dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł95 m² 3 171,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu mieszkanie z niezależnym wejściem, zlokalizowane na parterze 5-cio rodzinnej kamienicy z nowym dachem na ogrodzonej posesji z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Poznań,wielkopolskie

332 000 zł69 m² 4 811,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na Wildzie. Pełna własność. Powierzchnia 69,6 m2 na którą składa się mieszkanie 63 m i piwnica o powierzchni 6,4 m2. Piętro trzecie, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

278 920 zł62 m² 4 498,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / ok. Rynku / nowe klimatyzacja / piwnica Na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

256 900 zł52 m² 4 979,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena mieszkania: 256 900,- pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! W inwestycji również mieszkania o innym rozkładzie. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

669 999 zł83 m² 8 033,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Z systemu aktywnej współpracy S-A-W. Kompleks apartamentów wybudowany w 2010r. - osiedle Fort Forest położony jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym stylu o powierzchni 47,72 m2 położone na IV piętrze w bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe instalacje, na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

220 000 zł97 m² 2 268,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 97 m2 ,III piętro , 3 pokoje W tarnowskich górach spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł47 m² 9 291,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, mokotów opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Piwarskiego. Mieszkanie na sprzedaż 46,6 m2 składające się z: 1 Pokój - 16 m2 2 Pokój - 10,5 m2 3 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

584 100 zł49 m² 11 920,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Ruda Śląska,śląskie

89 000 zł52 m² 1 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Agencja nieruchomości Up Home rekomenduje do sprzedaży przytulne mieszkanko znajdujące się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek, ul. Katowicka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

144 000 zł35 m² 4 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

+ oferta spełnia kryteria programu MDM + Oferta zawieszona do 20.12.2017 r. Zapraszamy do zakupu mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 35,4 m 2 , położonego na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

369 800 zł68 m² 5 438,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; tel. Piękna / nyska / bardzo dobra lokalizacja / osobne pokoje Mieszkanie o powierzchni ok. 67m2 składa się z 4 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tytoniowa

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł67 m² 5 930,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ul. Tytoniowej. Miejsce to charakteryzuje się niską 3 i 4 piętrową zabudową. Teren jest zielony - w centralnym punkcie znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

255 396 zł44 m² 5 789,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie od dewelopera usytuowane na czwartym piętrze jedenastopiętrowego apartamentowca na Poznańskiej Starołęce. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł89 m² 9 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie W prestiżowej inwestycji na bobrowieckiej! Mieszkanie trzypokojowe o pow. 89 m 2 ,usytuowane na 3 piętrze apartamentowca na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

369 267 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43 m2 z balkonem Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym: 30 750 pln Główne atuty tej inwestycji to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

297 848 zł48 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji uznanego poznańskiego dewelopera, na poznańskim Piątkowie. Świetną komunikację z każdą częścią Poznania zapewnia rozwinięta infrastruktura taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

148 000 zł39 m² 3 794,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 położone w bloku z 1994r. na oś. Rabin. Nieruchomość dwustronna składa się z 2 ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

805 500 zł79 m² 10 196,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł64 m² 7 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Stegnach. W okolicy liczne tereny zielone, szkoły oraz przedszkola. Bliskość sklepów oraz punktów usługowych. Liczne linie autobusowe, 3 przystanki do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

327 000 zł58 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu duże, ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,77 m2 znajdujące się na parterze bloku ( 3 piętrowego) z 2008 roku z cegły w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

235 000 zł62 m² 3 786,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dostępne w programie mdm!oferta bezpośrednia- wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający! Nowe mieszkania bezczynszowe jedno i dwu poziomowe, usytuowane w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

233 000 zł42 m² 5 611,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Projektant, przy ulicy Iwonickiej. Mieszkanie o powierzchni 41,52 m2 położone jest na parterze w niskim bloku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

499 990 zł57 m² 8 756,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Duży salon oraz sypialnia z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł54 m² 2 215,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wałbrzych,mieszkanie na sprzedaż w centrum, 54m, 2 pokoje pomagamy W negocjacji warunków zakupu. Oferta biura nieruchomości wgn Wałbrzych. Do sprzedania ładne mieszkanie z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł47 m² 7 905,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! gratka dla amatorów Ursusa - oferta dla poszukujących własnego M i. inwestorów. Mieszkanie dwupokojowe, wykończone materiałami dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

153 000 zł34 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2007 roku. Na powierzchnię 34,5m2 składa się: duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząca ;katarzyna dorosz tel. Huby / jesionowa ok. / miejskie / doskonała lokalizacja / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 63m2 mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

228 000 zł61 m² 3 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze nowego (z 2008r.) budynku w Świebodzicach - Osiedle Piastowskie. Całkowita powierzchnia użytkowa to ok 61m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

136 000 zł57 m² 2 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne,klimatyczne mieszkanie na obrzeżach Szczawna Zdroju.Oprócz dwóch pokoi z kuchnią i łazienką są jeszcze pomieszczenia poddaszowe z oknami,z których można stworzyć małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

258 000 zł68 m² 3 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok,balkon,kuchnia wraz z zabudową, przedpokój - meble typu Komandor. łazienka + wc.Położone na piętrze 1 w bloku 10 piętrowym.Niski czynsz / w czynszu CO - miejskie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Tarnów,małopolskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na parterze w 1 piętrowej kamienicy z cegły przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie trzypokojowe na Woli. Przedstawiamy Państwu mieszkanie na granicy Woli i Żoliborza, przy ul. Burakowskiej. W sąsiedztwie ch Arkadia. Bliskość sklepów, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

185 000 zł51 m² 3 648,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą, na parterze w bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w okolicach II Urzędu Skarbowego w Gliwicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, targówek opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Pohulanka. Mieszkanie na sprzedaż 54 m2 składające się z: sypialnia - 13,02 m2 Salon - 20,49 m2 Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze w budynku z windą. Mieszkanie dwustronne, dwa osobne pokoje, osobna, jasna kuchnia, dwie łazienki, zabudowana loggia, oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł54 m² 6 784,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadbane 2 pok. mieszkanie w wygodnym rozmiarze 53,80 m2 położone w kameralnym osiedlu na Pradze Północ przy ul. Palestyńskiej 5 (tuż przy ulicy Wysockiego). Mieszkanie położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik super oferta! 3 pokojowe, przepiękne mieszkanie po remoncie, z loggią. Wszystko nowe, na gwarancji dla wymagającego klienta. 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Luxe Property oferuje do sprzedania jest mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym o pow. 60 m2, położone przy Al. Ken, pomiędzy stacjami metra Ursynów i Stokłosy. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

383 625 zł55 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*****wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! ***** Krzyki- nowe osiedle położone w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. Komfortowe, pełne światła apartamenty W pobliżu dwa parki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij