dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środula

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Osiedlu Środula Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 51,02 m 2 położone na I piętrze w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

367 284 zł58 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Prądniku Białym o powierzchni 57,84 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

278 000 zł47 m² 5 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, w pobliżu ul. Wielickiej i Jerzmanowskiego. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: rozkład / dwustronne / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 60,3 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł58 m² 3 436,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica, cicha i spokojna, dużo zielenie, bardzo dobra komunikacja miejska, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

219 128 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 2 pokojowe balkonem o powierzchni 9,59m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta idealne na wynajem! Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m 2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w-c oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ustrzycka

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł130 m² 3 607,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura do sprzedania komfortowe dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m2 z wieloma możliwościami przebudowy i własnej aranżacji. Na parterze znajdują się- salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł53 m² 4 682,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! Gorąco polecamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Warszawskiej w Siedlcach. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w bloku z 1998 roku, z pustaka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Wrzosach 43m2 - II p. Rozkładowe, z balkonem, piwnicą na ogrodzonym terenie. Mieszkanie po remoncie, z meblami. Kuchnia jasna z meblami, kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Kraków,małopolskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Podgórze,w pobliżu ul. Rękawka i Tarnowskiego. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

288 000 zł68 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** 3 niezależne pokoje W bliskim sąsiedztwie lasu *** Polecamy Państwu funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Lisia Góra w Wasilkowie. Miejsce szczególnie urokliwe ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

436 300 zł64 m² 6 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Oddanie inwestycji już na II kwartał 2017 r. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Kazimierz, więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 104,5 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł82 m² 4 182 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam szybko dwustronne 3-4 pokojowe (ok. 83m2) mieszkanie! Zapraszam na prezentację 3/4pok. mieszkania położonego w bloku na osiedlu Nowy Dwór. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

296 000 zł43 m² 6 867,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone w Centrum, bardzo blisko Galaxy. Teren posesji ogrodzony, okolica spokojna i bezpieczna. Oferta idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł43 m² 5 130,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne, dwupokojowe, kompleksowo wyremontowane mieszkanie na Pogodnie w atrakcyjnej cenie, położenie na 2 piętrze zadbanego, niskiego budynku mieszkalnego z cegły. Doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Bytom,śląskie

85 000 zł33 m² 2 576 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie w Wyśmienitej lokalizacji. Cicha,spokojna i zielona okolica z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

139 000 zł62 m² 2 241,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie 62

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł40 m² 6 947,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, białołęka opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Skarbka z Gór. Mieszkanie na sprzedaż 40,3 m2 składające się z: pokój - 8,6 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł54 m² 7 579 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

262 000 zł36 m² 7 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

DO sprzedania urokliwe mieszkanie W stanie deweloperskim! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Podgórzu Mieszkanie jest 2 pokojowe w stanie deweloperskim (gładzie na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł40 m² 7 010 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2-pokojowe mieszkanie na Popowicach! Mieszkanie jasne, świeże, gotowe do zamieszkania. Bardzo ładne, zadbane o powierzchni 39,8m2, w spokojnej lokalizacji na Popowicach, na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie wynajęte.Pokazy do 1.Xii. 2017r.2 pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 43m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z widokiem na las. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

242 702 zł48 m² 5 056,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

246 511 zł49 m² 5 030,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję realizowaną w Plewiskach. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

470 000 zł90 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Kużnicy Kołłątajowskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

237 000 zł45 m² 5 266,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku - IV piętro. Idealnie nadaje się pod inwestycję. Blisko umk. Rozkładowe - 2 pokoje - 45m2. Mieszkanie nie wymaga nakładów. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagodna

Białystok,podlaskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36 m2 na osiedlu Wysoki stoczek położone przy ul. Łagodnej w rejonie ulicy Swobodnej. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł86 m² 18 372,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny budynek z ochroną na Dolnym Mokotowie. Budynek z basenem, siłownią i spa. Idealny na prestiżowe biuro. Apartament składa się z salonu 50 m2, kuchni/pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

193 000 zł31 m² 6 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na Mistrzejowicach Do sprzedania świeżo odnowione własnościowe mieszkanie znajdujące się na 11 piętrze zadbanego bloku, pow. mieszkania 31,3 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

249 000 zł48 m² 5 229,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47,61 m2, składające się z niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone na 1 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chwałowice

Rybnik,śląskie

118 450 zł38 m² 3 117,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Rybniku na sprzedaż! Nieruchomości Komplex prezentują wyremontowane mieszkanie M3 o całkowitej pow. 38m2, w skład której wchodzą dwa niezależne pokoje, przedpokój, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

211 380 zł32 m² 6 504 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prądnik Biały kawalerka + duży balkon Pomysł nad zakupem 1-pokojowego mieszkania o pow. 35,5m2 na Prądniku Białym w rewelacyjnej cenie. Nasza kawalerka to typowe M1 które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł53 m² 1 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2 - pokojowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Konradów. Bardzo przyjazne, zielone otoczenie to napewno duży atut tej nieruchomości. Spokojni, zżyci sąsiedzi. Niedaleko las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną w malowniczej podpoznańskiej miejscowości Gowarzewo. Na pięknie położonej działce w otoczeniu brzozowego zagajnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam wyremontowane mieszkanie w topowej lokalizacji. Wnętrze bardzo przytulne i jasne. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, okna oraz drzwi. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

278 920 zł62 m² 4 498,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / klimatyzacja / piwnica Nowe osiedle mieszkań deweloperskich zlokalizowane w pobliżu Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

225 000 zł37 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Estetyczne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Podłęskiej na Bieżanowie Nowym. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 4/4. W mieszkaniu - salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

128 000 zł32 m² 3 963 zł/m²

 

Piętro:9/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na os. Żołnierzy pow\npowierzchnia: 32,30 m2\npiętro: 9 piętro, blok11-piętrowy\nblok: wieloklatkowy, nowa winda, odnowiona klatka schodowa, monitoring,\nstolarka okienna:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij