dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Całkowicie urządzony apartament w centrum Wrzeszcza wykończony w z 2015r. Lokal usytuowany jest na 4-tym piętrze w świeżo zakończonej inwestycji Osiedle Stary Browar. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

283 815 zł48 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na górczynie! atrakcyjne mieszkania W dobrej lokalizacji dostępne W programie MDM 2017! Lokalizacja : ul. Sielska 22 , Poznań Grunwald - Górczyn , boczna uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

211 365 zł34 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Podgórzu Duchackim o powierzchni 33,5 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

453 583 zł80 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizjii dla pośrednika i podatku pcc! gotowe W grudniu 2017! Nowe 4 pokojowe z dużą antresolą - mieszkanie o powierzchni 80,11 m2 (w tym antresola).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu garnizon przy ul. Słonimskiego. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, salon z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia, korytarz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

303 000 zł45 m² 6 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

195 000 zł36 m² 5 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem, usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku w Skawinie. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł56 m² 6 773,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje na Żabiance, jednej z najbardziej popularnych, ze względu na doskonałą lokalizację względem morza, dzielnic Gdańska. Lokal na 2 piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł91 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży apartament składający się z salonu połączonego barkiem z widną kuchnią, spiżarni przy kuchni, toalety dla gości, dużej łazienki z toaletą, wanną i prysznicem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

239 000 zł57 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,5m2 na parterze w dwupiętrowym bloku, składający się z trzech pokoi z aneksem kuchennym , łazienki i przedpokoju. Budynek z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

150 000 zł35 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe , po remoncie , mieszczące się w Skawinie przy ul. Kopernika. Mieszkanie o pow. 34,68m2 z zabudowanym balkonem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

349 000 zł64 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w os. Oświecenia w Mistrzejowicach, składające się z 3 samodzielnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, przedpokoju , osobną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szarlej

Piekary Śląskie,śląskie

144 000 zł60 m² 2 391,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe słoneczne mieszkanie, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

283 036 zł54 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,43m2 na III piętrze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,28m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł52 m² 4 527,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na Wzgórzu Wolności. Zaletą naszej oferty jest lokalizacja: rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, bogata infrastruktura osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

180 000 zł48 m² 3 726,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji. w pobliżu galeria biała, galeria alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

518 500 zł76 m² 6 847,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Krowodrza - nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 położone na 4 piętrze budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł98 m² 6 917 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

205 000 zł35 m² 5 857 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie posiadamy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Jagiellońskim. Mieszkanie jasne, składające się z kuchni otwartej na salon, mniejszego pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł61 m² 8 561,53 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament o powierzchni 60,6 mkw położony na 11 piętrze w budynku Cztery Oceany. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (25,6 mkw), dwóch pokojów (12,5 i 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Połaniec,świętokrzyskie

191 000 zł64 m² 2 961,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Kosynierów 1 w Połańcu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 64,49m2. Położone na 1 piętrze. Osobno łazienka i wc. 2 duże pokoje, jeden mniejszy. Rewelacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł52 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne,dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w Brzeźnie. W skład mieszkania wchodzą: duży salon (18 m2) z wyjściem na balkon, pokój (12 m2), otwarta jadalnia (10 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sosnowiec,śląskie

142 000 zł49 m² 2 918,81 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - sielec - 2 pokoje - do remontu Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na Osiedlu Sielec ul. Narutowicza. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł101 m² 5 396,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Hit! mieszkanie dwu poziomowe 101m2 + 50m2 tarasu! 600m do tarasu 100m do autobusu Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

279 000 zł52 m² 5 324 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości lutin prezentuje mieszkanie dwupokojowe na nowym bieżanowie! Mieszkanie o powierzchni 52,40 m2 , znajduje się na parterze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

277 000 zł44 m² 6 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe 44 m2 na Ujeścisku. składa się z słonecznego salonu (18 m2) z balkonem, sypialni (12 m2), łazienki z wc w której jest okno i przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

473 000 zł65 m² 7 276 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

282 374 zł48 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł76 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bemowo - Jelonki, lokalizacja w pobliżu Ratusza a tym samym planowane stacji metra, dodatkowo liczne linie autobusowe i tramwaje. Idealne dla Rodziny, w okolicy kilka Przedszkoli, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przepiękny apartament znajdujący się na jednym z najbardziej prestiżowych zamkniętych i chronionych Sopockich osiedli - "sopocka Rezydencja" Nieruchomość o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 29,51m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym 25 m2, na pierwszym parterze w budynku 10 piętrowym przy ul. Wrzeciono 12 (bielany). 700 M do metra! Ul. Wrzeciono 12 Warszawa Sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 29,51m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowacka

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Warszewie. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje (jeden z balkonem), przedpokój oraz duża.