dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

465 000 zł48 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetny lokal inwestycyjny o powierzchni 47,7 m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy na ulicy Malmeda w Białymstoku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branicka

Kraków,małopolskie

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: branice/ Nowa Huta Przedstawiam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 786,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w gminie Błonie. Nieruchomość z dużym potencjałem w doskonałej cenie. Najważniejsze informacje powierzchnia: 38 m piętro: 1 mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł69 m² 6 346,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 69,17 m2, z balkonem, na III piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal dwustronny, rozkładowy, dający spore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie- biały Kamień Oferujemy przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe położone na parterze zadbanej, ocieplonej kamienic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

384 000 zł46 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 399000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

418 684 zł37 m² 11 215,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z balkonem i dużą łazienką - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł54 m² 8 069,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwu pokojowe, rozkłądowe mieszkanie z dużym balkonem w cegle na osiedlu Młodych. Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Joachimczyka

Gdynia,pomorskie

798 000 zł67 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino na osiedlu Patio Róży. Lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł110 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

110 m Z ogrodem przy lesie | gdynia działki leśne | 3 sypialnie | 2 tarasy | wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż przestronny, 110-metrowy apartament z prywatnym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 990 zł159 m² 5 897,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom dla rodziny z dużym ogrodem - cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Wrocławia | 159,4 m | Wilkowice | Brak pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera. Dom oddany do użytkowania. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Świecie,kujawsko-pomorskie

422 175 zł46 m² 9 149,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-pokojowy o powierzchni 46,14 m znajduje się na parterze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł142 m² 25 352,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze otoczony tarasem 162mkw, co gwarantuje prywatność, ciszę i piękny widok na zielone otoczenie. Rozkład i powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł67 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Strzegom,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Strzegomiu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł83 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,59m2 + ogród 17,01m2 +taras 22,05m2 + strefa wejściowa o pow. 53,50m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Oława,dolnośląskie

340 000 zł39 m² 8 651,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,30 m2 na 4 piętrze w Oławie ul. Paderewskiego nr 21 (brak windy) Mieszkanie jest bardzo ciepłe, co roku zwrot za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzyńskiego

Kraków,małopolskie

774 900 zł60 m² 12 915 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Janków Przygodzki,wielkopolskie

415 800 zł70 m² 5 982,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Ostrów Park Janków Przygodzki Prezentujemy wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na piętrze nowoczesnego budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł33 m² 7 181,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania świeżo wyremontowany i wyposażony komfortowy apartament położony w jednej z bocznych uliczek dzielnicy Biały Kamień nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł49 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ursus: 3 pokoje z miejscem parkingowym w cenie, bez prowizji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Zabrze,śląskie

279 000 zł48 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w Świeciu (os. Marianki). Bez prowizji od Kupującego! 0% Jeśli szukasz jasnego mieszkania w świetnej lokalizacji w samym sercu największego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł101 m² 20 792,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 15 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztynorcka

Ogonki,warmińsko-mazurskie

1 036 825 zł47 m² 22 259 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj I zarabiaj - apartamenty w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

429 999 zł65 m² 6 584,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o własnym miejscu w sercu Dąbrowy Górniczej. Mam coś dla Ciebie: słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Gołonogu przy ulicy Morcinka. *Brak podatku pcc 2% przy zakupie pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Łomżyńskiej 24 w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 470,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone w wysokim standardzie deweloperskim oraz pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

429 000 zł49 m² 8 773,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

ul. Wysoki Stoczek 15b -dwupoziomowe - jednostronne - 2 sypialnie z łazienką na górze - salon z aneksem kuchennym na dole - dodatkowo garderoba w przedpokoju na górze wygospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł66 m² 6 240,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

653 660 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

985 000 zł81 m² 12 130,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący bez prowizji! Polecam mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe!, rozkładowe o pow. 81,2m2 na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku 7 rodzinnym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł59 m² 8 412 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2.usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku na Barwinku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu loggia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skarbimierz-Osiedle

Skarbimierz-Osiedle,opolskie

549 000 zł62 m² 8 826,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie 62.2m2 z balkonem - idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, w pełni komfortowe gotowe mieszkanie do zamieszkania o powierzchni użytkowej 62.2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł37 m² 22 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Legionowo,mazowieckie

637 000 zł53 m² 12 018,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie trzypokojowe, usytuowane przy ul. Wilanowskiej w Legionowie. Mieszkanie ma powierzchnię 53 mkw i mieści się na 3. piętrze.