrodzonym apartamentowcu z 2012 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł77 m² 4 712,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie Z dużym ogródkiem W prestiżowej dzielnicy bielska - cygański las - atrakcyjna lokalizacja - w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna willowa, osiedla apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubrowa

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m2 w cichym zakątku Oliwy. Składa się z salonu (23 m2), sypialni (14 m2), przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Ściany i sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- -magda janik, tel. Oleśnica / budynek Z 2010 roku / winda / piwnica Polecam urocze mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonych Beretów

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Kamienica z 1927 r. odrestaurowana odnowiona. Bardzo grube, solidne mury , grubość których wynosi 85 cm. Latem przyjemny chłód, zimą ciepło, środkowe mieszkanie. Kamienica zlokalizowana pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł43 m² 10 653,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mokotów, piekne mieszkanie 43m2, apartamentowiec, zamknięte osiedle, okolice posępu, obrzeźna. Budynek z 2012 roku, piętro 1/12, pięknie zagospodarowane patio Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie na bliskiej Woli, 10min pieszo do stacji metra Rondo Daszyńskiego, w pobliżu metro Płocka ( w budowie), liczne autobusy i tramwaje. W okolicy bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

261 820 zł69 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

990 000 zł78 m² 12 635,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu zlokalizowanego w Starych Dębnikach. Nieruchomość znajduję się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł54 m² 9 206,41 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta bez prowizji od kupującego! Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Radziwie na Woli z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

246 215 zł51 m² 4 799,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Ząbkach. Okna wychodzące na północ i zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

364 720 zł75 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" Komfortowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,20m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

393 799 zł60 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł124 m² 12 895,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 124m2 z tarasem, położone tuż przy parku. Apartament składa się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, hallu, komunikacji, wc, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

683 871 zł112 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 112,11m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 26,43m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

249 813 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie z oddzielna widną kuchnią. Wysokość 2,7m jasne, ustawne, wszystkie instalacje są nowe, lokal jest bardzo ładnie urządzony, mieści się na 4 piętrze z 5. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 62,61m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,28m2 od strony północnej - pokój o pow.10,39m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna, duża / 46,09 m2 / kawalerka w doskonałej lokalizacji, blisko tramwaj i autobus - 3 minuty od bloku. Oszklona, ocieplona i ogrzewana zimą loggia balkonowa w kapitalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice Piotrowice osiedle Odrodzenia ul. Radockiego - oferujemy mieszkanie położone w niskim bloku na IV piętrze. Mieszkanie rozkładowe - pokoje niezależne (duży pokój dodatkowo z zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokal na wysokim parterze- półpiętro/1 pietro. Tylko jedno mieszkanie na tym piętrze! Kameralny budynek - w całym budynku tylko 11 mieszkań. Mieszkanie ma 3 pokoje, ale wejście do najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł60 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jakie jest to mieszkanie? 60,2 m , 3 pokoje, 1 łazienka; holl, balkon, stan: do wprowadzenia duży pokój (18m2) z wyjściem na balkon (4m) 2 mniejsze pokoje (12m2/ 10m2) - oddzielna kuchnia (7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąsawska

Szamotuły,wielkopolskie

188 638 zł51 m² 3 670 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta z rynku pierwotnego bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów. Posiadamy w ofercie inwestycje większości wielkopolskich deweloperów. Możemy bezpłatnie wyszukać wymarzoną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

120 000 zł44 m² 2 732,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - Piła os. Górne, kamienica, i piętro Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,91 m 2 Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie rozkładowe - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krowodrza

Kraków,małopolskie

449 000 zł60 m² 7 490,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krowodrza - nowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 59 m2 położone na 1 piętrze budynku z 2017 r. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, w rejonie kolejki wkd. Powierzchnia 48m2 usytuowana na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1968 r. Technologia budowlana - Rama H. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

168 900 zł62 m² 2 741,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uwaga - nowa niższa cena! bardzo funkcjonalne, słoneczne trzy pokojowe mieszkanie O doskonałym układzie usytuowane na os. Przyjaźni W pobliżu uniwersytetu idealne pod inwestycję do wynajmu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

386 289 zł60 m² 6 399,76 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. - funkcjonalny rozkład - Loggia Budynek: szybki dojazd do pracy i doskonale rozwinięta infrastruktura to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł56 m² 7 107,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 56m2, trzy pokoje, saska kępa, okolice ulic: saska, argentyńska, kanadyjska. Znakomita lokalizacja w pobliżu Trasy Łazienkowskiej, doskonała komunikacja, do Centrum 15 min. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Staszów

Staszów,świętokrzyskie

115 000 zł52 m² 2 211,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w centrum Staszowa. 3 pokoje kuchnia, łazienka, balkon. Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie bardzo blisko, m.in. szkoły, sklepy, urzędy itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

184 000 zł25 m² 7 252,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup bez płacenia prowizji, nowe mieszkania dostępne w cenach Dewelopera! Bronowice , ok. Galerii Bronowice Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 25 m2 położone na 3 piętrze kameralnego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

580 540 zł59 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkania niedaleko parku krakowskiego! Mamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60m2, znajdujące się w kamienicy na granicy Krowodrzy i Starego Miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta : suk-ms-7735 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! gratis : organizacja obsługi notarialnej! transakcja : sprzedaż powierzchnia : 57 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / 4 pokoje / balkon / piwnica po kapitalnym remoncie Polecam śliczne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jutrzenki

Łódź,łódzkie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Mieszkanie ma 60 m2 ,składa się z 2 sypialni po ok 10m2 ,dużego salonu z aneksem kuchennym ok 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

539 764 zł80 m² 6 759,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesne czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Okna wychodzące na północny-zachód, północny-wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

381 545 zł58 m² 6 578,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prezentuję mieszkanie 2- pokojowe w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Idealna lokalizacja, doskonale skomunikowana z centralną częścią Katowic. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

182 000 zł40 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, w miejscowośći Pass ok. 3km od Błonia. Dobra lokalizacja przy pięknym parku, blisko przystanek autobusu miejskiego, do autostardy A2ok. 6 km. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

599 000 zł102 m² 5 858,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania luksusowe mieszkanie (102,24 m2) w stanie deweloperskim na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego. Inwestycja zlokalizowana jest na Woli Justowskiej. Mieszkanie posiada 4 pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij