dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

227 640 zł32 m² 7 004,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prądnik Biały kawalerka + duży balkon Pomysł nad zakupem 1-pokojowego mieszkania o pow. 35,5m2 na Prądniku Białym w rewelacyjnej cenie. Nasza kawalerka to typowe M1 które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

109 900 zł54 m² 2 050,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Jeleniej Górze - Blisko Centrum (blisko Kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego "garnizonowego"). Nieruchomość położona na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

460 000 zł103 m² 4 466,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Super lokalizacja; osiedle ogrodzone , monitorowane ,z bramą wjazdową zdalnie sterowaną.Położone 20 metrów do lasu, z dużą polaną na której co roku są organizowane dla dzieci przeróżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

650 000 zł79 m² 8 239,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Lea , dzielnica Bronowice. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. Łatwy i szybki wyjazd w kierunku Austostrady A4, balic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja,park kiloński, dobra cena , szybkie wydanie Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon , dwóch sypialni, łazienki i przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dwoma sypialniami, salonem i kuchnią. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł59 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Łódź,łódzkie

277 000 zł62 m² 4 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,11m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

155 000 zł57 m² 2 706,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Chrzanowa o powierzchni 57,27 m2. Ładne, słoneczne w dobrej lokalizacji! Wszędzie blisko! -opis: - mieszkanie położone na 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Gliwice,śląskie

162 000 zł59 m² 2 758,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukałeś mieszkania w atrakcyjnej okolicy? Sprawdź tę ofertę! Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego, w termozmodernizowanej kamienicy. W najbliższej okolicy znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Olszanica

Kraków,małopolskie

751 600 zł113 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zwierzyniec - wyjątkowe apartamenty w atrakcyjnych cenach Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 112 m2 (pu:98m2) położone na 1 piętrze budynku. Mieszkanie bardzo rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na os. Warszawskim o powierzchni 52,40m2 położone na parterze w bloku z 2009 roku. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia sprzedawane z meblami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

346 834 zł52 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkaj nowocześnie- system isn. To nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 2 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym (z możliwością jej zamknięcia) Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

165 000 zł15 m² 10 891 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

318 000 zł46 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 46 m2na ul. Węgierskiej. W pobliżu basen, poczta i centrum miasta. Świetna komunikacja. Mieszkanie ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

99 900 zł33 m² 3 048,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą kawalerkę o powierzchni ok. 36m2 usytuowaną na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego w śródmieściu (ul. Kosynierów Gdyńskich). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie do wprowadzenia. Zamknięte i strzeżone osiedle. Park nad Balatonem po drugiej stronie ulicy. Zielone tereny, niezbędna infrastruktura w okolicy, dobra komunikacja. To wszystko pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł63 m² 6 951,03 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, bemowo opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Widawskiej. Mieszkanie na sprzedaż 63,3 m2 składające się z: pokój 1 - 19 m2 Pokój 2 - 11,11 m2 Pokój 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dębowa Góra

Sosnowiec,śląskie

72 000 zł38 m² 1 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W kamienicy - sosnowiec ul. Dębowa góra Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,81 m 2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie słoneczne, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowoczesny apartament po generalnym remoncie! Apartament: śródmieście, ul. Oleandrów, 2-pokoje, piętro 1/4, powierzchnia 46,36m2, wysokość 2,9m, przedwojenna kamienica, po generalnym remoncie, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

468 270 zł57 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Z widokiem na wisłę Kraków - Kazimierz - Grzegórzki Do sprzedaży funkcjonalny apartament 3 pokojowy o pow. 56,76 m2 położony na 1 piętrze nowoczesnej stylowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

195 840 zł32 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łabędy

Gliwice,śląskie

240 000 zł72 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju ,kuchni czterech pokoi w tym duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

592 275 zł79 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

216 027 zł53 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pok. W nowym budynku Z windą!~oferta bez prowizji od Kupującego! ~przedstawiamy na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. 53,34 mkw. położone na parterze niskiego budynku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł192 m² 20 802,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Unikat wśród kamienic. Oferta na wyłączność. Jest to rewitalizacja kamienicy, usytuowanej przy ulicy Wiejskiej, vis-a-vis kancelarii Prezydenta rp. Ulica ta zyskała popularność i prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olsza

Kraków,małopolskie

805 600 zł96 m² 8 399,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament - śródmieście - 4 pokoje Piękny apartament 4 pokojowy o powierzchni 95,91 m2, z dużym 26,6 m2 tarasem, umiejscowiony wśród historycznych, międzywojennych willi. Budynek kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, nowoczesne osiedle zlokalizowane w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Łódź,łódzkie

245 000 zł62 m² 3 951,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

181 874 zł35 m² 5 168,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym i spokojnym osiedlu Projektant zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł36 m² 3 352,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałbrzych, sprzedaż mieszkania na Podzamczu 2 pokoje, 35,5m. Pomagamy W negocjacji warunków zakupu. Oferta biura nieruchomości wgn Wałbrzych. Mieszkanie na Podzamczu, 2 pokoje, balkon, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

234 000 zł38 m² 6 158 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** niższa cena *** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy atrakcyjne, ciche 2-pokojowe w wysokiej klasy apartamentowcu na ul. Klimczaka Wyposażona kuchnia, łazienka i garderoba (również pralka, zmywarka, ), balkon 5m2. 2 piętro w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozietulskiego

Grójec,mazowieckie

180 000 zł41 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania 2 pokoje w stanie deweloperskim przy ulicy Kozietulskiego w bloku z windą. Powierzchnia 40,78 m2, i piętro, pokój z aneksem kuchennym z zadaszonym narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł55 m² 3 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu komfortowe mieszkanie. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy ul Wojska Polskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 55m2 a w jej skład wchodzą : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł72 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adama

Katowice,śląskie

200 000 zł61 m² 3 279 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane w Katowicach na oś Giszowiec przy ulicy Adama. Nieruchomość usytuowane jest na pierwszym piętrze w dziesieciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł41 m² 9 927,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Dwupokojowe mieszkanie do częściowego remontu, w kamienicy z 1912 roku, usytuowane na pograniczu Woli i Śródmieścia, niedaleko Dworca Centralnego. Składa się z salonu 17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

230 000 zł76 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe - sosnowiec centrum miasta do remontu Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w Sosnowcu w centrum miasta, okolice ulic kościelna/wspólna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

214 222 zł47 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cena dewelopera! bez dodatkowych kosztów na rzecz biura nieruchomości I kupujący nie płaci podatku pcc 2% nowe mieszkania - apartamenty na wzgórzu Prezentujemy Państwu ofertę nowej inwestycji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij