dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł103 m² 4 747,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śródmieście- ołbin- plac grunwaldzki. Do sprzedania zadbane mieszkanie wielkości 103 m2, 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż dwupokojowe urządzone mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bochenka. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 na III piętrze. Budynek mieszkalny z 2016 r . 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł57 m² 6 819 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 27,8m2 Sypialnia 12,3 m2, sypialnia 11m2 Łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Kraków,małopolskie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Annderson prezentuje, mieszkanie dwupokojowe po remoncie w centrum Dąbia. Dwa pokoje (salon, sypialnia), otwarta kuchnia, łazienka z ubikacją. Mieszkanie znajduje się na 10p co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż, ładne, gotowe do zamieszkania bez zbędnych kosztów mieszkanie o pow. 38 m2 z odrębną własnością położone na parterze nowego bloku na ładnie zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

268 000 zł61 m² 4 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

642 000 zł68 m² 9 441 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Osiedle Marina Mokotów blisko ulic Racławickiej i Żwirki i Wigury. Zamknięte z ochroną, własnym parkiem , jeziorkiem, placem zabaw , tworzy mini miasteczko. Ładne trzypokojowe pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł57 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na ul.Nowosądeckiej. W jego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -łazienka, -wc, -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

429 000 zł89 m² 4 836,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku ( 14 mieszkań) w Łomiankach. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 34 m2 oraz z wyjściem na balkon 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

567 000 zł76 m² 7 457 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

135 000 zł39 m² 3 450,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - sosnowiec osiedle pogoń mieszkanie idealne pod inwestycje Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń. Mieszkanie o powierzchni 39,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

168 000 zł49 m² 3 411,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta idealna jako inwestycja pod wynajem! bardzo słoneczne I jasne mieszkanie ok. 50 M2 W okolicy uniwersytetu I centrum miasta, w bloku Z cegły Z balkonem W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

135 000 zł38 m² 3 553 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie, na parterze w Tarczynie na spokojnym, zielonym osiedlu. Pokój duży z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój z szafą wnękową. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł75 m² 7 374 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 568 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Wysoki standard budynku systemowa klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

199 999 zł49 m² 4 115,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy Państwu zadbane mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona na 7 piętrze bloku z płyty z lat 80. Dużym atutem jest piękny widok na okolicę. W pobliżu sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - sosnowiec osiedle pogoń mieszkanie idealne pod inwestycje dużyu balkon Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 082 700 zł120 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo nietypowy 5-cio pokojowy apartament w centrum Warszawy, z widokiem na panoramę miasta, blisko Ronda Daszyńskiego, z dwoma osobnymi wejściami, każde z innej klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

229 000 zł29 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja Konopnicka City Park Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni: 29 mkw. położone w zielonej okolicy na Dębnikach przy ul. Konopnickiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

291 700 zł47 m² 6 199,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Czyżyny, nowy etap 3 pokoje za 291 700 pln Sprawdź ofertę mieszkania 3-pokojowego znajdującego się na Czyżynach. M3 o pow.47,05m2 to pokój dzienny wraz z kuchnią, 2 osobne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł41 m² 8 579,02 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m2 na Mokotowie przy ul. Broniwoja. Zlokalizowane w pięknej zielonej części dzielnicy pomiędzy ulicami Woroniicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł58 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzy pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w bloku na Saskiej Kępie. Bardzo dobra lokalizacja z dogodną komunikacją. Mieszkanie: mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł46 m² 9 718,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Super Mieszkanie! w doskonałej lokalizacji. Tuż obok stacji metra stokłosy, licznych sklepów, gastronomii itp. Idealne dla rodziny w z dzieckiem. Ogródek i bezpośrednie wyjście na patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Będzin

Będzin,śląskie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

DO sprzedaży mieszkanie W nowym apartamentowcu Będzin centrum oferta godna polecenia Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w Centrum Będzina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł65 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjnie położone( tuż przy wejściu do stacji metra Ursynów) mieszkanie przy ul. Koński Jar. Mieszkanie o powierzchni 65m składa się z widnej, oddzielnej kuchni, 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł82 m² 8 323,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Pańtwu bardzo rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Nowoursynowskiej o pow. 81,7m2 w okolicach Skarpy. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon z wyjsciem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82m2 przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku 2-piętrowym wybudowanym w 1990 roku z płyty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

360 000 zł84 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3 pokojowe 84 m2 w Józefosławiu. Mieszkanie jest dwupoziomowe, w dobrym stanie, widne i przytulne, gotowe do wprowadzenia. Istnieje możliwość zakupu z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małcużyńskiego

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o pow ok 31m2 niedaleko stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, ósmym piętrze - winda dojeżdża do siódmego piętra. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

426 000 zł56 m² 7 566,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i wszystkich kluczowych punktów miasta, doskonała komunikacja i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, bogata historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Tarnów,małopolskie

136 000 zł46 m² 2 956,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na XI piętrze w bloku jedenastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł128 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy apartament o powierzchni 128m2 zlokalizowany w dzielnicy Salwator przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal usytuowany na 1 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

186 548 zł33 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Loft house Nieruchomości 0% prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Opis inwestycji: wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wołomin

Wołomin,mazowieckie

160 000 zł25 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży kawalerka położona na spokojnym osiedlu w Wołominie. Lokal usytuowany na IV piętrze, składa się z pokoju, kuchni i łazienki. Całość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

256 000 zł43 m² 5 953,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie z 1999r, rzeszów ul. Króla Kazimierza, składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni , oraz łazienki z wc. Na podłodze mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

285 168 zł73 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Borówkowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

264 000 zł55 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam trzypokojowe, przytulne mieszkanie o pow. 55 m2 usytuowane na iiip w kameralnym, trzypiętrowym bloku z cegły, położone na Os. Bojary przy ul. Kraszewskiego. Teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Police,zachodniopomorskie

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze w budynku dwurodzinnym w spokojnej dzielnicy Polic na ul. Asfaltowej. Rozkład mieszkania jest nietypowy: po wejściu do przedpokoju na wprost mamy łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 metrów położone na osiedlu Leśna dolina. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

290 305 zł29 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 29,13 m2 położone w wyremontowanej kamienicy przy ul. Zamoyskiego (stare Podgórze). Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.