dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

460 000 zł78 m² 5 871,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

356 900 zł54 m² 6 555 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, siedmiokondygnacyjnych budynków. Minimalistyczne na zewnątrz i maksymalnie funkcjonalne wewnątrz, z elewacją wykończoną w duchu kubizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

212 000 zł35 m² 6 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4. W mieszkaniu - salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł77 m² 3 766,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 76,72m2 w całkowicie odnowionej i zadbanej kamienicy niedaleko Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni. Dwa duże pokoje plus jeden mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

260 000 zł48 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Bieńczyce os .Strusia Mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 Składa się z 2 pokoi,jasnej kuchni,łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

194 507 zł58 m² 3 378,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone w centrum Środy Wielkopolskiej. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem, swarzędzem i Wrześnią. Blisko do szkół, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

129 000 zł56 m² 2 304 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prawdziwa gratka! Tanie mieszkanie w kamienicy w centrum miasta w okolicach ul. Zachodniej, blisko Manufaktury! Nieruchomość jest w pełnej własności, mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

242 000 zł50 m² 4 840 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z 2 pokoi, jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jacka

Kraków,małopolskie

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, w pobliżu ul. św. Jacka. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania mieszkanie 70 m2, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 29 m2 z balkonem na Górnym Mokotowie przy Metrze Racławicka w owej niższej cenie! Nieruchomość z widokiem na panoramę miasta znajduje się w samym sercu Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 000 zł67 m² 3 791,04 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

rezerwacja, podpisana umowa przedwstepna! Wyjątkowe mieszkanie, o niespotykanym układzie, drugiego takiego nie znajdziesz - nie przegap okazji i umów się na prezentacę! Pokoje: 25m2, 20m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Alternatywa dla osób, które cenią przestrzeń, nie chcą jednak mieszkać w domu wolnostojącym i docenią bezpieczeństwo zamieszkania na terenie znakomicie zlokalizowanego osiedla ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł90 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie, w pobliżu Puławskiej i Torów Wyścigów konnych. W pobliżu także stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pocztowa

Krapkowice,opolskie

240 000 zł52 m² 4 597,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu Green House przy ul. Pocztowej 10 w Krapkowicach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta-mieszkanie na sprzedaż - W prestiżowej dzielnicy krakowa wola justowska Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, w prestiżowej dzielnicy Krakowa na Woli Justowskiej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pląsy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 206,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio, od właściciela, trzypokojowe, przestronne, słoneczne mieszkanie, z dużym ogródkiem, w sercu zielonego Ursynowa Grabów, gotowe do zamieszkania. Kameralny budynek w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł45 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, nowoczesne osiedle zlokalizowane Na Warszawskiej Woli w pobliżu nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

324 380 zł66 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Porębie. Zielona, spokojna okolica, widok na Stary Las zapewnia odpoczynek przy jednoczesnej bliskości wszelakich atrakcji Lublina. Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Nowym Mieście jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Białegostoku. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sośnica

Gliwice,śląskie

150 000 zł49 m² 3 061 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Niedaleko znajduje się sklep Biedronka, szkoła, przedszkole, poczta, apteka, przystanki autobusowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - edward pustowar, tel. Sky tower / centrum / po remoncie Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, nierozkładowe, jednostronne (zachód), pow. 37 mkw., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*** rozkładowe, dwustronne W wysokim standardzie wykończenia *** Mieszkanie położone jest w niskim kameralnym przy ul Sienkiewicza. Doskonała lokalizacja sprawia że sprawdzi się jako świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Olszanica

Kraków,małopolskie

751 600 zł113 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zwierzyniec- wyjątkowe apartamenty w atrakcyjnych cenach Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 112 m2 (pu:98m2) położone na 1 piętrze budynku. Mieszkanie bardzo rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł74 m² 6 728 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży ciche 4-pokojowe mieszkanie o metrażu łącznym 81,40m2 (plus dodatkowo miejsce przynależne o powierzchni 7,23 m2 z oknem na poz. -1 gratis), położone w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

167 000 zł56 m² 2 982,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 do wprowadzenia na wygodnym 1 piętrze Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 56 m 2 znajdujące się w Żorach, w atrakcyjnym miejscu w pobliżu ogródków działkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

734 500 zł93 m² 7 897,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Teraz niższa cena Trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów Mieszkanie dwustronne, z duzym 12 balkonem, do wykończenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działyńskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł114 m² 5 517,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest ciepłe, słoneczne i absolutnie wyjątkowe 90 m2 mieszkania składającego się z 4 niezależnych pokoi (salon z wyjściem na taras oraz 3 sypialnie), osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

275 101 zł49 m² 5 614,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.