dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł58 m² 4 775,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,6 mkw (powierzchnia całkowita po podłodze 66,9 mkw) położone na III i IV piętrze w IV piętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

126 999 zł52 m² 2 442,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw usytuowane na 11 piętrze, w Gołonogu na Manhattanie Cena 126 999 zł do negocjacji! Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sośnica

Gliwice,śląskie

223 000 zł63 m² 3 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z lat 80-tych po termomodernizacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, dużego przedpokoju (z osobnymi wejściami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

136 000 zł39 m² 3 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Inowrocławiu, o pow. 38,6m2, w cenie 136 tys. zł. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł94 m² 8 723 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe mieszkanie na Ochocie Mieszkanie składa się z przestronnego korytarza, łazienki, ubikacji, dwóch sypialni, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym. Jest duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe na Pradze Południe. Mieszkanie o nietypowym półokrągłym kształcie. Dzięki temu bardzo przestronne, widne i klimatyczne Posiada 2 sypialnie. Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł77 m² 8 601 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 76,97 m2 w stanie deweloperskim (odbiór październik 2017) Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń jest następująca: - salon z aneksem kuchennym: 34,75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł60 m² 3 814,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3pokojowe o pow.60,30 usytuowane na 1piętrze na os.Czarnów-300m od centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi,widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

287 300 zł53 m² 5 431 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania piękny apartament w Karpaczu. Nieruchomość położona na 4 i ostatnim piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 52,9m2. Na powierzchnie składa się, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Łódź,łódzkie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta partnerska na wyłączność! Z nami kupisz to mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie 3-Pokojowe na Warszawskim Starym Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 73,96 mkw w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połowniaka

Kielce,świętokrzyskie

190 000 zł42 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe 2pokojowe mieszkanie o pow.42m2 podstawowej powierzchni ,dodatkowo pomieszczenie gospodarcze o pow.22 m2 (garderoba) usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 999 zł43 m² 2 697,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na redenie - 115 999 zł. Mieszkanie znajduje się w otoczonym zielenią niskim bloku na 4 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoiu, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta partnerska na wyłączność! Z nami kupisz to mieszkanie bez prowizji! Idealne mieszkanie dla młodej rodziny z dziećmi. Budynek z 2011 roku znajduje się na nowym nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł84 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Słoneczne mieszkanie w dzielnicy Ochota Mieszkanie składa się z: - widnej kuchni otwartej na salon wraz z zabudową meblową oraz sprzętem agd o powierzchni ok. 9,5m2 - salonu ok. 27 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie W pobliżu uczelni Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Krowodrzy o powierzchni ok 50 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam! Mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły po termomodernizacji. Budynek z 1960 roku znajduje się na osiedlu Piaski w Białymstoku. Powierzchnia 53m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł94 m² 16 915 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Klimatyczny apartament położony na zamkniętym terenie w zadbanej i odnowionej kamienicy Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie według projektu architekta z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże,przestronne mieszkanie w bloku. Pokoje ładne ,ustawne do zamieszkania. Funkcjonalna garderoba o pow.4m2. W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchni ze zmywarką. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

277 943 zł56 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach. Dom wielorodzinny o nowoczesnej architekturze z 41 mieszkaniami o metrażu od 30m2 do 67m2 i z pełną infrastrukturą osiedlową. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam przepiękne, przestronne, rozkładowe mieszkanie na 4 pietrze w dzielnicy Leśna Dolina na ul. Boboli. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na salon,łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

573 000 zł48 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ulica: ogrodowa Powierzchnia: 48,1 mkw F.władania: własność Okolice: Białej Dzielnica: Wola; Mirów Rok budowy: 1955 Materiał: cegła Piętro: 1; L. kond.: 4; L. wind: 1; L. pokoi: 2; 18/12 mkw parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

255 000 zł64 m² 3 990,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokoje * 63,9 0

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł54 m² 8 010,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Kopisto w kompleksie "apartamenty Zamkowe". Mieszkanie o powierzchni 53,68m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: balkon / ciche / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

158 000 zł44 m² 3 602,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow 43,86 m2 plus 2 m2 piwnicy, z balkonem na os H. Lokalizacja: bardzo dobre położenie bloku, w niedalekiej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 100m2 zł. Lokal usytuowany na parterze w budynku II-piętrowym bardzo blisko Solanek, osiedle Nowe. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

119 000 zł28 m² 4 280,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym na oś ksm. Lokal składa się z salonu, aneksu kuchennego z zabudową, przedpokoju, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł36 m² 8 929 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie w Ursusie Składa się z dwóch ustawnych pokoi: salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 19,6 m2 i sypialni o powierzchni 9,9 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł112 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizaowane na Białołęce Mieszkanie podzielone na strefy dzienną i nocną. 3 ciche sypialnie - 18 m2, 15 m2, 15 m2 2 wygodne łazienki + wc Funkcjonalna kuchnia 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe w pełni rozkładowe, dwustronne(wsch.,zach.) mieszkanie po kapitalnym remoncie w budynku z cegły z 2000r., w bardzo dobrej lokalizacji, ładnie doświetlone.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

121 698 zł34 m² 3 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 31,61m2, w cenie 121.698 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 710 zł74 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkalny na Fordonie dopasowany do potrzeb osób w każdym wieku. Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność. Inwestycja zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

207 400 zł38 m² 5 510 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka w pobliżu hipermarket tesco. Z pośród 240 mieszkań (od 34m2 do 90 m2), każdy nawet wymagający klient znajdzie swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

173 000 zł44 m² 3 952,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 44m2 na os. Nowym w cenie 173 tys. zł. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 dla inwestora pod wynajem Biała Posesja Nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 idealne do zakupu pod wynajem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

298 300 zł35 m² 8 522,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

245 000 zł128 m² 1 909 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w okolicach parku Wolności. Mieszkanie o powierzchni ok. 128 m2 z dwoma balkonami, usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

218 000 zł76 m² 2 860,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świebodzice mieszkanie na sprzedaż, 3pokoje, 76m2. Pomagamy W negocjacji warunków zakupu. Oferta biura nieruchomości wgn Wałbrzych. Bardo ładne mieszkanie,3 pokoje (25,13, i 11m2, kuchnia(pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się! zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Rynek / super lokalziacja / samo centrum / rynek / ok. Uniwersyteu / rozkładowe Mieszkanie powierzchni 65m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij