dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

527 000 zł72 m² 7 324,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe apartamenty W doskonałej lokalizacji Kraków, krowodrza, ul. Wrocławska Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,95 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokojowe, słoneczne, z panoramą miasta na Saskiej Kępie. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia w/g projektu architekta. Wymieniona zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł50 m² 7 709,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z przepięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Olszyna i niedaleko Parku im. Herberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Szczecin,zachodniopomorskie

298 000 zł64 m² 4 688,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Pomorzanach. Bardzo dobra lokalizacja, w bezpośredniej bliskości park/skwer, blisko komunikacja, punkty handlowe i usługowe, za budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł49 m² 6 069,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,6m2, mieszczące się na 1 piętrze 4- piętrowej kamienicy, położonej w ok. ul. Piłsudskiego / Zielińskiego. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

308 000 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół oferuje Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie na Starym Podgórzu na ul.Węgierskiej w odnowionej i odrestaurowanej kamienicy z windą. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

220 428 zł47 m² 4 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza,w pobliżu ul. Rusznikarskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

477 000 zł57 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Podgórze w pobliżu ul. Przewóz i Lipskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

610 000 zł76 m² 8 026 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękny apartament W bronowicach -76m2 -3 pokoje, 2 łazienki, plus dwa tarasy ok. 21m2 -miejsce postojowe - przepiękne widoki -wysoki standard - Polecam Państwu przepiękne mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w pobliżu ul. Królewskiej, siemieńskiego i Kazimierza Wielkiego. Więcej tego typu ofert na Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji-Mistrzejowice Mieszkanie o powierzchni 48 m2 Składa się z 3 pokoi (16m2, 9m2, 6m2),jasnej kuchni(ok. 5m2 ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Kraków,małopolskie

220 700 zł32 m² 6 811,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Kampusu uj oraz Krakowskiego Parku Technologicznego. Mieszkanie o powierzchni ponad ponad 32 m2 znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, w pobliżu ul. Zbrojarzy. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały, w pobliżu ul. Meiera i Felińskiego. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł28 m² 8 386 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawna widna kawalerka, posiada salon o powierzchni 17m2 kuchnię 4.5m2 łazienkę 4m2 hol 3m2 balkon 5,5m2 Nowoczesne osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Świnoujście,zachodniopomorskie

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam komfortowe mieszkanie czteropokojowe, po generalnym remoncie i przebudową (projekt budowlany) wraz z wyposażeniem tj. szafami typu komandor, garderobą, kuchnią na wymiar ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

195 000 zł20 m² 9 512 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 20,5 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon: 14, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 427 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fiszera

Kraków,małopolskie

559 000 zł93 m² 6 010,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza,w pobliżu ul. Fiszera i Radzikowskiego. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

595 000 zł81 m² 7 342,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krowodrza , - nowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 81 m2 położone na 3 piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

131 000 zł42 m² 3 104 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta zarezerwowana! jeżeli szukacie państwo: mieszkania natychmiast dostępnego, w dobrej lokalizacji, wśród zieleni a jednocześnie bardzo blisko infrastruktury miejskiej i słynnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

367 500 zł60 m² 6 099 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Zapraszam po szczegółowe informacje tel. 532.732.732 lub 575.732.532 Opis pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym - 24,75 m2 - są Sypialnia - 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabiszyn-Grabiszynek

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w okolicy Hallera i Grabiszyńskiej. Dwa niezależne pokoje 14 i 12m 2 , oddzielna kuchnia 8m 2 , łazienka 4,5m 2 i przedpokój 4m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Przygotowane do wprowadzenia. Od 2013 roku mieszkanie bez lokatorów, w doskonałym stanie technicznym. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Podgórze,w pobliżu ul. Lipskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł128 m² 3 898,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w ścilym centrum w kamienicy, okolice deptaku Bogusława. Lokal słoneczny, przestronny o dobrm standardzie wykończenia. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. Składa się z: -pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym - wc -na piętrze : dwóch sypialni jeden z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki oraz kuchni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

70 000 zł30 m² 2 372,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w bloku z 2 windami, po termomodernizacji przy ul. Miasta Auby w centrum Czeladzi. Powierzchnia mieszkania to 29,50m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

500 000 zł100 m² 4 983,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż W cenie dewelopera, II etap inwestycji. Oferujemy do sprzedaży nowo powstającą inwestycję, jest to kameralne osiedle czterech niewielkich budynków (etap 1 i 2) typu bliźniak, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

253 000 zł61 m² 4 174,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie M-4 w bloku na II piętrze, osiedle Szwederowo. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja autobusowa nr 89,69,64,55,79,53. Blisko gimnazjum ,szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

256 025 zł54 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja dla inwestora! Mieszkanie w stanie deweloperskim w Łodzi Mieszkanie czteropokojwe o powierzchni około 54 m2 z tarasem w ekspozycji południowo-zachodniej na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł41 m² 6 804,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: 2012 R. / duży balkon / ciche oferta wstrzymana! Polecam Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

174 000 zł52 m² 3 319,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem w Zabrzu na os. Hermisza. Mieszkanie mieści się w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie posiada dodatkowy korytarz zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kwitajny Wielkie

Kwitajny Wielkie,warmińsko-mazurskie

68 000 zł64 m² 1 063 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kup mieszkanie Z garażem, z własną działką 5 arów I nie płać czynszu. Jest to przestronne mieszkanie o pow. 64 m2, z piwnicą 15 m2, działką rolną 5 arów, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

172 000 zł46 m² 3 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone w centrum Środy Wielkopolskiej. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem, swarzędzem i Wrześnią. Blisko do szkół, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Borek Fałęcki

Kraków,małopolskie

975 800 zł115 m² 8 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych apartamentów zlokalizowanych w rejonie Lasu Borkowskiego. Nieruchomość o powierzchni 115 m2 znajduję się na 2 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kraków,małopolskie

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Warszawskiej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł61 m² 7 166 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura do sprzedania nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 61,4 m2 zlokalizowane w nowopowstałym apartamentowcu przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, posiada.