dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł103 m² 13 981 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie w otoczonej drzewami przedwojennej modernistycznej kamienicy na Wierzbnie - willowej części Górnego Mokotowa. Budynek z 1936 roku został gruntownie odnowiony w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

613 000 zł74 m² 8 318 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Imielin, b.ładne czteropokojowe mieszkanie, po dopiero zakończonym remoncie kapitalnym, 73,70m2 na ul. M.Grzegorzewskej Mieszkanie ciche, jasne, przestronne, rozkładowe: salon z kuchnią -30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupoziomowe na Bielanach Na dole: kuchnia, wc i duży pokój, na piętrze łazienka, wc, duża garderoba i 3 pokoje (9 m, 12, i 16 m). Stan bardzo dobry Blok usytuowany na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

159 900 zł36 m² 4 441,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / przytulne / rozkład Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy. Rozkładowe o powierzchni 36 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

308 576 zł62 m² 4 997,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkania prosto od dewelopera Prezentowane mieszkanie znajduje się 4. Pietrze, 3 pokojowe o całkowitej powierzchni 61,74 m2 Inwestycja obejmuje zespół czteropiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topolowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł97 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie na kameralnym osiedlu Białołęki Nieruchomość posiada : przestronny salon o pow. 20,69m2, trzy sypialnie o pow. kolejno 19,14m2 15,37 m2 oraz 13,78m2 z aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolka

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł49 m² 6 918 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy , komfortowo urządzony i wyposażony apartament z widokiem na panoramę północnej części Poznania oraz na tereny zielone - Rezerwat Żurawiniec. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

282 610 zł48 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest kompaktowe dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

134 000 zł33 m² 4 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kościelniak nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż bardzo ładną, w pełni umeblowaną I wyposażoną kawalerkę na oś. Zastalowskim! niezwykle funkcjonalne mieszkanie, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

209 500 zł33 m² 6 298,86 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nowe 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33,26m2, położone na I piętrze w 9-piętrowym budynku w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

165 000 zł49 m² 3 400,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gratulujemy stronom transakcji! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 usytuowane na parterze w bloku na Osiedlu Słonecznym w Barczewie. Cena sprzedaży - 165000 złotych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł63 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie na Bemowie Okna wychodzą na 2 strony świata: południe i północ. Mieszkanie 63 m2 składa się z: - salonu - sypialni - łazienki - kuchni - przedpokoju oraz piwnicy przypisanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł31 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jasne mieszkanie na Mokotowie W skład mieszkania wchodzi duży pokój ( ok.20 m2), osobna, widna ( z oknem ) kuchnia ( ok. 6.5 m2 ), ustawny przedpokój, a w nim duża i pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł130 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Piękne mieszkanie na starej Sadybie w kamienicy z 1937 roku, graniczy z Parkiem Szczubełka. Mieszkanie 98 m2 plus 30m2 w połączonej z salonem wyremontowanej, jasnej piwnicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 000 zł76 m² 1 644,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie centrum jeleniej góry. Powierzchnia 76 M2. Cena 125000 pln Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego centrum Jeleniej Góry, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł73 m² 3 904 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne mieszkanie na Pradze Wymiary mieszkania: -taras narożny ( 10m2) -łazienka (8m2) -przedpokój (12m2) -garderoba (2m2) -I pokój (11m2) -II pokój (11m2) -III pokój + aneks kuchenny (29,5m2) Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł66 m² 5 994 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie po remoncie, na Targówku Jeden z pokoi z aneksem kuchennym otwarty na przedpokój na podlodze polozony gres. Na nowo położone kable prądowe i tynki które zostały pomalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Pułku Piechoty

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

215 000 zł83 m² 2 590,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum Drawska Pomorskiego. W skład powierzchni użytkowej nieruchomości - 63m2 wliczają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

453 000 zł151 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękny lokal (mieszkalny lub użytkowy) z balkonem w ścisłym centrum Gliwic. Częściowo wyremontowany. W świetnej cenie. Na pierwszym piętrze. Pięć dużych pomieszczeń, dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł82 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Rubikon Residence. Nowoczesna architektura i elegancka forma zabudowy. Ochrona całodobowa. Doskonale zlokowalizowana inwestycja w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stokłosy

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł68 m² 8 088 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Komfortowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie składa się z trzech sypialni, kuchni otwartej na salon, łazienki, wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica oraz ogródki od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

324 900 zł56 m² 5 755 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu miasta o pow. użytkowej 56,46 m2. 3 oddzielne pokoje ze słoneczną kuchnią z pięknym widokiem Standard wykończenia: na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania na ul. Jasna Rola, na osiedlu Naramowice w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł62 m² 4 758 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rodzinne mieszkanie na Bródnie. Ulica Ogińskiego. Lokal o powierzchni 62 mkw, w układzie tzw. rozkładowym. Na parterze. Trzy pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowowiczlińska

Gdynia,pomorskie

371 518 zł62 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie położone w Gdyni na terenie unikatowego osiedla, otoczonego lasem, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Narodowego i terenów rekreacyjnych. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Klimatyczne mieszkanie dla rodziny z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy! Trzypokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Saska Kępa, idealne dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

207 000 zł42 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Zawadach przy ulicy Głównej. Mieszkanie 2-pokojowe mieści się na drugim piętrze w kamienicy. Powierzchnia lokalu liczy 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta na os. Teatralnym. Lokal usytuowany na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny apartament w budynku Odra House. Apartamentowiec z całodobową recepcją, monitoringiem, windą, rowerowniami i klubem fitness tylko do użytku mieszkańców. Mieszkanie 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

109 000 zł55 m² 1 978,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 os.Zdrój, parter WOLNE OD ZARAZ! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy osiedla Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupińska

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł39 m² 7 222,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o wysokim standardzie położonego na poznańskim Strzeszynie w pobliżu Podolan. Ładne, jasne i ustawne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

209 000 zł49 m² 4 247,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Puławach realizowana przez Jablon Investment. Apartament położony na III piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnie pomieszczeń : pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dotyczy nieruchomości o powierzchni 55m2 na osiedlu Antoniuk usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym z cegły po termoizolacji. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkotnia

Dębica,podkarpackie

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 49 m2 mieszczące się na III piętrze bloku przy ul. Szkotniej w Dębicy. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

490 000 zł102 m² 4 804 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bez podatku pcc I prowizji! Nowy projekt architektoniczny zakładający budowę dwóch zespołów apartamentowo - segmentowych zlokalizowanych w zacisznym i spokojnym Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

336 000 zł67 m² 5 014,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz zemska ok / miejskie / piwnica / pod inwestycje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m2 składające się z: - trzech pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gawroniec

Gawroniec,zachodniopomorskie

69 500 zł55 m² 1 263,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne rozkładowe 2 pok mieszkanie +kuchnia z oknem, łazienka zwc, przedpokój -2 piwnice w Gawrońcu , blisko Połczyna Zdroju. Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku, po remoncie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

385 400 zł68 m² 5 709,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Białołęka nowodwory 67m2 - 3 pokoje szybki termin odbioru zapraszam do oglądania 600m od tramwaju 50m od autobusu Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na ładnie położonym nowo powstającym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł33 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33m2. W skład mieszkania wchodzi kuchnia, łazienka, sypialnia+jadalnia. Mieszkanie znajduję się w Centrum Warszawy, dogodny dojazd w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w budynku z cegły, z 2005 roku, zlokalizowane na kameralnym, strzeżonym osiedlu. Apartament składa się z: - salonu połączonego z otwartą kuchnią.