dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, na os. Ruczaj, przy ul. Obozowej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

381 202 zł73 m² 5 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

349 000 zł64 m² 5 419 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64.4m2 zlokalizowane przy ul.Nowohuckiej. Usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z 3 sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

204 000 zł64 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w okolicach wsg. Mieszkanie położone na trzecim piętrze bloku z cegły. Aktualnie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 22m2 i 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

88 000 zł46 m² 1 899,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Waryńskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

258 000 zł62 m² 4 174,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Puławach realizowana przez Jablon Investment. Apartament położony na I piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnie pomieszczeń : pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

77 000 zł22 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Posiadamy w sprzedaży kilka mieszkań w kamienicy usytuowanej przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Kamienica położona niedaleko Wyższej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

168 000 zł39 m² 4 291,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Puławach realizowana przez Jablon Investment. Apartament położony na III piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnie pomieszczeń : pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Planty Bieńczyckie

Kraków,małopolskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, na os. Na Lotnisku. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi z Łobzowa

Kraków,małopolskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza,w pobliżu ul. Jadwigi z Łobzowa i Krzywy Zaułek. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki,w pobliżu ul. Mogilskiej i Cystersów. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na Muchoborze Małym w okolicy ul. Strzegomskiej. Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia , łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

249 000 zł49 m² 5 063,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Centrum Opola , o powierzchni użytkowej 49,18 m2, składające się z przestronnych, niezależnych pokoi, dużej, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł32 m² 7 542 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam kawalerkę znajdującą się na nowym na osiedlu z duszą Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 31,69m2 składa się z: pokoju dziennego, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

484 522 zł84 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 4-pokojowe 83,90 m2 z balkonem 5,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

599 000 zł94 m² 6 406,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 93,5 m2 w Krakowie - Prądnik Biały - Żabiniec. W skład mieszkania wchodzi: 5 pokoi, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

235 000 zł38 m² 6 195,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bieńczyce - nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 położone na parterze 6 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kupujący zwolniony Z pcc 2% stan deweloperski. DO własnej aranżacji I wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52m2 zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trynek

Gliwice,śląskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. W promieniu 300 m znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, biedronka, poczta, hala sportowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

191 555 zł25 m² 7 748,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z ogrodem 24 metrowym (status lokalu użytkowego objęty 23% vatem, który można odliczyć) w nowym apartamentowcu, którego termin oddania przypadał będzie na 3 kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

144 049 zł39 m² 3 678,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone w centrum Środy Wielkopolskiej. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem, swarzędzem i Wrześnią. Blisko do szkół, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

510 000 zł65 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza,w pobliżu ul. Urzędniczej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

114 900 zł48 m² 2 383,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej części Piaskowej Góry. Nieruchomość położona na czwartym piętrze w budunku czteropiętrowym. Mieszkanie skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Katowice,śląskie

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie umiejscowione na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w Katowicach, dzielnicy Śródmieście przy ul. Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Kazimierz, przy ul. Augustiańskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

298 999 zł68 m² 4 397,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli pragniesz zamieszkać w pięknej zielonej okolicy wśród lasów i łąk z widokiem na góry oraz staw, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

207 544 zł40 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka. Z salonu wyjście na taras27 m2. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zawodzie

Katowice,śląskie

89 000 zł29 m² 3 090,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta godna polecenia! Mieszkanie Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 28,8 m2 znajdujące się na parterze niskiego bloku. W skład nieruchomości wchodzi: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z balkonem usytuowane na otoczonym zielenią osiedlu ( 2006r ) tuż za Partynicami - Wysoka. Na zamkniętej, monitorowanej posesji plac zabaw dla dzieci, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

430 423 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja w sercu miasta Krakowa - w sąsiedztwie bulwarów Wiślanych, krakowskich Błoń oraz Zamku Wawel. Kameralny, pięciopiętrowy budynek wykonany został w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł56 m² 6 315 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkania deweloperskie znajdujące się Na wrocławskim osiedlu Tarnogaj. Inwestycja ta to spełnione obietnice i zrealizowane marzenia bezpieczne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

238 000 zł69 m² 3 428,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Okazja! Ustawne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69,4 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w rewelacyjnej cenie, konstancin - Jeziorna. W skład mieszkania wchodzi: i poziom: - salon 15m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

365 000 zł50 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny w terminie 2 tygodni po sprzedaży. Piętro: 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mireckiego

Lębork,pomorskie

172 824 zł45 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowoczesne apartamenty z balkonem, w stanie deweloperskim, usytuowane w najwyższym budynku w Lęborku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł63 m² 2 691,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu dzielnicy Środula przy ul. Ujejskiego. Powierzchnia mieszkania to 62,79m kw. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rumiankowa

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie dwustronne, południowo-północne, duży balkon od południowej strony, z osobnym wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krowodrza

Kraków,małopolskie

442 200 zł58 m² 7 599,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krowodrza - nowe apartamenty gotowe do odbioru! Inwestycja dostępna bez prowizji w cenach dewelopera Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,19 m2 położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

918 000 zł81 m² 11 315,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 70,98 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Lasku Wolskiego czy Parku Jordana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

354 000 zł60 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Witominie blisko sklepów i z widokiem na las, tuz przy pętli autobusowej, w bliskiej odległości od szkoły z basenem. nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

1 124 000 zł125 m² 8 992 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji!do sprzedaży piękne słoneczne mieszkanie w domu wolno-stojącym o powierzchni 125m2,usytuowany w bardzo zielonej i cichej części Siekierek ( daleko od budowy.