dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

263 553 zł41 m² 6 431,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi, holu i łazienki. Możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Z uwagi na narożny układ mieszkanie posiada dwa duże balkony. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, na os. Kurdwanów,w pobliżu ul. Halszki. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

372 400 zł56 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt Monika Zakrzewska-Cichoń: tel: rozkład / balkon / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 65 m kw. na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

231 021 zł37 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji Kraków - Czyżyny Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,67m2 położone na parterze 6 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

311 298 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji blisko bulwarów wislanych Kraków - Grzegórzki Do sprzedaży apartament 1 pokojowy o pow. 39,91 m2 położony na 1 piętrze 9 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

210 000 zł47 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,30 m2, położone na spokojnym osiedlu w Wołominie. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Nie ma balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

296 485 zł112 m² 2 654,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Makowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Pełna lista dostępnych mieszkań na naszej stronie internetowej: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w pobliżu ul. Rusznikarskiej i Wybickiego. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wężyka

Kraków,małopolskie

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, na os. Czyżyny,w pobliżu ul. Gałczyńskiego i Wężyka. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł49 m² 5 299,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapisy na lokale mieszkalne rozpoczęte! Aura Park będzie nietuzinkowym, kameralnym osiedlem wielomieszkaniowym - zlokalizowany przy ul. Siedleckiej 47 w Bydgoszczy Metraż mieszkań od 32,18 do 69,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję cesję mieszkania w nowo powstającej inwestycji. Zlokalizowanej na Woli przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Koszt cesji wynosi 59 500zł. Reszta 228 500zł płatna przy odbiorze w październiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 1999 roku Warszawa, ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej Taras, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie o pow. 51,29 m2 na drugim piętrze z windą w budynku mieszkalnym przy ul. Chełmskiej w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

198 000 zł37 m² 5 298,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** I piętro *** nowe miasto *** 2009 rok*** Polecam słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

347 900 zł57 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podolany

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale w zabudowie szeregowej na małym kameralnym osiedlu na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność. Tylko u nas do sprzedania mieszkanie o pow, 44m2,mieszczące się na os.Beskidzkim.Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,kuchni,łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł58 m² 3 200,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże rozkładowe mieszkanie w kamienicy, blisko ul. Grudziądzkiej. 57,6m2 na I piętrze. Świetna lokalizacja - blisko Starówki, sklepów,kościoła, szkoły. W tej chwili są dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł46 m² 11 587 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje 46m2+ loggia 5m2 + piwnica ,położone w sercu Muranowa przy ul. Nalewki w bloku z cegły z lat 60-tych na ostatnim piętrze z którego roztacza się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł41 m² 9 195,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania 2 pokoje,piękne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Deotymy na warszawskiej Woli. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone , idealne zarówno do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

296 485 zł112 m² 2 654,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł36 m² 4 530,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 36,42m2 zlokalizowana na trzecim piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Salwator

Kraków,małopolskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna Kawalerka na Salwatorze Do sprzedania garsoniera o pow. 42 m 2 zlokalizowana przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni wyposażonej w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

252 920 zł63 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Borówkowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 z loggią o powierzchni 14m2 na drugim piętrze apartamentowca przy ul. Hlonda na terenie osiedla Ostoja Wilanów. Mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

338 250 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania w spokojnej części Służewca na warszawskim Mokotowie, w otoczeniu biznesowego centrum stolicy, bogata infrastruktura w sąsiedztwie, blisko terenów zielonych i miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 2 pokoje - sosnowiec osiedle pogoń Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń. Mieszkanie o powierzchni 46,92 m 2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

260 760 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł92 m² 11 912,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na warszawskim Powiślu przy ul. Czerwonego Krzyża. Lokal położony jest na drugim piętrze kamienicy z windą z 1937 roku. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł87 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Ochocie, w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Piwnica W cenie! miejsce parkingowe dodatkowo płatne 15.000 zł. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

204 900 zł65 m² 3 152,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: nowa niższa cena! kościelniak nieruchomości oferuje państwu do kupna bardzo ładne, jasne mieszkanie O pow. 59 M2 W centrum miasta W budynku Z cegły, kilkurodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegańska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł76 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalny o powierzchni 76m2 położony na parterze (budynek 3 piętrowy z windą) na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy ul. Żegańskiej. Budynek w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 900 000 zł455 m² 19 560,40 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy penthouse na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Taras 150 m2 na dachu z panoramicznym widokiem. Poziom I: 4 sypialnie z łazienkami i garderobami. Poziom II: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stroszek

Bytom,śląskie

125 000 zł55 m² 2 273 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m kw. w Bytomiu w Stroszku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, w których położone są panele podłogowe, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

247 000 zł32 m² 7 645 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

328 400 zł56 m² 5 864,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze kameralnej pięciopiętrowej inwestycji na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni ok 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dębniki

Kraków,małopolskie

980 000 zł79 m² 12 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty W centrum Wyjątkowa propozycja dla wymagających Zobacz fantastyczny apartament w którym znajdziesz aż 7 pomieszczeń: salon z kuchnią, 2 duże sypialnie, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

398 700 zł47 m² 8 572,35 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

338 500 zł35 m² 9 559,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

DO sprzedania przepiękne mieszkania w stanie deweloperskim na Nowym Mokotowie ul. Konstruktorska 9- blok A. Tuż obok Konstruktorska Biznes Center. Piękne -2 pokoje w super lokalizacji. Oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

225 000 zł42 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 znajdujące się na Osiedlu Jaroty. Nieruchomość składa się z 2 oddzielnych pokoi (salon z dużym balkonem), oddzielnej.