dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł85 m² 5 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tarnogaj / klimasa ok. / miejskie / 2 balkony Mieszkanie o powierzchni 85,09 m2 składa się z: - 3 sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

576 031 zł54 m² 10 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji powstającej w ścisłym Centrum Stolicy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego! Oferowany lokal składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł53 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przytulne mieszkanie na Białołęce Metraż poszczególnych pomieszczeń Przedpokój - 7,4 m łazienka 3,5 m pokój - 9,6 m pokój 9,5 m Salon z aneksem 23 m Balkon 5,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

115 000 zł27 m² 4 275,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas, przestronna kawalerka na niskim piętrze W otoczeniu zieleni*** Polecamy Państwu mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w spokojnej części osiedla Antoniuk. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

296 500 zł31 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

24 000 zł40 m² 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w Mieroszowie. Nieruchomość znajduje się w parterowym budynku z użytkowym poddaszem. Lokal do remontu, istnieje możliwość zaadaptowania poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

200 250 zł26 m² 7 702 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Walerego Eljasza Radzikowskiego w Krakowie, w sąsiedztwie ulica Lucjana Rydla oraz Gnieźnieńska. Atutem inwestycji są małe metraże w atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Lubsko,lubuskie

105 000 zł46 m² 2 261,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku, położone na trzecim piętrze. Możliwa też jest zamiana nie mniejszy lokal. Metraż mieszkania wynosi: 46,43 m2. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 076 000 zł109 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Jeżeli cenisz sobie przestrzeń, piękno i nowoczesność połączoną z nutką przeszłości, to zapraszam Cię do zakupu apartamentu 109,13 m 2 , 3 pokoje położonego w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł47 m² 9 788,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży wykończone, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Scandinavian House położonym przy Al. Rzeczypospolitej (róg Osi Królewskiej). Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Rzeszów,podkarpackie

238 500 zł35 m² 6 853,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum rzeszowa: mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - miejsce wyznaczone na aneks kuchenny -łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim 2, 3 i 4 pokojowe z możliwością wykończenia pod klucz. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

86 000 zł39 m² 2 189,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze w centrum Czerwionki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. W mieszkaniu gładzie gipsowe na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne 3-pokojowe , słoneczne mieszkanie z ogródkiem w zielonym Kiełczowie. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu 1-pietrowych budynków z 2013r. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Duże, jasne i rozkładowe mieszkanie w samym centrum północnego Ursynowa. W bliskiej odległości sklepy Rossman, megasam, biedronka, etc. kilka aptek, przychodnie lekarskie, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł166 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim Przestronne i słoneczne Mieszkanie 5-pokojowe mieszkanie, 2 łazienki, 166 m2 + 24 m2 tarasu W okolicy sklepy, szkoły. Wygodny dojazd. * treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł46 m² 6 154,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,31 m2 usytuowane na drugim piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Architektów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubonianka

Luboń,wielkopolskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nazwa oferty: luboń, os. Lubonianka z 2007 roku 2 pokoje Opis oferty: ciekawa oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Luboniu z 2008 roku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Murarska

Kraków,małopolskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na III piętrze w kameralnym apartamentowcu z 2016 roku na osiedlu Azory. Mieszkanie o powierzchni 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Lublin,lubelskie

269 000 zł58 m² 4 621,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga: trzy oddzielne pokoje na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy lsm na osiedlu B. Prusa w bardzo atrakcyjnej cenie!. Ciepła woda z sieci miejskiej. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł37 m² 7 740 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon + aneks kuchennym 20m2 Sypialnia 10,6 m2, łazienka 4,09 m2, hol 3 m2 Mieszkanie widne, słoneczne - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł78 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Mikołajskiej. Mieszkanie na sprzedaż 78m2 składające się z: salon z kuchnią Łazienka Pokój Pokój Ogródek 150m2 Cena za metr kwadratowy: 8.718.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł55 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękny apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Apartament składa się z przestronnego holu wejściowego, dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł73 m² 4 726,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Ulica Lwowska, 5 minut do centrum miasta. Dwa niezależne pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

422 653 zł55 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie biura W całości pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie od developera. Przy sprzedaży nie obowiązuje pcc Proponujemy Państwu mieszkanie w 14-piętrowym nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament w pobliżu Centrum Handlowego arkadia i stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, składa się salonu z aneksem kuchennym , trzech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwustronne mieszkanie z balkonem na Starych Bielanach położone jest na 1. piętrze w kamienicy z 1950 roku. Blisko stacja metra! Osiedle zielone, urokliwe i bardzo ciche. Lokal ma 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł75 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / ok. Rynku / do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie zlokalizowane w ok. Rynku w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filarecka

Poznań,wielkopolskie

330 715 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ciekawą i wyjątkową ofertą mieszkania 2 pokojowego położonego przy ul. Filareckiej na Wildzie. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

434 201 zł86 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 85,54 mkw. Całość inwestycji stanowi 11 kameralnych dwupiętrowych willi. Osiedle znajduje się na terenie zamkniętym. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na poddaszu. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, jest po generalnym remoncie. Składa się z oddzielnej sypialni, kuchni połączonej z salonem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł29 m² 9 138 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fotografie przedstawiają przykładową aranżację wnętrza. Stan deweloperski. Odbiór wrzesień 2018r Komfortowe i nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy, do własnej aranżacji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny 3-pokojowy apartament na granicy Żoliborza i Woli z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Nowe, ogrodzone i monitorowane osiedle z ładnie zagospodarowanym patio. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł48 m² 8 718,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

47m apartament przygotowany do aranżacji na 2 pokoje Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Doże przestronne okna drewniane od podłogi, na ścianach gładzie gipsowe, mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

368 000 zł56 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Ruczaj przy ul. Raciborskiej. Lokal usytuowany na wysokim parterze bloku 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Folwarczna

Gdynia,pomorskie

769 000 zł111 m² 6 946,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne mieszkanie z antresolą w atrakcyjnej dzielnicy - Gdynia Orłowo. Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe i ustawne mieszkanie Kuchnia widna ok 7 m2 (wschód) z kącikiem jadalnym. Dwie sypialnie ok. 12 m2 i ok. 10m2 (wschód). Duży pokój ok. 22 m2 (zachód) + loggia. Łazienka 5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł94 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży parterowe, 3-pokojowe mieszkanie 94m2 przy ul. Żaryna - na górnym Mokotowie, w części parkowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

218 050 zł31 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta developerska 0% prowizji. Tel. Centrum Karpacza. 40 apartamenty sprzedane. Istnieje możliwość rozliczania vat przez osoby nieprowadzące działalności gospodarczej. Kolejna inwestycja developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

200 000 zł110 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ustroń Nierodzim Duże mieszknie o powierzchni 110 m2 z ładnie zagospodarowanym ogródkiem , mimo iż w budynku sa dwa mieszkania panuje całkowita prywatność , idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł54 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania : pięknie urządzone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 53,41 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50 z cegły. Kamienica ogrodzona z domofonem.