dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

339 900 zł56 m² 6 069,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 55,67m2 zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice na os. Bohaterów Września. Lokal usytuowany na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

199 000 zł40 m² 4 961,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie położone na II-gim piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Sybiraków. Układ pomieszczeń jest niezależny, składa się z dużego pokoju ( ok 18 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

324 825 zł92 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pękowicka

Zielonki,małopolskie

324 000 zł56 m² 5 809,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kup bez płacenia prowizji, całość wynagrodzenia dla biura pokrywa Deweloper. Nowa inwestycja w zacisznej części Zielonek, ok. Ul. Pękowickiej Do sprzedania funkcjonalne dwupoziomowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania niepowtarzalne i wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Bonifacego, na osiedlu Stegny na Dolnym Mokotowie - z wszelkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

225 000 zł52 m² 4 313,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie położone na Kalinowszczyźnie, przy ul. Okrzei. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni (wschód,zachód), kuchni otwartej na salon (zachód), przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

303 000 zł64 m² 4 712,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja tworzy zespół trzech czteropiętrowych budynków. Inwestycja jest kontynuacją rozbudowy, cieszącego się dużą popularnością, kompleksu budynków na wschód od jeziora Jasień. Mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie. Wysoki parter w niskim bloku. Mieszkanie po remoncie, na podłogach nowe panele, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia widna w aneksie ok. 4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

419 000 zł58 m² 7 205,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krowodrza - nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 położone na 5 piętrze budynku z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

260 000 zł62 m² 4 163,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe pow. 62,54 m2 z balkonem, VII piętro, opole,nowy zwm Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 62,54 m2 , z dużym balkonem od strony zachodniej, usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

245 000 zł48 m² 5 104 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, łazienka z wc, powierzchnia dodatkowe: loggia oraz piwnica. Okna, parapety, kaloryfery wymienione. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, Łobzów

Kraków,małopolskie

347 500 zł38 m² 9 049,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie typu Loft o powierzchni 38,40m2 na I piętrze w budynku 4 piętrowym budynku. Pomieszczenia w lokalu są wysokie-3,03m przez co bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł59 m² 7 045 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe, przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy w okolicach ulic Hożej i Emilii Plater - ścisłe Centrum Przestronne, jasne dwa pokoje - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta! tuż przy szpitalu biziela! po remoncie kapitalnym! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia oraz łazienką połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

346 818 zł47 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z loggią na dwunastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł54 m² 11 737,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Ursynowie w okolicy Kabat , na parterze z ogródkiem ,osiedle zamknięte z ochroną 24/h w pobliżu park Moczydełko ,sklepy ,lokalny bazarek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

191 706 zł55 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Placu Kopernika o powierzchni 54,93m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mamy dla Państwa w ofercie mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, centrum miasta przy ul. Grochowej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

198 000 zł54 m² 3 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Gallusa w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 54 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Zamysłów

Rybnik,śląskie

340 000 zł87 m² 3 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów w ośmiu segmentach o nowoczesnej stylizacji powstaje łącznie 14 przestronnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawaleryjska

Białystok,podlaskie

279 000 zł40 m² 7 027,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, gustownie i elegancko wykończone mieszkanie o pow. 39,7m2. Są to 2-a oddzielne pokoje (w tym 1-n z balkonem o pow. 9,7m2), odrębna kuchnia oraz łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł71 m² 6 638,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spokojna i cicha okolica - budynek oddalony od ulicy co minimalizuje hałas od ulicy. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z lat 80 wybudowanym w technologii ramah.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu na Podzamczu. 2 pokoje, kuchnia,łazienka z wc, balkon. mieszkanie rozkładowe do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

149 900 zł40 m² 3 756,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Teraz taniej! Mieszkanie jednopokojowe, w bloku na parterze, w centrum miasta. Nieruchomość o pow. 39.9 m2 na którą składają się z przestronny i ustawny pokój, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł87 m² 3 442,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Komfortowe i przestronne mieszkanie na osiedlu Nad Wisłą! Oferuję do sprzedaży przestrzenne, 87 m2 mieszkanie na 4 pietrze w bloku z 1992 roku. Apartament, świeżo po remoncie, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

307 000 zł78 m² 3 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Na sprzeda duże 7 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu. Świetna inwestycja z możliwością wielu rozwiązań aranżacyjnych. Obecny metraż po obmiarach i z inwentaryzacji to 83 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

450 000 zł50 m² 9 025,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży - słoneczny, 2 pokojowy apartament, na II piętrze. O powierzchni 49,9 m2. W nowej kamienicy, w starej części ul. Grzegórzeckiej. 15 minut pieszo do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 900 zł59 m² 7 038 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, ładne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe (40,3m2) położone w cichej okolicy Białołęki. Mieszkanie usytuowane jest na 5 pietrze z 9 kondygnacji. Blok jest wyposażony windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sudeckie

Świebodzice,dolnośląskie

113 500 zł48 m² 2 364,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sudeckim położone na IV piętrze. Mieszkanie słoneczne i ciepłe. Blok po termomodernizacji. Niskie koszty utrzymania. Czynsz w mieszkaniu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Kraków,małopolskie

479 790 zł53 m² 9 001,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe, słoneczne, 3 pokojowe, mieszkanie w stanie deweloperskim. Zlokalizowane jest na 4 piętrze budynku mieszkalnego, położonego w dzielnicy Bronowice, obok ul. Podchorążych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

83 000 zł37 m² 2 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Rybnik Chwałowice Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37m2 położone w Rybniku-Chwałowicach. Nieruchomość umieszczona jest na drugim piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

631 630 zł76 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie na I piętrze w okolicy Placu Solnego. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 niezależne pokoje, kuchnia oraz łazienka. Z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w bardzo dobrej części Podzamcza! 2 pokoje, jasna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc - powierzchnia użytkowa 36 mkw. Mieszkanie posiada piwnicę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł128 m² 10 078,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne i komfortowe, 128m2 rozkładowe mieszkanie na Warszawskim Natolinie. Pierwotnie mieszkanie miało 3 pokoje, także istnieje możliwość powrotu do takiego układu. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł77 m² 8 600,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,97 m2 na parterze w stanie deweloperskim w prestiżowym apartamentowcu Villa Nobile przy ul. Sarmackiej w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

277 157 zł46 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe ztarasem 30,40m2 Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój z miejscem na szafę wnękową 7,94m2 -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ofiar Katynia

Kraków,małopolskie

210 400 zł30 m² 7 129,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania słoneczne 2 pokojowe, mieszkanie w stanie deweloperskim. Zlokalizowane jest na 2 piętrze niewielkiego budynku mieszkalnego, położonego w dzielnicy Bronowice, obok ronda Ofiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

142 000 zł30 m² 4 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Klucze w biurze. Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Kołobrzegu ul. Św. Wojciecha. Nad morze można dostać się: - autem 8 min. - pieszo 35 min. - rowerem 13 min. Lokal idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elfów

Gdańsk,pomorskie

300 706 zł64 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowo powstałe osiedle na Gdańskim Jasieniu, to propozycja dla osób ceniących sobie kameralną atmosferę w sąsiedztwie przyrody, przy jednoczesnej obecności dobrze rozwiniętego zaplecza.