dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

364 600 zł38 m² 9 470,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przestronna kawalerka położona na Muranowie. Na powierzchni prawie 39 m2 znajduje się ustany pokój połączony z widną, otwartą kuchnią, łazianka wyposażona w kabinę prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żytnia

Sosnowiec,śląskie

209 088 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Loft house Nieruchomości 0% prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Opis inwestycji: w ramach osiedla powstaną 3 budynki, w których znajdą się 84 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł95 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

W znakomitej lokalizacji na Wrocławskich Krzykach w okolicy Wyścigowej przedwojenna dwurodzinna willa, podpiwniczona z garażem o powierzchni calkowiej 300m2 na działce 950m2 Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Minimaxy to Mini wkład i Max'i zysk - 125.000pln netto! O INWESTYCJI Minimaxy to sztuka tworzenia niebanalnych przestrzeni zapewniających wygodę i funkcjonalność. To unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

196 600 zł38 m² 5 234,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 196 600 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37,56 m2 - usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł40 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe, mały pokój połączony z kuchnią, przy większym pokoju duży balkon. Możliwośc zmiany aranżacji. Mieszkanie ciche, zamykane podwórko, jest możliwośc parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

576 340 zł55 m² 10 499,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w systemie aparthoteli. Nieruchomość obejmuję przeprowadzenie generalnego remontu kamienicy i podziału lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 zlokalizowane w dzielnicy Czyżyny na os. Kolorowym. Lokal usytuowany na 3 piętrze 3 piętrowego (nad mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

264 732 zł51 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 3 pokojowe z przynależnym ogródkiem 136m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł193 m² 1 805,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w kamienicy o powierzchni 193,35m2. Lokal po kapitalnym remoncie : co-gaz piec z zamkniętą komorą spalania, kondesacyjny, okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Minimaxy to Mini wkład i Max'i zysk! O inwestycji Minimaxy to sztuka tworzenia niebanalnych przestrzeni zapewniających wygodę i funkcjonalność. To unikalna architektura, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe,z jasną kuchnią na czwartym piętrze ekskluzywnie wykończone.Nowoczesna instalacja elektryczna podtynkowa w rurkach z wył. prądowo różnicowym.W łazience płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starej Ochocie. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, ustawnej sypialni, kuchni w przedpokoju, łazienki wyposażonej w wannę oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-poziomowe 106m2, ul. Pszona Mieszkanie dwupoziomowe, położone w zadbanym budynku, na kameralnym osiedlu. Wjazd na teren osiedla tylko dla mieszkańców, parking za szlabanem - strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wicherkiewicza

Kraków,małopolskie

140 000 zł100 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe w systemie tbs o powierzchni użytkowej 74 m2 (pow. mierzona po podłodze 100 m2) na os. Kliny-Zacisze. Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł66 m² 7 618,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Na powierzchni 65,5 m2 znajduje się ustawny salon z wyjściem na balkon, oddzielna, widna kuchnia, sypialnia z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

92 000 zł30 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w spokojnej zielonej częsci Boguszowa. Mieszkanie poddaszowe ze skosami dlatego w księdze wieczystej podane jest 30 m2 w rzeczywistości przy podłodze jest 50m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

177 900 zł36 m² 4 990,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jeżeli poszukujesz mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania i w bardzo dobrej lokalizacji. Jeżeli poszukujesz mieszkania na cichym i spokojnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

218 744 zł59 m² 3 720,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,78m2 położone na trzecim piętrze niskiego budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w Śródmieściu - Rogatka Warszawska. Znakomita lokalizacja - bliskość do ścisłego centrum oraz dogodny wjazd/wyjazd z miasta. W pobliżu parkingi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł149 m² 13 441,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 148,79 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł76 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nietuzinkowe mieszkanie położone na pograniczu Woli, śródmieścia i Żoliborza. Na powierzchni 76 m2 znajduje się ustawny salon z widną, otwartą kuchnią i wyjściem na taras, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł86 m² 4 038,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim, świetny rozkład. Kuchnia otwarta z przejściem do salonu. Osobne pomieszczenie o powierzchni 2,55 m2 do zagospodarowania, np. na garderobę. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 5 042,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł62 m² 7 319,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy komfortowe, rozkładowe pokoje blisko metra Imielin, gotowe do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny! Mieszkanie składa się z salonu (22 mkw) z wyjściem na balkon, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

275 625 zł49 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III piętrze w V piętrowym bloku o powierzchni 49 m2 z balkonem o powierzchni 7,1 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

125 000 zł25 m² 4 988,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Os. Pawlikowskiego, 4 piętro Układ 3x1 oferta na wyłączność biura! Licencjonowane biuro Nieruchomości lider oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 70m2 zlokalizowane na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

550 000 zł144 m² 3 812,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Oferta nr suk-ms-7727 gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! gratis : organizacja obsługi notarialnej! transakcja : sprzedaż mieszkania w kamienicy, rozkładowego z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kamienica z 1936 roku po generalnym remoncie przy Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Wysokość mieszkania 290 cm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w pięknej 5-cio piętrowej kamienicy , w rynku , ul. Odrzańska. Oryginalne deski niemieckie, oryginalna stolarka drzwiowa, okna drewniane wymienione. Cegła gotycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł83 m² 6 012,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferuję na sprzedaż mieszkanie Z ogrodem W kapitalnej lokalizacji Lokal usytuowany na 1 piętrze budynku z cegły ok. ul. Kasprowicza na urokliwym osiedlu Karłowice. Sąsiedztwo Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona