dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

197 835 zł21 m² 9 384,96 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na północ, z widokiem na miasto. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bobolice

Bobolice,zachodniopomorskie

270 000 zł291 m² 929,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający! Odremontowana kamienica położona w miejscowości Bobolice przy trasie Koszalin - Poznań (trasa nr 11). Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 664 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Super lokalizacja! idealne do zamieszkania, polecam! mieszkanie 2pok.55M2,PO REMONCIE! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 54, 84m2 zlokalizowane na Dolnym Mokotowie. Położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Młociny

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł81 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81M2, balkon, młociny, polecam! Do sprzedania przestronne,wygodne,ciche, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,70 m2 na Bielanach- młociny. Usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, 2-pokojowego mieszkania na poznańskim Dębcu w okolicach ulicy Czechosłowackiej. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

304 000 zł75 m² 4 075,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł48 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwustronne, przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 na Woli w okolicy ul. Sowińskiego i Olbrachta. Polożone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne mieszkanie na Pradze Składa się z 2 oddzielnych pokoi i oddzielnej kuchni oraz dużej łazienki z wanną W kuchni i pokoju jest po jednym oknie, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł70 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Przestronne i umeblowane mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie dwupokojowe idealne dla rodziny lub pary usytuowane na trzecim piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł112 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: bardzo duże trzypokojowe, mieszkanie w kamienicy przy pl. Św. Macieja. Budynek Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na trzecim pietrze niskiego budynku na Osiedlu Słonecznym. Na powierzchnię 53m2 składają sie trzy rozkładowe, ustawne pokoje, przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

381 800 zł46 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pakiety wykończeniowe już od 470 zł/m2 Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46 m2 z balkonem Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym: 30 750 pln Główne atuty tej inwestycji to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum Warszawy przy Al. Niepodległości. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 6-cio piętrowego budynku z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł105 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do zamieszkania słoneczne i ciche, 3-4 pokojowe mieszkanie na Kabatach o powierzchni całkowitej 105 m2 z tradycyjnym kominkiem i ponad 40 m2 tarasem, w odległości 2 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

158 000 zł74 m² 2 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 ul.Armii Krajowej, niski blok, II piętro, okna PCV. W pokojach na podłodze parkiet, na ścianie gładź. Łazienka z wanną, wc osobno, na podłodze glazura i częściowo na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

311 377 zł49 m² 6 292,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkania dla rodzin oraz klientów inwestycyjnych.Mieszkania oferujemy z komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi w hali garażowej.Osiedle bezpieczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł48 m² 3 123,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej części dzielnicy Dąbie. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w niskim bloku. W pokojach na podłodze wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł92 m² 6 279,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przepiękne mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji w samym centrum Poznania, na ulicy Grobla, w przepięknej kamienicy z połowy XIX w. Kamienica całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 000 zł124 m² 3 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe w Centrum. Lokal znajduje się na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,kuchni, łazienki oraz garderoby. Podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł48 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja! Zachęcamy do kupna bardzo ładnego i zadbanego dwupokojowego mieszkania przy ul. Niemcewicza w Szczecinie. Mieszkanie o pow. 47,5m2, to: 1. piękny, duży salon o pow. 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknie zagospodarowanego osiedlowego skweru. W promieniu 200m. od bloku znajdują się: place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł69 m² 6 721 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzosowa

Jaworzno,śląskie

82 000 zł28 m² 2 915,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł82 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

274 000 zł52 m² 5 302,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ul.Lipowej. Wejście do klatki schodowej od ulicy i od podwórza. Lokal do adaptacji, może służyć jako biuro lub mieszkanie. Elewacja kamienicy odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

286 824 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na grunwaldzie W poznaniu! promocja! oferta Z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci pcc I prowizji! do wyboru : standard deweloperski - 5 700 zł brutto /m2 standard pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

188 000 zł23 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z widokiem na Panoramę Gdańska, blisko Starówki! Super inwestycja! Mieszkanie jednopokojowe, o powierzchni 23 m2 z widokiem ma panoramę Gdańska. W pobliżu Starówki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Wolności

Środa Śląska,dolnośląskie

235 000 zł79 m² 2 982 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Lokal mieszkalny położony na I piętrze w Kamienicy przy Pl. Wolności nr 46, składający się z Przedpokoju, łazienki z wc, aneksu kuchennego wraz z pokojem dziennym, osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

383 712 zł46 m² 8 422,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, na Woli. Okna wychodzące na północ. Dodatkowe atuty: - oddzielna kuchnia. - możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

139 000 zł33 m² 4 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe "bezczynszowe" wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,2m 2 na wysokim parterze w bloku na Małomicach. Charakterystyka: salon połączony z kuchnią/otwarty na przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł66 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż bezpośrednio od developera! Biuro sprzedaży: idealne mieszkania na wyjątkowym osiedlu dla osoby poszukującej ciszy, spokoju i dobrej komunikacji z centrum warszawy i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piotrowo

Poznań,wielkopolskie

244 000 zł52 m² 4 698,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja W poznaniu! bliskość miasta I spokój natury zarazem. Kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Inwestycja realizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

304 700 zł47 m² 6 482,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na poznańskich Ratajach na os. Bohaterów II Wojny Światowej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 4-piętrowego bloku z wielkiej płyty wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe na Szczepinie o powierzchni 48 m2. Idealne dla rodziny lub wynajem! Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1971.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Najlepsza oferta w okolicy! Najlepsza cena! 5tys zł/m2 mieszkania gotowego do zamieszkania! Garaż i schowek gospodarczy! Wyłącznie w naszym biurze! Dla osób poszukujących praktycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

154 500 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

379 870 zł51 m² 7 466 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51m2 z loggią (5,68 m2) oraz miejscem postojowym w garażu. Mieszkanie Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Państwa na Nowy Służewiec Mieszkanie urządzone przez architekta. zlokalizowane na Osiedlu Wyczółki, na wysokości ul Jurajskiej Bezpośrednio z przedpokoju jest wejście do salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 093 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Fukcjonalne mieszkanie na Bemowie W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje (19 m2, 11 m2, 11 m2) - Duża funkcjonalna kuchnia 9 m2 - Łazienka 4 m2 - wc 1 m2 - Przedpokój 8 m2 - W największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ładne, jasne i przytulne mieszkanie położone na drugim piętrze budynku z 2014r , developera Allcon. Wyposażone i wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij